EUSEB SRL – CUI 11991260
Pe scurt
EUSEB SRL are CUI 11991260, număr de înregistrare J1999000184274 și sediul în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.046.255 lei, un profit net de 3.382 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUSEB SRL |
| CUI | 11991260 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000184274 |
| EUID | ROONRC.J1999000184274 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-06-29 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ILIESCU CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 046 255 | 3 382 | 4 615 747 | 98 270 | 4 571 951 | -10 399 | 2 |
| 2024 | 1 189 881 | -99 922 | 4 636 167 | 201 111 | 4 566 944 | 131 888 | 3 |
| 2023 | 3 371 093 | -45 748 | 3 074 527 | 227 168 | 3 331 062 | 483 703 | 5 |
| 2022 | 6 843 811 | 42 146 | 4 414 797 | 294 058 | 4 650 190 | 529 451 | 5 |
| 2021 | 4 666 273 | 81 956 | 3 787 187 | 325 171 | 3 702 695 | 487 305 | 7 |
| 2020 | 4 833 496 | 68 154 | 4 226 762 | 403 571 | 4 197 115 | 405 350 | 8 |
| 2019 | 3 394 514 | 4 123 | 4 813 516 | 478 840 | 3 678 236 | 337 196 | 0 |
| 2018 | 5 319 225 | 42 152 | 3 862 962 | — | — | — | 15 |
| 2017 | 4 696 797 | 20 392 | 3 438 622 | — | — | — | 14 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 046 255 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUSEB SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 602 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LUP HOLZ S.R.L. – locul 598, 1,05 mil. lei, Sibiu
- EVALGRO S.R.L. – locul 598, 59.144 lei, Sălaj
- ALIN FOREST LAND S.R.L. – locul 598, 49.080 lei, Alba
- PAUL MOB CREATIV S.R.L. – locul 598, 7.500 lei, Dâmboviţa
- MINAEXPO SRL – locul 599, 1,05 mil. lei, Vrancea
- TOTAL FARM TOTOI SRL – locul 599, 58.483 lei, Alba
- LADIT SRL – locul 599, 48.248 lei, Covasna
- MOBILDORI MAIERU SRL – locul 599, 5.895 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUSEB SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUSEB SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUSEB SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.566.944 |
| Stocuri | 4.028.638 |
| Creante | 536.642 |
| Casa si conturi la banci | 1.664 |
| DATORII | 4.636.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 131.888 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.189.881 |
| VENITURI TOTALE | 1.189.881 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.289.803 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 99.922 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 99.922 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 294.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.650.190 |
| Stocuri | 4.051.854 |
| Creante | 503.866 |
| Casa si conturi la banci | 94.470 |
| DATORII | 4.414.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 529.451 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.843.811 |
| VENITURI TOTALE | 6.843.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.792.426 |
| Profitul brut | 51.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 42.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 403.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.197.115 |
| Stocuri | 3.516.312 |
| Creante | 634.406 |
| Casa si conturi la banci | 46.397 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.426 |
| DATORII | 4.226.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 405.350 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.833.496 |
| VENITURI TOTALE | 4.877.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.794.623 |
| Profitul brut | 82.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 68.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 478.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.726.289 |
| Stocuri | 2.902.693 |
| Creante | 809.135 |
| Casa si conturi la banci | 14.461 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 993.636 |
| DATORII | 4.813.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 385.249 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.394.514 |
| VENITURI TOTALE | 3.394.514 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.330.913 |
| Profitul brut | 63.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 490.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.341.354 |
| Stocuri | 2.423.906 |
| Creante | 1.917.227 |
| Casa si conturi la banci | 221 |
| DATORII | 3.862.962 |
| CAPITALURI - TOTAL | 968.585 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.319.225 |
| VENITURI TOTALE | 5.318.934 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.268.753 |
| Profitul brut | 50.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 42.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 668.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.197.112 |
| Stocuri | 1.298.599 |
| Creante | 897.918 |
| Casa si conturi la banci | 595 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 836.551 |
| DATORII | 3.438.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | 264.024 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.696.797 |
| VENITURI TOTALE | 4.727.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.702.926 |
| Profitul brut | 24.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 812.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.572.057 |
| Stocuri | 1.874.455 |
| Creante | 2.695.368 |
| Casa si conturi la banci | 2.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 265.480 |
| DATORII | 5.113.740 |
| VENITURI IN AVANS | 203.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 332.536 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.133.276 |
| VENITURI TOTALE | 6.193.670 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.107.619 |
| Profitul brut | 86.051 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 77.361 |
| Numar mediu de salariati | 19 |