EUNA PROD SRL – CUI 6681041
Pe scurt
EUNA PROD SRL are CUI 6681041, număr de înregistrare J1994001691150 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 2593 – Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.917.496 lei, un profit net de 223.711 lei și un număr mediu de 11 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUNA PROD SRL |
| CUI | 6681041 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001691150 |
| EUID | ROONRC.J15/1691/1994 |
| CAEN | 2593 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-23 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOBRE EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 917 496 | 223 711 | 31 060 | 41 151 | 3 894 522 | 3 904 613 | 11 |
| 2024 | 5 833 183 | 420 631 | 48 735 | 54 181 | 4 205 387 | 4 210 833 | 11 |
| 2023 | 5 772 604 | 347 780 | 35 540 | 59 763 | 4 113 759 | 4 137 982 | 11 |
| 2022 | 7 160 011 | 475 205 | 41 950 | 72 579 | 3 759 573 | 3 790 202 | 13 |
| 2021 | 7 579 136 | 516 702 | 23 318 | 85 394 | 3 673 973 | 3 736 049 | 13 |
| 2020 | 7 584 895 | 659 380 | 37 143 | 98 329 | 3 263 424 | 3 324 610 | 13 |
| 2019 | 6 879 365 | 510 586 | 33 759 | 60 747 | 2 743 505 | 2 770 493 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 917 496 lei
-16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUNA PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2593 Rev. 2 (echivalent: 2593 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dâmboviţa , domeniul 2593: Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 45 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MECANPETROL SA – locul 41, 51,79 mil. lei, Dâmboviţa
- SISTEMPLAST SA – locul 41, 24,66 mil. lei, Vâlcea
- ROMSERV INVEST SRL – locul 41, 11,68 mil. lei, Dâmboviţa
- EUROTEC PRODUCT SRL – locul 41, 9,53 mil. lei, Alba
- JACQUEMET INVEST SRL – locul 41, 5,81 mil. lei, Hunedoara
- B R M TECNICAL SRL – locul 41, 4,57 mil. lei, Neamţ
- METROPOL SRL – locul 41, 4,46 mil. lei, Braşov
- MIDMET SRL – locul 41, 3,91 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUNA PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUNA PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUNA PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.205.387 |
| Stocuri | 1.464.043 |
| Creante | 278.656 |
| Casa si conturi la banci | 2.462.688 |
| DATORII | 48.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.210.833 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.833.183 |
| VENITURI TOTALE | 6.008.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.512.161 |
| Profitul brut | 496.028 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 420.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.113.759 |
| Stocuri | 993.517 |
| Creante | 249.468 |
| Casa si conturi la banci | 2.870.774 |
| DATORII | 35.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.137.982 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.772.604 |
| VENITURI TOTALE | 5.771.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.366.798 |
| Profitul brut | 404.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.579 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.759.573 |
| Stocuri | 1.211.288 |
| Creante | 234.554 |
| Casa si conturi la banci | 2.313.731 |
| DATORII | 41.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.790.202 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 7.160.011 |
| VENITURI TOTALE | 7.238.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.682.997 |
| Profitul brut | 555.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 475.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 85.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.673.973 |
| Stocuri | 1.396.853 |
| Creante | 211.399 |
| Casa si conturi la banci | 2.065.721 |
| DATORII | 23.318 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.736.049 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 7.579.136 |
| VENITURI TOTALE | 7.584.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.982.058 |
| Profitul brut | 602.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 98.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.263.424 |
| Stocuri | 1.744.940 |
| Creante | 285.345 |
| Casa si conturi la banci | 1.233.139 |
| DATORII | 37.143 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.324.610 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 7.584.895 |
| VENITURI TOTALE | 7.634.881 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.863.063 |
| Profitul brut | 771.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 659.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.743.505 |
| Stocuri | 1.540.990 |
| Creante | 349.487 |
| Casa si conturi la banci | 853.028 |
| DATORII | 33.759 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.770.493 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 6.879.365 |
| VENITURI TOTALE | 6.903.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.295.759 |
| Profitul brut | 607.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 510.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.566 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.306.464 |
| Stocuri | 1.478.436 |
| Creante | 279.529 |
| Casa si conturi la banci | 548.499 |
| DATORII | 75.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.259.907 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.957.728 |
| VENITURI TOTALE | 5.968.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.590.836 |
| Profitul brut | 377.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 317.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.644.793 |
| Stocuri | 1.143.165 |
| Creante | 288.439 |
| Casa si conturi la banci | 1.213.189 |
| DATORII | 20.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.679.509 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.575.637 |
| VENITURI TOTALE | 5.583.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.180.825 |
| Profitul brut | 403.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 338.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.257.113 |
| Stocuri | 900.498 |
| Creante | 277.248 |
| Casa si conturi la banci | 2.079.367 |
| DATORII | 1.003.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.340.878 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.013.505 |
| VENITURI TOTALE | 4.961.467 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.572.905 |
| Profitul brut | 388.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 326.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |