CENTRO DEVELOPMENT S.R.L. – CUI 38427042
Pe scurt
CENTRO DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 38427042, număr de înregistrare J2017002968087 și sediul în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.305.496 lei, un profit net de 363.902 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CENTRO DEVELOPMENT S.R.L. |
| CUI | 38427042 |
| Nr. Reg. Com. | J2017002968087 |
| EUID | ROONRC.J8/2968/2017 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-10-31 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIȚU GEORGE | separat, cf. deciziei asociatului unic nr.2/20.02.2020 | România |
| KOVACS KATALIN | separat, cf. deciziei asociatului unic nr.2/20.02.2020 | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 305 496 | 363 902 | 1 761 414 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 2 667 672 | 256 560 | 1 404 707 | 1 340 081 | 561 030 | 496 404 | 1 |
| 2023 | 2 543 623 | 158 160 | 1 060 758 | 1 179 278 | 521 323 | 639 843 | 2 |
| 2022 | 3 000 760 | 151 780 | 1 172 090 | 1 168 646 | 525 128 | 521 684 | 2 |
| 2021 | 3 590 217 | 252 552 | 405 815 | 141 290 | 634 385 | 369 904 | 2 |
| 2020 | 1 207 357 | 48 289 | 300 492 | 11 688 | 405 864 | 117 060 | 1 |
| 2019 | 785 562 | 34 355 | 252 182 | 0 | 320 465 | 68 571 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRO DEVELOPMENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 2 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 909 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CARDO OPTIM SRL – locul 905, 6,32 mil. lei, Ilfov
- DARLUC IDEAL S.R.L. – locul 905, 4,34 mil. lei, Călăraşi
- GEDAR TRANS IMPORT EXPORT SRL – locul 905, 1,30 mil. lei, Bucureşti
- DEDO IMPORT EXPORT S.R.L. – locul 905, 178.448 lei, Bacău
- BORA BUSINESS SRL – locul 905, 163.144 lei, Alba
- DIVERS IMPEX SRL – locul 905, 104.660 lei, Dolj
- DT ADVISORY MEDICAL TEAM SRL – locul 905, 0 lei, Argeş
- VESTAL DISTRIBUTION SRL – locul 906, 6,31 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRO DEVELOPMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRO DEVELOPMENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRO DEVELOPMENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.340.081 |
| Active circulante | 561.030 |
| Stocuri | 283.237 |
| Creante | 255.748 |
| Disponibilitati | 22.045 |
| Datorii | 1.404.707 |
| Capitaluri proprii | 496.404 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.667.672 |
| Venituri totale | 2.668.123 |
| Cheltuieli totale | 2.360.761 |
| Profit brut | 307.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 256.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.179.278 |
| Active circulante | 521.323 |
| Stocuri | 181.047 |
| Creante | 330.650 |
| Disponibilitati | 9.626 |
| Datorii | 1.060.758 |
| Capitaluri proprii | 639.843 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.543.623 |
| Venituri totale | 2.602.348 |
| Cheltuieli totale | 2.424.517 |
| Profit brut | 177.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.168.646 |
| Active circulante | 525.128 |
| Stocuri | 334.756 |
| Creante | 163.020 |
| Disponibilitati | 27.352 |
| Datorii | 1.172.090 |
| Capitaluri proprii | 521.684 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 3.000.760 |
| Venituri totale | 3.144.791 |
| Cheltuieli totale | 2.967.291 |
| Profit brut | 177.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 141.290 |
| Active circulante | 634.385 |
| Stocuri | 205.164 |
| Creante | 135.638 |
| Disponibilitati | 293.583 |
| Cheltuieli in avans | 44 |
| Datorii | 405.815 |
| Capitaluri proprii | 369.904 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 3.590.217 |
| Venituri totale | 3.590.621 |
| Cheltuieli totale | 3.309.711 |
| Profit brut | 280.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 11.688 |
| Active circulante | 405.864 |
| Stocuri | 168.737 |
| Creante | 133.567 |
| Disponibilitati | 103.560 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 300.492 |
| Capitaluri proprii | 117.060 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.207.357 |
| Venituri totale | 1.208.398 |
| Cheltuieli totale | 1.148.782 |
| Profit brut | 59.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 320.465 |
| Stocuri | 63.055 |
| Creante | 73.183 |
| Disponibilitati | 184.227 |
| Cheltuieli in avans | 288 |
| Datorii | 252.182 |
| Capitaluri proprii | 68.571 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 785.562 |
| Venituri totale | 785.563 |
| Cheltuieli totale | 743.348 |
| Profit brut | 42.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 99.310 |
| Stocuri | 40.252 |
| Creante | 30.408 |
| Disponibilitati | 28.650 |
| Datorii | 65.094 |
| Capitaluri proprii | 34.216 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 457.038 |
| Venituri totale | 457.042 |
| Cheltuieli totale | 415.171 |
| Profit brut | 41.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 9.813 |
| Creante | 1.956 |
| Disponibilitati | 7.857 |
| Cheltuieli in avans | 272 |
| Datorii | 13.162 |
| Capitaluri proprii | -3.077 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.277 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.277 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.277 |
| Nr. salariati | 1 |