EMYLT CONSTRUCT S.R.L. – CUI 21474597
Informativ
EMYLT CONSTRUCT S.R.L. are CUI 21474597, număr de înregistrare J29/804/2007 și sediul în Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 303.972 lei, un profit net de 7.438 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EMYLT CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 21474597 |
| Nr. Reg. Com. | J29/804/2007 |
| EUID | ROONRC.J29/804/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-28 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOADER EMIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 303 972 | 7 438 | 27 401 | 1 035 | 126 293 | 99 927 | 5 |
| 2024 | 287 121 | 19 245 | 26 428 | 2 810 | 124 579 | 100 961 | 4 |
| 2023 | 274 670 | 7 052 | 23 851 | 0 | 105 566 | 81 715 | 5 |
| 2022 | 268 160 | 50 174 | 15 923 | 0 | 90 586 | 74 663 | 5 |
| 2021 | 265 332 | 39 041 | 18 746 | 0 | 73 776 | 55 030 | 5 |
| 2020 | 278 605 | 14 228 | 19 629 | 0 | 35 618 | 15 989 | 6 |
| 2019 | 290 910 | 1 703 | 66 805 | 0 | 68 566 | 1 761 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EMYLT CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 4915 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MKN PRO TENC S.R.L. – locul 4911, 1,34 mil. lei, Constanţa
- TOTAL REFIT SRL – locul 4911, 304.423 lei, Iaşi
- RAPID COV CONSTRUCT SRL – locul 4912, 1,34 mil. lei, Buzău
- SIMCHELMCONSTRUCT SRL – locul 4912, 304.251 lei, Iaşi
- GRIG&MAT CONSTRUCT S.R.L. – locul 4913, 1,34 mil. lei, Vrancea
- CSENGELLE SRL – locul 4913, 304.111 lei, Braşov
- WSZ CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. – locul 4914, 1,34 mil. lei, Bucureşti
- SERCONSTRUCT GRAF SRL – locul 4914, 304.021 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EMYLT CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EMYLT CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EMYLT CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.810 |
| Active circulante | 124.579 |
| Stocuri | 32.578 |
| Creante | 4.000 |
| Disponibilitati | 88.001 |
| Datorii | 26.428 |
| Capitaluri proprii | 100.961 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 287.121 |
| Venituri totale | 287.121 |
| Cheltuieli totale | 265.234 |
| Profit brut | 21.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.245 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 105.566 |
| Stocuri | 26.646 |
| Creante | 4.000 |
| Disponibilitati | 74.920 |
| Datorii | 23.851 |
| Capitaluri proprii | 81.715 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 274.670 |
| Venituri totale | 282.670 |
| Cheltuieli totale | 273.130 |
| Profit brut | 9.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 90.586 |
| Stocuri | 22.773 |
| Creante | 10.000 |
| Disponibilitati | 57.813 |
| Datorii | 15.923 |
| Capitaluri proprii | 74.663 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 268.160 |
| Venituri totale | 268.160 |
| Cheltuieli totale | 215.706 |
| Profit brut | 52.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 73.776 |
| Stocuri | 15.211 |
| Creante | 1.435 |
| Disponibilitati | 57.130 |
| Datorii | 18.746 |
| Capitaluri proprii | 55.030 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.332 |
| Venituri totale | 265.332 |
| Cheltuieli totale | 223.956 |
| Profit brut | 41.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 35.618 |
| Stocuri | 15.647 |
| Disponibilitati | 19.971 |
| Datorii | 19.629 |
| Capitaluri proprii | 15.989 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 278.605 |
| Venituri totale | 278.605 |
| Cheltuieli totale | 261.671 |
| Profit brut | 16.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 68.566 |
| Stocuri | 18.882 |
| Creante | 421 |
| Disponibilitati | 49.263 |
| Datorii | 66.805 |
| Capitaluri proprii | 1.761 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 290.910 |
| Venituri totale | 290.910 |
| Cheltuieli totale | 286.298 |
| Profit brut | 4.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 80.734 |
| Stocuri | 14.287 |
| Disponibilitati | 66.447 |
| Datorii | 80.676 |
| Capitaluri proprii | 58 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 289.630 |
| Venituri totale | 293.598 |
| Cheltuieli totale | 206.072 |
| Profit brut | 87.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.590 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 343 |
| Active circulante | 46.840 |
| Stocuri | 11.840 |
| Creante | 562 |
| Disponibilitati | 34.438 |
| Datorii | 131.715 |
| Capitaluri proprii | -84.532 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 206.849 |
| Venituri totale | 206.849 |
| Cheltuieli totale | 270.838 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.989 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.057 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 931 |
| Active circulante | 55.303 |
| Stocuri | 20.217 |
| Creante | 108 |
| Disponibilitati | 34.978 |
| Datorii | 74.709 |
| Capitaluri proprii | -18.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.594 |
| Venituri totale | 296.594 |
| Cheltuieli totale | 260.245 |
| Profit brut | 36.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |