DION SERV SRL – CUI 19009744
Pe scurt
DION SERV SRL are CUI 19009744, număr de înregistrare J38/734/2006 și sediul în Sat Voineasa, Comuna Voineasa, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 5523 – Alte mijloace de cazare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 82.961 lei, o pierdere netă de 48.272 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DION SERV SRL |
| CUI | 19009744 |
| Nr. Reg. Com. | J38/734/2006 |
| EUID | ROONRC.J38/734/2006 |
| CAEN | 5523 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-12 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEACONU AURELIAN LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 961 | -48 272 | 51 001 | 0 | 4 582 | -46 165 | 1 |
| 2024 | 102 221 | -34 968 | 39 048 | 26 105 | 11 237 | 2 107 | 1 |
| 2023 | 113 841 | -22 310 | 50 909 | 65 264 | 7 906 | 37 075 | 1 |
| 2022 | 141 202 | -16 708 | 76 920 | 104 422 | 16 019 | 59 601 | 1 |
| 2021 | 120 715 | 3 354 | 103 715 | 143 580 | 84 865 | 136 310 | 1 |
| 2020 | 99 851 | 20 169 | 3 832 | 0 | 133 779 | 132 956 | 1 |
| 2019 | 177 041 | 118 884 | 5 164 | 0 | 119 501 | 122 820 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises82 961 lei
-19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DION SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5523 Rev. 0 (echivalent: 5523 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Alte mijloace de cazare |
| Descriere Activitate | Alte mijloace de cazare |
| Cod CAEN principal | 55 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 5523: Alte mijloace de cazare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 5 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANA HOTELS S.R.L. – locul 1, 245,53 mil. lei, Bucureşti
- ALPINA BLAZNA SRL – locul 1, 36,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- V.L.B. TOUR SRL – locul 1, 36,21 mil. lei, Braşov
- GAMA PROCONSULT SRL – locul 1, 16,65 mil. lei, Ilfov
- STIHLL SRL – locul 1, 3,85 mil. lei, Constanţa
- MILVA TOUR SRL – locul 1, 312.978 lei, Neamţ
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL – locul 2, 207,49 mil. lei, Bucureşti
- CAMPUS FACILITIES SRL – locul 2, 26,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DION SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DION SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DION SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 26.105 |
| Active circulante | 11.237 |
| Creante | 1.080 |
| Disponibilitati | 10.157 |
| Cheltuieli in avans | 3.813 |
| Datorii | 39.048 |
| Capitaluri proprii | 2.107 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 102.221 |
| Venituri totale | 102.221 |
| Cheltuieli totale | 134.123 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.902 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.968 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 65.264 |
| Active circulante | 7.906 |
| Stocuri | 2.513 |
| Creante | 2.490 |
| Disponibilitati | 2.903 |
| Cheltuieli in avans | 14.814 |
| Datorii | 50.909 |
| Capitaluri proprii | 37.075 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 113.841 |
| Venituri totale | 114.037 |
| Cheltuieli totale | 135.207 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.170 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.310 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 104.422 |
| Active circulante | 16.019 |
| Stocuri | 3.646 |
| Creante | 3.768 |
| Disponibilitati | 8.605 |
| Cheltuieli in avans | 16.080 |
| Datorii | 76.920 |
| Capitaluri proprii | 59.601 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 141.202 |
| Venituri totale | 141.202 |
| Cheltuieli totale | 156.498 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.296 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.708 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 143.580 |
| Active circulante | 84.865 |
| Stocuri | 9.363 |
| Creante | 6.647 |
| Disponibilitati | 68.855 |
| Cheltuieli in avans | 11.580 |
| Datorii | 103.715 |
| Capitaluri proprii | 136.310 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 120.715 |
| Venituri totale | 120.715 |
| Cheltuieli totale | 116.153 |
| Profit brut | 4.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 133.779 |
| Stocuri | 20.606 |
| Creante | 493 |
| Disponibilitati | 112.680 |
| Cheltuieli in avans | 3.009 |
| Datorii | 3.832 |
| Capitaluri proprii | 132.956 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 99.851 |
| Venituri totale | 99.943 |
| Cheltuieli totale | 78.851 |
| Profit brut | 21.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 119.501 |
| Stocuri | 3.118 |
| Creante | 216 |
| Disponibilitati | 116.167 |
| Cheltuieli in avans | 8.483 |
| Datorii | 5.164 |
| Capitaluri proprii | 122.820 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 177.041 |
| Venituri totale | 177.041 |
| Cheltuieli totale | 56.386 |
| Profit brut | 120.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 276 |
| Active circulante | 11.580 |
| Creante | 216 |
| Disponibilitati | 11.364 |
| Cheltuieli in avans | 2.286 |
| Datorii | 10.207 |
| Capitaluri proprii | 3.935 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 127.156 |
| Venituri totale | 127.156 |
| Cheltuieli totale | 38.804 |
| Profit brut | 88.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 864 |
| Active circulante | 2.317 |
| Stocuri | 1.398 |
| Creante | 216 |
| Disponibilitati | 703 |
| Cheltuieli in avans | 2.331 |
| Datorii | 88.658 |
| Capitaluri proprii | -83.146 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 22.070 |
| Venituri totale | 22.070 |
| Cheltuieli totale | 51.092 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.022 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.243 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.190 |
| Active circulante | 6.417 |
| Stocuri | 3.894 |
| Creante | 216 |
| Disponibilitati | 2.307 |
| Cheltuieli in avans | 489 |
| Datorii | 64.999 |
| Capitaluri proprii | -53.903 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 29.853 |
| Venituri totale | 29.853 |
| Cheltuieli totale | 53.985 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.132 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.431 |
| Nr. salariati | 2 |