ENDURO ENGINEERING SRL – CUI 17747273

Cauta alta firma:
ENDURO ENGINEERING SRL
CUI: 17747273RegCom: J40/11698/2005EUID: ROONRC.J40/11698/2005CAEN: 3101Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL BASARABIA, NR.256

Pe scurt

ENDURO ENGINEERING SRL are CUI 17747273, număr de înregistrare J40/11698/2005 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.851.454 lei, un profit net de 454.912 lei și un număr mediu de 15 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: -18,4% Marjă netă 2025: 16,0% Cifră de afaceri / salariat: 190.097 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire ENDURO ENGINEERING SRL
CUI 17747273
Nr. Reg. Com. J40/11698/2005
EUID ROONRC.J40/11698/2005
CAEN 3101
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 16.10.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2005-07-01 (21 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL BASARABIA, NR.256
Cod Poștal 30352
Telefon 0212551115
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CIOBANU DAN MARIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 851 454 454 912 431 394 963 347 694 730 1 232 700 15
2024 3 495 162 273 628 509 088 1 005 114 907 131 1 416 677 14
2023 4 016 575 1 229 222 482 194 823 165 1 190 905 1 577 831 18
2022 2 927 366 554 077 666 794 896 500 856 921 1 109 480 15
2021 2 187 418 520 994 567 162 988 418 1 444 185 1 902 489 14
2020 2 125 618 243 879 507 449 1 061 514 1 005 033 1 591 895 18
2019 2 804 843 241 103 878 399 1 206 390 1 678 002 2 036 004 18
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
2 851 454 lei
-18%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “ENDURO ENGINEERING SRL”
Cod CAEN preponderent 3101 Rev. 2
Obiect Activitate Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Descriere Activitate Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Cod CAEN principal 31 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Descriere activitate (principal) Fabricarea de mobilă
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL BASARABIA, NR.256

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția ENDURO ENGINEERING SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 18879 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

Locul 4215 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
454.912 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 22 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ENDURO ENGINEERING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENDURO ENGINEERING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 16.10.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.005.114
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 907.131
Stocuri 5.436
Creante 249.418
Casa si conturi la banci 652.277
CHELTUIELI IN AVANS 13.520
DATORII 509.088
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.416.677
Capital subscris varsat 600
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 3.495.162
VENITURI TOTALE 3.731.327
CHELTUIELI TOTALE 3.382.686
Profitul brut 348.641
Pierdere bruta 0
Profitul net 273.628
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 823.165
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.190.905
Stocuri 69.634
Creante 287.695
Casa si conturi la banci 833.576
CHELTUIELI IN AVANS 45.955
DATORII 482.194
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.577.831
Capital subscris varsat 600
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 4.016.575
VENITURI TOTALE 4.058.457
CHELTUIELI TOTALE 2.707.007
Profitul brut 1.351.450
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.229.222
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 896.500
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 856.921
Stocuri 57.977
Creante 322.937
Casa si conturi la banci 476.007
CHELTUIELI IN AVANS 22.853
DATORII 666.794
CAPITALURI - TOTAL 1.109.480
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 2.927.366
VENITURI TOTALE 3.092.557
CHELTUIELI TOTALE 2.509.979
Profitul brut 582.578
Pierdere bruta 0
Profitul net 554.077
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 988.418
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.444.185
Stocuri 158.974
Creante 347.497
Casa si conturi la banci 937.714
CHELTUIELI IN AVANS 37.048
DATORII 567.162
CAPITALURI - TOTAL 1.902.489
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 2.187.418
VENITURI TOTALE 2.188.053
CHELTUIELI TOTALE 1.648.361
Profitul brut 539.692
Pierdere bruta 0
Profitul net 520.994
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.061.514
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.005.033
Stocuri 6.455
Creante 498.527
Casa si conturi la banci 500.051
CHELTUIELI IN AVANS 32.797
DATORII 507.449
CAPITALURI - TOTAL 1.591.895
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 2.125.618
VENITURI TOTALE 2.130.916
CHELTUIELI TOTALE 1.867.269
Profitul brut 263.647
Pierdere bruta 0
Profitul net 243.879
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.206.390
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.678.002
Stocuri 3.891
Creante 466.875
Casa si conturi la banci 1.207.236
CHELTUIELI IN AVANS 30.011
DATORII 878.399
CAPITALURI - TOTAL 2.036.004
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 2.804.843
VENITURI TOTALE 2.854.307
CHELTUIELI TOTALE 2.584.735
Profitul brut 269.572
Pierdere bruta 0
Profitul net 241.103
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3101
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 949.245
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.959.195
Stocuri 150.686
Creante 417.516
Casa si conturi la banci 1.390.993
CHELTUIELI IN AVANS 33.313
DATORII 727.688
CAPITALURI - TOTAL 2.214.065
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 3.054.429
VENITURI TOTALE 3.074.702
CHELTUIELI TOTALE 2.521.829
Profitul brut 552.873
Pierdere bruta 0
Profitul net 522.256
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 565.779
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.775.272
Stocuri 132.640
Creante 366.098
Casa si conturi la banci 1.276.534
CHELTUIELI IN AVANS 282
DATORII 649.524
CAPITALURI - TOTAL 1.691.809
Capital subscris varsat 600
Cifra de afaceri neta 3.993.715
VENITURI TOTALE 4.017.393
CHELTUIELI TOTALE 2.946.548
Profitul brut 1.070.845
Pierdere bruta 0
Profitul net 899.478
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 404.151
Active circulante 1.188.910
Stocuri 157.480
Creante 211.301
Disponibilitati 820.129
Cheltuieli in avans 663
Datorii 761.393
Capitaluri proprii 832.331
Capital social 600
Cifra de afaceri 2.819.633
Venituri totale 2.860.214
Cheltuieli totale 2.335.414
Profit brut 524.800
Pierdere bruta 0
Profit net 439.340
Pierdere neta 0
Nr. salariati 20

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).