INA DESIGN S.R.L. – CUI 18146514
Pe scurt
INA DESIGN S.R.L. are CUI 18146514, număr de înregistrare J52/548/2005 și sediul în Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 3102 – Fabricarea de mobilă pentru bucătării. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 983.120 lei, un profit net de 1.099 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INA DESIGN S.R.L. |
| CUI | 18146514 |
| Nr. Reg. Com. | J52/548/2005 |
| EUID | ROONRC.J52/548/2005 |
| CAEN | 3102 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-18 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIVA ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 983 120 | 1 099 | 384 861 | 67 534 | 634 332 | 303 691 | 3 |
| 2024 | 1 025 458 | 1 589 | 445 699 | 168 233 | 578 839 | 286 204 | 4 |
| 2023 | 976 713 | 22 622 | 505 794 | 224 255 | 552 124 | 284 614 | 4 |
| 2022 | 1 112 052 | 20 321 | 576 628 | 286 248 | 540 281 | 261 991 | 5 |
| 2021 | 946 849 | 9 329 | 527 629 | 315 027 | 444 638 | 241 863 | 5 |
| 2020 | 994 328 | 124 348 | 508 298 | 238 912 | 496 608 | 232 534 | 4 |
| 2019 | 854 310 | 39 435 | 525 771 | 225 060 | 406 516 | 108 226 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises983 120 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INA DESIGN S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3102 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 3102: Fabricarea de mobilă pentru bucătării
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 15 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADA FABRICA DE MOBILA SRL – locul 11, 156,32 mil. lei, Bihor
- SACRIS IMPEX SRL – locul 11, 12,40 mil. lei, Satu Mare
- SOMET SRL – locul 11, 4,64 mil. lei, Buzău
- MOB DESIGN SRL – locul 11, 1,44 mil. lei, Mureş
- COLIAL SRL – locul 11, 1,40 mil. lei, Dolj
- ALMAR FISHING S.R.L. – locul 11, 456.435 lei, Constanţa
- MOBISTAR'RO SRL – locul 11, 206.807 lei, Timiş
- IRIS SERVICE CIUC SA – locul 12, 150,47 mil. lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INA DESIGN S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INA DESIGN S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INA DESIGN S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 168.233 |
| Active circulante | 578.839 |
| Stocuri | 282.226 |
| Creante | 296.085 |
| Disponibilitati | 528 |
| Cheltuieli in avans | 1.645 |
| Datorii | 445.699 |
| Venituri in avans | 16.814 |
| Capitaluri proprii | 286.204 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.025.458 |
| Venituri totale | 1.025.458 |
| Cheltuieli totale | 1.020.785 |
| Profit brut | 4.673 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 224.255 |
| Active circulante | 552.124 |
| Stocuri | 301.612 |
| Creante | 236.438 |
| Disponibilitati | 14.074 |
| Cheltuieli in avans | 14.035 |
| Datorii | 505.794 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 284.614 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 976.713 |
| Venituri totale | 979.037 |
| Cheltuieli totale | 946.655 |
| Profit brut | 32.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 286.248 |
| Active circulante | 540.281 |
| Stocuri | 304.745 |
| Creante | 234.475 |
| Disponibilitati | 1.061 |
| Cheltuieli in avans | 12.096 |
| Datorii | 576.628 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 261.991 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.112.052 |
| Venituri totale | 1.112.107 |
| Cheltuieli totale | 1.080.410 |
| Profit brut | 31.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 315.027 |
| Active circulante | 444.638 |
| Stocuri | 229.757 |
| Creante | 202.537 |
| Disponibilitati | 12.344 |
| Cheltuieli in avans | 9.833 |
| Datorii | 527.629 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 241.863 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 946.849 |
| Venituri totale | 946.854 |
| Cheltuieli totale | 928.174 |
| Profit brut | 18.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 238.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 496.608 |
| Stocuri | 229.446 |
| Creante | 255.570 |
| Casa si conturi la banci | 11.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.312 |
| DATORII | 508.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 232.534 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 994.328 |
| VENITURI TOTALE | 994.328 |
| CHELTUIELI TOTALE | 860.629 |
| Profitul brut | 133.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 124.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 225.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 406.516 |
| Stocuri | 172.540 |
| Creante | 209.235 |
| Casa si conturi la banci | 24.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.421 |
| DATORII | 525.771 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 108.226 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 854.310 |
| VENITURI TOTALE | 854.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 806.256 |
| Profitul brut | 48.054 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 420.996 |
| Stocuri | 193.128 |
| Creante | 215.176 |
| Casa si conturi la banci | 12.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.376 |
| DATORII | 512.102 |
| VENITURI IN AVANS | 44.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.751 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 757.128 |
| VENITURI TOTALE | 757.128 |
| CHELTUIELI TOTALE | 740.361 |
| Profitul brut | 16.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 148.351 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 441.457 |
| Stocuri | 215.802 |
| Creante | 212.565 |
| Casa si conturi la banci | 13.090 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.682 |
| DATORII | 458.205 |
| VENITURI IN AVANS | 73.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.169 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 734.858 |
| VENITURI TOTALE | 735.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 704.437 |
| Profitul brut | 30.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 139.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 376.141 |
| Stocuri | 251.656 |
| Creante | 107.642 |
| Casa si conturi la banci | 16.843 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.093 |
| DATORII | 477.307 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.225 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 680.443 |
| VENITURI TOTALE | 680.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 673.405 |
| Profitul brut | 7.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |