FOREST STRUCT SRL – CUI 28168536
Pe scurt
FOREST STRUCT SRL are CUI 28168536, număr de înregistrare J24/213/2011 și sediul în Sat Ariniş, Comuna Ariniş, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.708 lei, o pierdere netă de 121.059 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FOREST STRUCT SRL |
| CUI | 28168536 |
| Nr. Reg. Com. | J24/213/2011 |
| EUID | ROONRC.J24/213/2011 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-03-11 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SABOU CRINEL DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 708 | -121 059 | 996 838 | 211 730 | 606 421 | -233 956 | 2 |
| 2024 | 284 270 | 5 998 | 1 047 477 | 209 635 | 780 214 | -112 897 | 1 |
| 2023 | 666 496 | -30 135 | 1 104 048 | 203 315 | 837 106 | -118 896 | 1 |
| 2022 | 767 951 | 317 | 1 129 376 | 193 907 | 879 708 | -88 761 | 2 |
| 2021 | 736 559 | 265 | 1 023 491 | 198 710 | 768 703 | -89 078 | 2 |
| 2020 | 723 751 | -126 449 | 890 710 | 199 830 | 634 536 | -89 344 | 3 |
| 2019 | 644 588 | -246 866 | 770 414 | 210 377 | 575 824 | 37 105 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FOREST STRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 581 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAGDA & BENI SRL – locul 577, 1,15 mil. lei, Cluj
- GIROMAX SRL – locul 577, 80.730 lei, Călăraşi
- PIETROSU TOCACIU PRODCOM SRL – locul 577, 62.776 lei, Bistriţa-Năsăud
- RARLUC CONSTRUCT S.R.L. – locul 577, 28.800 lei, Neamţ
- OGOREANU SRL – locul 578, 1,13 mil. lei, Olt
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII LIESTI – locul 578, 80.704 lei
- SECU SRL – locul 578, 61.102 lei, Maramureş
- WORKING ANTS S.R.L. – locul 578, 28.770 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FOREST STRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FOREST STRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FOREST STRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-07-21 |
| Data reactivare | 2021-08-03 |
| Data publicare | 2021-07-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 209.635 |
| Active circulante | 780.214 |
| Stocuri | 413.009 |
| Creante | 354.813 |
| Disponibilitati | 12.392 |
| Datorii | 1.047.477 |
| Venituri in avans | 55.269 |
| Capitaluri proprii | -112.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 284.270 |
| Venituri totale | 294.270 |
| Cheltuieli totale | 286.580 |
| Profit brut | 7.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 203.315 |
| Active circulante | 837.106 |
| Stocuri | 478.873 |
| Creante | 345.268 |
| Disponibilitati | 12.965 |
| Datorii | 1.104.048 |
| Venituri in avans | 55.269 |
| Capitaluri proprii | -118.896 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 666.496 |
| Venituri totale | 666.496 |
| Cheltuieli totale | 689.966 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.470 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.135 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 193.907 |
| Active circulante | 879.708 |
| Stocuri | 508.672 |
| Creante | 346.825 |
| Disponibilitati | 24.211 |
| Datorii | 1.129.376 |
| Venituri in avans | 33.000 |
| Capitaluri proprii | -88.761 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 767.951 |
| Venituri totale | 867.983 |
| Cheltuieli totale | 858.985 |
| Profit brut | 8.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 198.710 |
| Active circulante | 768.703 |
| Stocuri | 427.258 |
| Creante | 338.377 |
| Disponibilitati | 3.068 |
| Datorii | 1.023.491 |
| Venituri in avans | 33.000 |
| Capitaluri proprii | -89.078 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 736.559 |
| Venituri totale | 736.559 |
| Cheltuieli totale | 728.966 |
| Profit brut | 7.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 210.377 |
| Active circulante | 575.824 |
| Stocuri | 300.991 |
| Creante | 241.262 |
| Disponibilitati | 33.571 |
| Cheltuieli in avans | 54.318 |
| Datorii | 770.414 |
| Venituri in avans | 33.000 |
| Capitaluri proprii | 37.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 644.588 |
| Venituri totale | 644.591 |
| Cheltuieli totale | 885.049 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 240.458 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 246.866 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 201.504 |
| Active circulante | 479.092 |
| Stocuri | 208.638 |
| Creante | 224.857 |
| Disponibilitati | 45.597 |
| Cheltuieli in avans | 54.358 |
| Datorii | 417.983 |
| Venituri in avans | 33.000 |
| Capitaluri proprii | 283.971 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.126.485 |
| Venituri totale | 1.113.696 |
| Cheltuieli totale | 1.097.198 |
| Profit brut | 16.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 204.122 |
| Active circulante | 443.820 |
| Stocuri | 153.577 |
| Creante | 264.031 |
| Disponibilitati | 26.212 |
| Cheltuieli in avans | 54.358 |
| Datorii | 328.068 |
| Venituri in avans | 96.478 |
| Capitaluri proprii | 277.754 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.137.151 |
| Venituri totale | 1.182.082 |
| Cheltuieli totale | 1.092.841 |
| Profit brut | 89.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 157.059 |
| Active circulante | 692.000 |
| Stocuri | 366.924 |
| Creante | 238.229 |
| Disponibilitati | 86.847 |
| Cheltuieli in avans | 43.313 |
| Datorii | 476.643 |
| Venituri in avans | 215.977 |
| Capitaluri proprii | 199.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 726.115 |
| Venituri totale | 712.282 |
| Cheltuieli totale | 709.313 |
| Profit brut | 2.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |