TOP PROT CONS SRL – CUI 16750343
Pe scurt
TOP PROT CONS SRL are CUI 16750343, număr de înregistrare J2004003268122 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 384.876 lei, un profit net de 108.814 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOP PROT CONS SRL |
| CUI | 16750343 |
| Nr. Reg. Com. | J2004003268122 |
| EUID | ROONRC.J12/3268/2004 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-09 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOPAN ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384 876 | 108 814 | 55 428 | 12 971 | 151 511 | 109 054 | 3 |
| 2024 | 363 799 | 121 069 | 92 264 | 30 037 | 183 579 | 121 352 | 3 |
| 2023 | 351 404 | 138 434 | 63 161 | 41 214 | 160 621 | 138 674 | 3 |
| 2022 | 340 268 | 109 708 | 50 155 | 56 331 | 103 772 | 109 948 | 3 |
| 2021 | 372 662 | 111 829 | 34 595 | 75 796 | 139 169 | 180 370 | 4 |
| 2020 | 341 278 | 126 162 | 35 198 | 67 092 | 143 383 | 175 277 | 5 |
| 2019 | 372 790 | 140 321 | 37 530 | 95 004 | 140 137 | 197 611 | 5 |
| 2018 | 361 326 | 157 820 | 65 524 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 315 413 | 131 429 | 19 000 | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises384 876 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP PROT CONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 620 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DCL PENTRU MEDIU S.R.L. – locul 616, 386.829 lei, Timiş
- DOMENIUL ȘTEFAN S.R.L. – locul 616, 107.779 lei, Dolj
- VLADIANA COMPLEX SRL – locul 616, 103.110 lei, Bucureşti
- MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL – locul 617, 386.078 lei, Bacău
- OSMI STUDIO & EVENTS S.R.L. – locul 617, 107.101 lei, Braşov
- FIRST ECO SOLUTIONS S.R.L. – locul 617, 103.100 lei, Timiş
- TAL CONSTANT SSM - SU SRL – locul 618, 385.965 lei, Bucureşti
- BUSINESS PHOTO MARKET S.R.L. – locul 618, 107.010 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP PROT CONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP PROT CONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP PROT CONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 30.037 |
| Active circulante | 183.579 |
| Creante | 64.585 |
| Disponibilitati | 118.994 |
| Datorii | 92.264 |
| Capitaluri proprii | 121.352 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 363.799 |
| Venituri totale | 365.040 |
| Cheltuieli totale | 238.454 |
| Profit brut | 126.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 41.214 |
| Active circulante | 160.621 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 68.333 |
| Disponibilitati | 92.288 |
| Datorii | 63.161 |
| Capitaluri proprii | 138.674 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 351.404 |
| Venituri totale | 352.906 |
| Cheltuieli totale | 211.017 |
| Profit brut | 141.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 56.331 |
| Active circulante | 103.772 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 12.125 |
| Disponibilitati | 91.647 |
| Datorii | 50.155 |
| Capitaluri proprii | 109.948 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 340.268 |
| Venituri totale | 341.127 |
| Cheltuieli totale | 227.944 |
| Profit brut | 113.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 75.796 |
| Active circulante | 139.169 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 68.167 |
| Disponibilitati | 71.002 |
| Datorii | 34.595 |
| Capitaluri proprii | 180.370 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 372.662 |
| Venituri totale | 381.107 |
| Cheltuieli totale | 265.995 |
| Profit brut | 115.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 67.092 |
| Active circulante | 143.383 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 70.501 |
| Disponibilitati | 72.882 |
| Datorii | 35.198 |
| Capitaluri proprii | 175.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 341.278 |
| Venituri totale | 341.803 |
| Cheltuieli totale | 212.477 |
| Profit brut | 129.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 95.004 |
| Active circulante | 140.137 |
| Stocuri | 1.751 |
| Creante | 73.979 |
| Disponibilitati | 64.407 |
| Datorii | 37.530 |
| Capitaluri proprii | 197.611 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 372.790 |
| Venituri totale | 373.165 |
| Cheltuieli totale | 229.114 |
| Profit brut | 144.051 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 108.609 |
| Active circulante | 114.975 |
| Creante | 15.776 |
| Disponibilitati | 99.199 |
| Datorii | 65.524 |
| Capitaluri proprii | 158.060 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 361.326 |
| Venituri totale | 380.307 |
| Cheltuieli totale | 218.684 |
| Profit brut | 161.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 45.505 |
| Active circulante | 105.164 |
| Creante | 65.381 |
| Disponibilitati | 39.783 |
| Datorii | 19.000 |
| Capitaluri proprii | 131.669 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 315.413 |
| Venituri totale | 317.070 |
| Cheltuieli totale | 182.470 |
| Profit brut | 134.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.429 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 88.043 |
| Active circulante | 73.420 |
| Creante | 12.968 |
| Disponibilitati | 60.452 |
| Datorii | 27.331 |
| Capitaluri proprii | 134.132 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 289.755 |
| Venituri totale | 294.191 |
| Cheltuieli totale | 157.357 |
| Profit brut | 136.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-05 03:50:19 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-05 03:50:19 |