STIHLL SRL – CUI 7191250
Pe scurt
STIHLL SRL are CUI 7191250, număr de înregistrare J1995000976134 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 5530 – Restaurante. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.853.860 lei, un profit net de 1.025.799 lei și un număr mediu de 30 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STIHLL SRL |
| CUI | 7191250 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000976134 |
| EUID | ROONRC.J13/976/1995 |
| CAEN | 5530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-03-27 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ENACHE DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 853 860 | 1 025 799 | 4 484 870 | 1 005 756 | 11 544 253 | 8 087 808 | 30 |
| 2024 | 6 669 948 | 1 675 954 | 3 193 105 | 1 041 590 | 9 192 424 | 7 062 009 | 0 |
| 2023 | 18 084 527 | 6 764 709 | 698 833 | 1 380 393 | 8 744 513 | 9 431 953 | 29 |
| 2022 | 3 212 928 | 1 480 102 | 10 184 528 | 1 407 511 | 11 866 288 | 3 102 027 | 30 |
| 2021 | 4 397 805 | 2 178 949 | 407 122 | 1 517 872 | 6 720 758 | 7 852 481 | 31 |
| 2020 | 4 418 189 | 2 372 021 | 135 268 | 2 760 627 | 3 016 647 | 5 673 531 | 30 |
| 2019 | 4 512 440 | 2 078 238 | 501 021 | 2 590 004 | 1 646 490 | 3 801 510 | 31 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 853 860 lei
-42%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STIHLL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5530 Rev. 2 (echivalent: 5530 Rev. 1, 5530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Cod CAEN principal | 55 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 5530: Restaurante
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 1 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANA HOTELS S.R.L. – locul 1, 245,53 mil. lei, Bucureşti
- ALPINA BLAZNA SRL – locul 1, 36,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- V.L.B. TOUR SRL – locul 1, 36,21 mil. lei, Braşov
- GAMA PROCONSULT SRL – locul 1, 16,65 mil. lei, Ilfov
- MILVA TOUR SRL – locul 1, 312.978 lei, Neamţ
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL – locul 2, 207,49 mil. lei, Bucureşti
- CAMPUS FACILITIES SRL – locul 2, 26,60 mil. lei, Bucureşti
- AMEDEEA ACCOMODATION S.R.L. – locul 2, 21,96 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STIHLL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STIHLL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STIHLL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.041.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.192.424 |
| Stocuri | 2.709.756 |
| Creante | 1.508.800 |
| Casa si conturi la banci | 4.973.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.100 |
| DATORII | 3.193.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.062.009 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.669.948 |
| VENITURI TOTALE | 6.798.917 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.469.029 |
| Profitul brut | 2.329.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.675.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.380.393 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.744.513 |
| Stocuri | 2.942.450 |
| Creante | 1.304.681 |
| Casa si conturi la banci | 4.497.382 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.418 |
| DATORII | 698.833 |
| VENITURI IN AVANS | 6.538 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.431.953 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.084.527 |
| VENITURI TOTALE | 12.400.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.446.512 |
| Profitul brut | 7.953.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.764.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.407.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.866.288 |
| Stocuri | 8.732.195 |
| Creante | 2.023.914 |
| Casa si conturi la banci | 1.110.179 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.756 |
| DATORII | 10.184.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.102.027 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.212.928 |
| VENITURI TOTALE | 9.310.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.795.485 |
| Profitul brut | 1.515.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.480.102 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.517.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.720.758 |
| Stocuri | 3.247.991 |
| Creante | 1.247.712 |
| Casa si conturi la banci | 2.225.055 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.340 |
| DATORII | 407.122 |
| VENITURI IN AVANS | 45.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.852.481 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.397.805 |
| VENITURI TOTALE | 6.735.960 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.526.746 |
| Profitul brut | 2.209.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.178.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.760.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.016.647 |
| Stocuri | 1.696 |
| Creante | 950.100 |
| Casa si conturi la banci | 2.064.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.262 |
| DATORII | 135.268 |
| VENITURI IN AVANS | 35.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.673.531 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.418.189 |
| VENITURI TOTALE | 4.542.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.129.797 |
| Profitul brut | 2.412.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.372.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.590.004 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.646.490 |
| Stocuri | 2.821 |
| Creante | 887.193 |
| Casa si conturi la banci | 756.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.037 |
| DATORII | 501.021 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.801.510 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.512.440 |
| VENITURI TOTALE | 4.638.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.514.022 |
| Profitul brut | 2.124.930 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.078.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.549.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.636.217 |
| Stocuri | 6.223 |
| Creante | 888.162 |
| Casa si conturi la banci | 741.832 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.896 |
| DATORII | 399.319 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.850.723 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.038.064 |
| VENITURI TOTALE | 4.158.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.155.512 |
| Profitul brut | 2.002.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.961.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.505.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.023.186 |
| Stocuri | 4.050 |
| Creante | 850.587 |
| Casa si conturi la banci | 168.549 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.980 |
| DATORII | 247.553 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.331.481 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.746.595 |
| VENITURI TOTALE | 3.787.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.023.007 |
| Profitul brut | 1.764.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.709.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.541.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.167.704 |
| Stocuri | 2.176 |
| Creante | 1.027.121 |
| Casa si conturi la banci | 138.407 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.768 |
| DATORII | 965.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.788.293 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.351.214 |
| VENITURI TOTALE | 3.460.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.328.504 |
| Profitul brut | 1.132.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 955.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |