ROMSERV INVEST SRL – CUI 6186752

Cauta alta firma:
ROMSERV INVEST SRL
CUI: 6186752RegCom: J1994001115151EUID: ROONRC.J15/1115/1994CAEN: 2512Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, ALEEA SINAIA, NR.6-8

Pe scurt

ROMSERV INVEST SRL are CUI 6186752, număr de înregistrare J1994001115151 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 2512 – Reșaparea pneurilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.677.936 lei, un profit net de 191.251 lei și un număr mediu de 44 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +0,3% Marjă netă 2025: 1,6% Cifră de afaceri / salariat: 265.408 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire ROMSERV INVEST SRL
CUI 6186752
Nr. Reg. Com. J1994001115151
EUID ROONRC.J15/1115/1994
CAEN 2512
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 01.11.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1994-09-13 (32 ani)

Adresa JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, ALEEA SINAIA, NR.6-8
Telefon 0245217170
Email —
Website www.romservinvest.ro
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LĂZĂRESCU FLORIS-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 11 677 936 191 251 2 524 179 580 669 4 540 077 2 143 947 44
2024 11 641 439 229 611 4 222 061 533 744 5 638 120 1 949 803 46
2023 11 588 836 99 719 2 797 531 767 500 3 745 456 1 715 425 51
2022 12 771 661 206 264 2 750 071 904 949 3 879 267 2 034 145 64
2021 11 241 613 321 146 4 663 607 778 578 5 914 297 2 030 224 62
2020 8 827 065 248 466 3 617 748 719 164 4 606 706 1 709 078 60
2019 9 586 459 180 095 2 535 918 658 195 3 443 983 1 567 216 60
2018 7 488 412 101 832 1 800 038 — — — 51
2017 8 739 338 97 389 2 235 139 — — — 60

Statistics

Commercial networks and enterprises
11 677 936 lei
0%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “ROMSERV INVEST SRL”
Cod CAEN preponderent 2512 Rev. 2 (echivalent: 2512 Rev. 1, 2512 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de uși și ferestre din metal
Descriere Activitate Fabricarea de uși și ferestre din metal
Cod CAEN principal 25 Fabricarea de uși și ferestre din metal
Descriere activitate (principal) Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, ALEEA SINAIA, NR.6-8

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția ROMSERV INVEST SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 26815 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Dâmboviţa , domeniul 2512: Reșaparea pneurilor

Locul 408 în Dâmboviţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
191.251 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 41 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ROMSERV INVEST SRL"...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ROMSERV INVEST SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ROMSERV INVEST SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMSERV INVEST SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ROMSERV INVEST SRL"...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ROMSERV INVEST SRL"...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ROMSERV INVEST SRL"...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMSERV INVEST SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 01.11.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 533.744
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.638.120
Stocuri 2.701.745
Creante 2.472.082
Casa si conturi la banci 464.293
DATORII 4.222.061
CAPITALURI - TOTAL 1.949.803
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 11.641.439
VENITURI TOTALE 12.410.765
CHELTUIELI TOTALE 12.124.082
Profitul brut 286.683
Pierdere bruta 0
Profitul net 229.611
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 46

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 767.500
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.745.456
Stocuri 751.128
Creante 2.178.700
Casa si conturi la banci 815.628
DATORII 2.797.531
CAPITALURI - TOTAL 1.715.425
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 11.588.836
VENITURI TOTALE 11.667.995
CHELTUIELI TOTALE 11.519.900
Profitul brut 148.095
Pierdere bruta 0
Profitul net 99.719
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 51

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 904.949
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.879.267
Stocuri 2.205.732
Creante 1.630.205
Casa si conturi la banci 43.330
DATORII 2.750.071
CAPITALURI - TOTAL 2.034.145
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 12.771.661
VENITURI TOTALE 11.448.071
CHELTUIELI TOTALE 11.208.412
Profitul brut 239.659
Pierdere bruta 0
Profitul net 206.264
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 64

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 778.578
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.914.297
Stocuri 3.536.623
Creante 1.857.728
Casa si conturi la banci 519.946
CHELTUIELI IN AVANS 956
DATORII 4.663.607
CAPITALURI - TOTAL 2.030.224
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 11.241.613
VENITURI TOTALE 12.504.977
CHELTUIELI TOTALE 12.118.251
Profitul brut 386.726
Pierdere bruta 0
Profitul net 321.146
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 62

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 719.164
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.606.706
Stocuri 2.330.210
Creante 1.587.476
Casa si conturi la banci 689.020
CHELTUIELI IN AVANS 956
DATORII 3.617.748
CAPITALURI - TOTAL 1.709.078
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 8.827.065
VENITURI TOTALE 9.092.518
CHELTUIELI TOTALE 8.799.532
Profitul brut 292.986
Pierdere bruta 0
Profitul net 248.466
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 60

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 658.195
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.443.983
Stocuri 1.789.425
Creante 1.352.893
Casa si conturi la banci 301.665
CHELTUIELI IN AVANS 956
DATORII 2.535.918
CAPITALURI - TOTAL 1.567.216
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 9.586.459
VENITURI TOTALE 9.640.709
CHELTUIELI TOTALE 9.428.457
Profitul brut 212.252
Pierdere bruta 0
Profitul net 180.095
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 60

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 601.665
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.686.396
Stocuri 1.372.724
Creante 654.680
Casa si conturi la banci 658.992
CHELTUIELI IN AVANS 930
DATORII 1.800.038
CAPITALURI - TOTAL 1.488.953
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 7.488.412
VENITURI TOTALE 7.679.885
CHELTUIELI TOTALE 7.559.906
Profitul brut 119.979
Pierdere bruta 0
Profitul net 101.832
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 51

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 673.538
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.045.185
Stocuri 1.906.149
Creante 978.360
Casa si conturi la banci 160.676
CHELTUIELI IN AVANS 926
DATORII 2.235.139
VENITURI IN AVANS 0
CAPITALURI - TOTAL 1.484.510
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 8.739.338
VENITURI TOTALE 8.881.751
CHELTUIELI TOTALE 8.762.428
Profitul brut 119.323
Pierdere bruta 0
Profitul net 97.389
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 60

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2512
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 697.976
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.379.005
Stocuri 1.392.368
Creante 852.152
Casa si conturi la banci 134.485
CHELTUIELI IN AVANS 3.343
DATORII 1.334.407
VENITURI IN AVANS 59.722
CAPITALURI - TOTAL 1.686.195
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 8.466.243
VENITURI TOTALE 8.786.686
CHELTUIELI TOTALE 8.678.806
Profitul brut 107.880
Pierdere bruta 0
Profitul net 88.547
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 71

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.