FLOREDAN COM SRL – CUI 9341850
Pe scurt
FLOREDAN COM SRL are CUI 9341850, număr de înregistrare J1997000438050 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 99.047 lei, un profit net de 2.275 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FLOREDAN COM SRL |
| CUI | 9341850 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000438050 |
| EUID | ROONRC.J1997000438050 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-03-28 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ORBAN ATTILA LAJOS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 047 | 2 275 | 1 014 512 | 73 136 | 90 517 | -850 859 | 4 |
| 2024 | 47 392 | -62 344 | 1 009 794 | 77 751 | 78 909 | -853 134 | 2 |
| 2023 | 57 768 | -56 583 | 994 940 | 71 519 | 116 895 | -806 526 | 2 |
| 2022 | 43 134 | -76 464 | 952 395 | 81 022 | 121 430 | -749 943 | 2 |
| 2021 | 44 812 | -56 180 | 824 820 | 41 819 | 107 328 | -675 673 | 2 |
| 2020 | 45 311 | -34 746 | 774 123 | 41 819 | 112 811 | -619 493 | 2 |
| 2019 | 79 498 | -31 855 | 730 644 | 41 819 | 104 078 | -584 747 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLOREDAN COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 913 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOLAR TECH ENERGY S.R.L. – locul 909, 6,26 mil. lei, Iaşi
- CENTRO DEVELOPMENT S.R.L. – locul 909, 4,31 mil. lei, Braşov
- EXTREME GLASS VISION SRL – locul 909, 1,29 mil. lei, Braşov
- VERAD ELECTRIC COM SRL – locul 909, 149.119 lei, Arad
- FLORI ROM IMPEX SRL – locul 909, 133.806 lei, Arad
- NIVA UNIVERSAL CONS SRL – locul 909, 100.652 lei, Dâmboviţa
- KRON KLINISCH MEDICAL S.R.L. – locul 909, 0 lei, Braşov
- BROS TRADING SRL – locul 910, 6,25 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLOREDAN COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLOREDAN COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLOREDAN COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 77.751 |
| Active circulante | 78.909 |
| Stocuri | 54.426 |
| Creante | 22.161 |
| Disponibilitati | 2.322 |
| Datorii | 1.009.794 |
| Capitaluri proprii | -853.134 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.392 |
| Venituri totale | 47.392 |
| Cheltuieli totale | 109.262 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 61.870 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 62.344 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 71.519 |
| Active circulante | 116.895 |
| Stocuri | 76.549 |
| Creante | 22.862 |
| Disponibilitati | 17.484 |
| Datorii | 994.940 |
| Capitaluri proprii | -806.526 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.768 |
| Venituri totale | 57.768 |
| Cheltuieli totale | 113.773 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.005 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 56.583 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 81.022 |
| Active circulante | 121.430 |
| Stocuri | 95.986 |
| Creante | 23.693 |
| Disponibilitati | 1.751 |
| Datorii | 952.395 |
| Capitaluri proprii | -749.943 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.134 |
| Venituri totale | 43.134 |
| Cheltuieli totale | 118.864 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.730 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 76.464 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41.819 |
| Active circulante | 112.811 |
| Stocuri | 81.601 |
| Creante | 26.054 |
| Disponibilitati | 5.156 |
| Datorii | 774.123 |
| Capitaluri proprii | -619.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.311 |
| Venituri totale | 51.675 |
| Cheltuieli totale | 86.009 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.334 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.746 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41.819 |
| Active circulante | 104.078 |
| Stocuri | 67.943 |
| Creante | 24.020 |
| Disponibilitati | 12.115 |
| Datorii | 730.644 |
| Capitaluri proprii | -584.747 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.498 |
| Venituri totale | 79.498 |
| Cheltuieli totale | 110.558 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.060 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.855 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41.819 |
| Active circulante | 134.600 |
| Stocuri | 110.688 |
| Creante | 23.459 |
| Disponibilitati | 453 |
| Datorii | 729.311 |
| Capitaluri proprii | -552.892 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.599 |
| Venituri totale | 72.560 |
| Cheltuieli totale | 126.357 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 53.797 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 54.492 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 40.539 |
| Active circulante | 135.612 |
| Stocuri | 104.192 |
| Creante | 23.333 |
| Disponibilitati | 8.087 |
| Datorii | 674.551 |
| Capitaluri proprii | -498.400 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.266 |
| Venituri totale | 44.266 |
| Cheltuieli totale | 104.337 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 60.071 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.514 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 41.277 |
| Active circulante | 115.497 |
| Stocuri | 84.754 |
| Creante | 28.734 |
| Disponibilitati | 2.009 |
| Datorii | 594.660 |
| Capitaluri proprii | -437.886 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.013 |
| Venituri totale | 39.020 |
| Cheltuieli totale | 111.106 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.086 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 72.476 |
| Nr. salariati | 4 |