ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A. – CUI 49333539
Pe scurt
ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A. are CUI 49333539, număr de înregistrare J2023024757400 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.726.848 lei, un profit net de 13.921.895 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A. |
| CUI | 49333539 |
| Nr. Reg. Com. | J2023024757400 |
| EUID | ROONRC.J2023024757400 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-12-22 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ERBAŞU ROMEO-CRISTIAN | - | România |
| MUNTEAN CARINA-DANIELA | - | România |
| ANGHELOIU-RĂDULESCU CARMEN-ELENA | - | România |
| IANCU LAURA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 726 848 | 13 921 895 | 16 648 108 | 0 | 30 689 488 | 14 029 895 | 3 |
| 2024 | 20 089 023 | 10 158 185 | 12 734 384 | 0 | 22 982 569 | 10 248 185 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 000 | 90 000 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 726 848 lei
63%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 427 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- STRUCT AGG SRL – locul 423, 32,79 mil. lei, Hunedoara
- CONSCAR EDIL S.R.L. – locul 423, 4,60 mil. lei, Prahova
- CLU REAL ESTATE SRL – locul 423, 202.303 lei, Cluj
- EDIL VAL CONSTRUCT SRL – locul 424, 32,77 mil. lei, Bucureşti
- CABRIO & GECAB SRL – locul 424, 4,60 mil. lei, Bucureşti
- BUILDOLOGY SRL – locul 424, 199.666 lei, Cluj
- SEV STRUCTURI SRL – locul 425, 32,77 mil. lei, Cluj
- CALABRIA FILIPPO S.R.L. – locul 425, 4,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERBAŞU CIVIL CONSTRUCT S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.982.569 |
| Stocuri | 6.975.397 |
| Creante | 15.907.053 |
| Casa si conturi la banci | 100.119 |
| DATORII | 12.734.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.248.185 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.089.023 |
| VENITURI TOTALE | 27.064.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.411.073 |
| Profitul brut | 11.653.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.158.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |