OPTIMM CDA PREVENTION SRL – CUI 37573910
Informativ
OPTIMM CDA PREVENTION SRL are CUI 37573910, număr de înregistrare J2017000779175 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 507.833 lei, un profit net de 104.437 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | OPTIMM CDA PREVENTION SRL |
| CUI | 37573910 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000779175 |
| EUID | ROONRC.J17/779/2017 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-15 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORCHI ANDREEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507 833 | 104 437 | 381 623 | 312 280 | 175 228 | 105 885 | 3 |
| 2024 | 580 007 | 351 977 | 111 663 | 139 606 | 332 637 | 360 580 | 2 |
| 2023 | 273 354 | 107 461 | 7 106 | 58 690 | 56 477 | 108 061 | 1 |
| 2022 | 237 550 | 173 632 | 107 977 | 84 766 | 205 841 | 182 630 | 1 |
| 2021 | 117 430 | 63 064 | 2 911 | 13 852 | 61 057 | 71 998 | 1 |
| 2020 | 10 929 | 8 391 | 38 | 0 | 35 972 | 35 934 | 0 |
| 2019 | 58 729 | 22 931 | 0 | 0 | 27 543 | 27 543 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OPTIMM CDA PREVENTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 451 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- STINGĂTORUL PREST SERV 2008 SRL – locul 447, 514.765 lei, Argeş
- AGRICOM BOTESTI SRL – locul 447, 206.170 lei, Dolj
- MK BLACK STUDIO S.R.L. – locul 447, 163.300 lei, Bistriţa-Năsăud
- JAMELOS CREATIVE S.R.L. – locul 447, 85.165 lei, Covasna
- ELIS FREELANCE TEAM SRL – locul 447, 36.862 lei, Sibiu
- DAS CREATIV MEDIA S.R.L. – locul 448, 511.797 lei, Prahova
- UPDATE SPOTS SRL – locul 448, 205.511 lei, Alba
- DT VIZUAL PRODUCTION S.R.L. – locul 448, 162.554 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OPTIMM CDA PREVENTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OPTIMM CDA PREVENTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OPTIMM CDA PREVENTION SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-06-19 |
| Data reactivare | 2021-11-03 |
| Data publicare | 2020-06-23 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 139.606 |
| Active circulante | 332.637 |
| Creante | 240.151 |
| Disponibilitati | 92.486 |
| Datorii | 111.663 |
| Capitaluri proprii | 360.580 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 580.007 |
| Venituri totale | 622.757 |
| Cheltuieli totale | 256.691 |
| Profit brut | 366.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 351.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 58.690 |
| Active circulante | 56.477 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 29.716 |
| Disponibilitati | 26.761 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 7.106 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 108.061 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 273.354 |
| Venituri totale | 273.354 |
| Cheltuieli totale | 163.215 |
| Profit brut | 110.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 84.766 |
| Active circulante | 205.841 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 123.250 |
| Disponibilitati | 82.591 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 107.977 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 182.630 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 237.550 |
| Venituri totale | 237.550 |
| Cheltuieli totale | 61.590 |
| Profit brut | 175.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 173.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.852 |
| Active circulante | 61.057 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.882 |
| Disponibilitati | 53.175 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.911 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 71.998 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 117.430 |
| Venituri totale | 117.430 |
| Cheltuieli totale | 52.766 |
| Profit brut | 64.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 35.972 |
| Creante | 1.055 |
| Disponibilitati | 34.917 |
| Datorii | 38 |
| Capitaluri proprii | 35.934 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 10.929 |
| Venituri totale | 10.929 |
| Cheltuieli totale | 2.500 |
| Profit brut | 8.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 27.543 |
| Creante | 1.055 |
| Disponibilitati | 26.488 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 27.543 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 58.729 |
| Venituri totale | 58.729 |
| Cheltuieli totale | 34.560 |
| Profit brut | 24.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.947 |
| Creante | 1.138 |
| Disponibilitati | 4.809 |
| Datorii | 1.636 |
| Capitaluri proprii | 4.311 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.493 |
| Venituri totale | 70.493 |
| Cheltuieli totale | 82.547 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.054 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.169 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 19.081 |
| Creante | 1.607 |
| Disponibilitati | 17.474 |
| Datorii | 601 |
| Capitaluri proprii | 18.480 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.254 |
| Venituri totale | 22.254 |
| Cheltuieli totale | 3.306 |
| Profit brut | 18.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |