EVALCONS SRL – CUI 22200190
Informativ
EVALCONS SRL are CUI 22200190, număr de înregistrare J2007000713194 și sediul în Municipiul Miercurea Ciuc, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 506.500 lei, un profit net de 79.692 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVALCONS SRL |
| CUI | 22200190 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000713194 |
| EUID | ROONRC.J2007000713194 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-01 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FAZAKAS ADELA | - | România |
| FAZAKAS ERNŐ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 506 500 | 79 692 | 52 927 | 233 262 | 283 547 | 457 382 | 2 |
| 2024 | 425 000 | 56 870 | 45 637 | 126 103 | 306 973 | 377 689 | 2 |
| 2023 | 425 450 | 138 929 | 70 825 | 153 605 | 274 951 | 344 731 | 2 |
| 2022 | 342 450 | 23 017 | 18 155 | 12 031 | 211 926 | 205 802 | 2 |
| 2021 | 281 400 | 24 624 | 12 977 | 18 736 | 170 755 | 176 514 | 2 |
| 2020 | 275 900 | 50 878 | 26 335 | 9 976 | 166 692 | 150 333 | 2 |
| 2019 | 247 500 | 50 749 | 32 717 | 4 400 | 127 772 | 99 455 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVALCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 454 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVANGARDE SAFETY S.R.L. – locul 450, 508.347 lei, Ilfov
- ECO TERRA SRL – locul 450, 205.291 lei, Sibiu
- CINEMATIC FOTO-VIDEO SRL – locul 450, 160.236 lei, Mehedinţi
- PROIF DESIGN SOLUTIONS S.R.L. – locul 450, 83.300 lei, Dolj
- ALTERNATIV SMART SOLUTIONS S.R.L. – locul 450, 35.800 lei, Dâmboviţa
- OPTIMM CDA PREVENTION SRL – locul 451, 507.833 lei, Galaţi
- ECOANALITIC SRL – locul 451, 205.000 lei, Sibiu
- FOTOMOMENTS MILITARI RESIDENCE S.R.L. – locul 451, 159.967 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVALCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVALCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVALCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 126.103 |
| Active circulante | 306.973 |
| Creante | 98.936 |
| Disponibilitati | 208.037 |
| Datorii | 45.637 |
| Venituri in avans | 9.750 |
| Capitaluri proprii | 377.689 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 425.000 |
| Venituri totale | 429.342 |
| Cheltuieli totale | 366.407 |
| Profit brut | 62.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 153.605 |
| Active circulante | 274.951 |
| Creante | 76.163 |
| Disponibilitati | 198.788 |
| Datorii | 70.825 |
| Venituri in avans | 13.000 |
| Capitaluri proprii | 344.731 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 425.450 |
| Venituri totale | 461.952 |
| Cheltuieli totale | 318.958 |
| Profit brut | 142.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 12.031 |
| Active circulante | 211.926 |
| Creante | 49.266 |
| Disponibilitati | 162.660 |
| Datorii | 18.155 |
| Capitaluri proprii | 205.802 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 342.450 |
| Venituri totale | 342.547 |
| Cheltuieli totale | 316.277 |
| Profit brut | 26.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.736 |
| Active circulante | 170.755 |
| Creante | 33.263 |
| Disponibilitati | 137.492 |
| Datorii | 12.977 |
| Capitaluri proprii | 176.514 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 281.400 |
| Venituri totale | 284.810 |
| Cheltuieli totale | 257.538 |
| Profit brut | 27.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 9.976 |
| Active circulante | 166.692 |
| Creante | 54.892 |
| Disponibilitati | 111.800 |
| Datorii | 26.335 |
| Capitaluri proprii | 150.333 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 275.900 |
| Venituri totale | 275.937 |
| Cheltuieli totale | 222.466 |
| Profit brut | 53.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.400 |
| Active circulante | 127.772 |
| Creante | 43.590 |
| Disponibilitati | 84.182 |
| Datorii | 32.717 |
| Capitaluri proprii | 99.455 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 247.500 |
| Venituri totale | 248.095 |
| Cheltuieli totale | 194.865 |
| Profit brut | 53.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.990 |
| Active circulante | 87.653 |
| Creante | 30.742 |
| Disponibilitati | 56.911 |
| Datorii | 45.937 |
| Capitaluri proprii | 48.706 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 215.500 |
| Venituri totale | 216.142 |
| Cheltuieli totale | 189.660 |
| Profit brut | 26.482 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 26.215 |
| Active circulante | 66.603 |
| Creante | 42.691 |
| Disponibilitati | 23.912 |
| Datorii | 68.438 |
| Capitaluri proprii | 24.380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.750 |
| Venituri totale | 188.751 |
| Cheltuieli totale | 176.169 |
| Profit brut | 12.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 46.535 |
| Active circulante | 30.000 |
| Creante | 19.689 |
| Disponibilitati | 10.311 |
| Datorii | 62.848 |
| Capitaluri proprii | 13.687 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.000 |
| Venituri totale | 176.000 |
| Cheltuieli totale | 177.955 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.955 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.716 |
| Nr. salariati | 2 |