PROMOBDECOR SRL – CUI 13152825
Pe scurt
PROMOBDECOR SRL are CUI 13152825, număr de înregistrare J26/365/2000 și sediul în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.266.314 lei, un profit net de 113.354 lei și un număr mediu de 37 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROMOBDECOR SRL |
| CUI | 13152825 |
| Nr. Reg. Com. | J26/365/2000 |
| EUID | ROONRC.J26/365/2000 |
| CAEN | 3109 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-06-28 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOSCOVICI JEAN CLAUDE MARIAN | - | Franţa |
| MOSCOVICI JEAN CLAUDE MARIAN | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 266 314 | 113 354 | 15 346 550 | 966 402 | 15 086 110 | 719 899 | 37 |
| 2024 | 9 149 268 | 1 185 568 | 16 157 667 | 1 035 156 | 15 860 018 | 749 956 | 44 |
| 2023 | 12 766 053 | 1 119 486 | 16 672 746 | 1 113 378 | 16 090 287 | 547 929 | 51 |
| 2022 | 8 397 454 | -3 100 460 | 14 262 637 | 1 384 039 | 12 299 865 | -571 557 | 58 |
| 2021 | 8 555 163 | 236 561 | 9 909 572 | 1 547 790 | 10 846 405 | 2 528 903 | 61 |
| 2020 | 11 272 888 | 1 459 133 | 8 796 704 | 1 766 446 | 9 493 594 | 2 492 293 | 55 |
| 2019 | 23 797 543 | 1 334 750 | 8 133 806 | 1 907 600 | 9 075 863 | 2 910 682 | 51 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 266 314 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROMOBDECOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3109 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 19 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DM ITALIAN SOFA S.R.L. – locul 15, 115,74 mil. lei, Timiş
- TILLIS DESIGN SRL – locul 15, 9,57 mil. lei, Dâmboviţa
- SIERRA COMIMPEX SRL – locul 15, 3,71 mil. lei, Teleorman
- INA DESIGN SRL – locul 15, 983.120 lei, Giurgiu
- YACO FISH NUCETU SRL – locul 15, 811.519 lei, Călăraşi
- CHERHANA PESCĂREASCĂ SRL – locul 15, 233.212 lei, Prahova
- GOLDFOAM SRL – locul 15, 146.321 lei, Satu Mare
- COTTA INTERNAŢIONAL SRL – locul 16, 111,83 mil. lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROMOBDECOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROMOBDECOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROMOBDECOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.035.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.860.018 |
| Stocuri | 1.168.923 |
| Creante | 14.265.884 |
| Casa si conturi la banci | 425.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.449 |
| DATORII | 16.157.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 749.956 |
| Capital subscris varsat | 2.050 |
| Cifra de afaceri neta | 9.149.268 |
| VENITURI TOTALE | 10.734.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.224.792 |
| Profitul brut | 1.509.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.185.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.113.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.090.287 |
| Stocuri | 850.515 |
| Creante | 12.054.917 |
| Casa si conturi la banci | 3.184.855 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.010 |
| DATORII | 16.672.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 547.929 |
| Capital subscris varsat | 2.050 |
| Cifra de afaceri neta | 12.766.053 |
| VENITURI TOTALE | 9.915.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.703.684 |
| Profitul brut | 1.211.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.119.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.547.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.846.405 |
| Stocuri | 2.792.368 |
| Creante | 7.401.157 |
| Casa si conturi la banci | 652.880 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.280 |
| DATORII | 9.909.572 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.528.903 |
| Capital subscris varsat | 2.050 |
| Cifra de afaceri neta | 8.555.163 |
| VENITURI TOTALE | 10.423.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.036.203 |
| Profitul brut | 387.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 236.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.766.446 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.493.594 |
| Stocuri | 841.254 |
| Creante | 7.641.669 |
| Casa si conturi la banci | 1.010.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.957 |
| DATORII | 8.796.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.492.293 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.272.888 |
| VENITURI TOTALE | 12.412.376 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.597.709 |
| Profitul brut | 1.814.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.459.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.907.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.075.863 |
| Stocuri | 781.675 |
| Creante | 7.528.288 |
| Casa si conturi la banci | 765.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.025 |
| DATORII | 8.133.806 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.910.682 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.797.543 |
| VENITURI TOTALE | 17.075.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.367.505 |
| Profitul brut | 1.707.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.334.750 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.513.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.456.399 |
| Stocuri | 7.343.223 |
| Creante | 7.729.836 |
| Casa si conturi la banci | 1.383.340 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.273 |
| DATORII | 16.115.124 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.945.491 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.978.598 |
| VENITURI TOTALE | 13.374.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.781.582 |
| Profitul brut | 593.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 417.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.663.806 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.930.814 |
| Stocuri | 1.031.392 |
| Creante | 4.729.900 |
| Casa si conturi la banci | 169.522 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.206 |
| DATORII | 5.994.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.621.340 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.367.969 |
| VENITURI TOTALE | 7.655.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.454.091 |
| Profitul brut | 201.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 91.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.831.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.779.504 |
| Stocuri | 957.079 |
| Creante | 4.770.972 |
| Casa si conturi la banci | 51.453 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.037 |
| DATORII | 6.107.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.530.208 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.891.783 |
| VENITURI TOTALE | 10.395.300 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.558.774 |
| Profitul brut | 836.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 621.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |