DECEBAL SERV SRL – CUI 15143505
Pe scurt
DECEBAL SERV SRL are CUI 15143505, număr de înregistrare J2003000754409 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 387.397 lei, o pierdere netă de 117.571 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DECEBAL SERV SRL |
| CUI | 15143505 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000754409 |
| EUID | ROONRC.J2003000754409 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-01-22 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RĂDULESCU MIHAIL-ALEXANDRU | - | România |
| CÎRSTEI ANDREI-DAMIAN | - | România |
| DOBRICĂ RĂZVAN-GABRIEL | - | România |
| MOLDOVEANU VERGINIA | - | România |
| TOMSA SORIN | - | România |
| MIHALACHE IONUT DANIEL | - | România |
| GRIGORIU BADILA NICOLAE FLORIN | - | România |
| LULEA MANIX CRISTIAN | - | România |
| SAVA PETRE | - | România |
| NAE PAUL BOGDAN | - | România |
| CRISTINICI VIOREL IONUT | - | România |
| BRASOVEANU COSTEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387 397 | -117 571 | 940 181 | 171 229 | 9 897 | -759 055 | 1 |
| 2024 | 405 505 | -93 695 | 936 683 | 221 831 | 73 368 | -641 484 | 2 |
| 2023 | 452 335 | 363 888 | 603 477 | 35 574 | 20 114 | -547 789 | 3 |
| 2022 | 644 342 | 978 346 | 965 418 | 41 508 | 10 299 | -911 776 | 4 |
| 2021 | 512 184 | -58 542 | 1 962 505 | 62 379 | 10 003 | -1 890 123 | 4 |
| 2020 | 422 039 | 29 469 | 1 932 546 | 83 250 | 17 715 | -1 831 581 | 4 |
| 2019 | 712 768 | -77 107 | 1 946 246 | 35 574 | 49 623 | -1 861 049 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises387 397 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DECEBAL SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 12 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 332 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROM CONSTRUCT METAL SRL – locul 328, 33,49 mil. lei, Argeş
- RO-D TRANSPORT SRL – locul 328, 1,70 mil. lei, Covasna
- MĂLIN BUS SRL – locul 328, 1,05 mil. lei, Satu Mare
- FLORIDESHARING TRANS S.R.L. – locul 328, 387.907 lei, Braşov
- LANTER SRL – locul 328, 231.282 lei, Satu Mare
- EUROALPIN SRL – locul 329, 33,25 mil. lei, Bihor
- TRANSPORT AUTO RADAUTI SA – locul 329, 1,70 mil. lei, Suceava
- BEST DRIVERTOWN S.R.L. – locul 329, 1,05 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DECEBAL SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DECEBAL SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DECEBAL SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 221.831 |
| Active circulante | 73.368 |
| Creante | 42.830 |
| Disponibilitati | 30.538 |
| Datorii | 936.683 |
| Capitaluri proprii | -641.484 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 405.505 |
| Venituri totale | 430.455 |
| Cheltuieli totale | 515.385 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 84.930 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 93.695 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 35.574 |
| Active circulante | 20.114 |
| Creante | 2.308 |
| Disponibilitati | 17.806 |
| Datorii | 603.477 |
| Capitaluri proprii | -547.789 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 452.335 |
| Venituri totale | 961.914 |
| Cheltuieli totale | 588.431 |
| Profit brut | 373.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 363.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 41.508 |
| Active circulante | 10.299 |
| Creante | 3.834 |
| Disponibilitati | 6.465 |
| Cheltuieli in avans | 1.835 |
| Datorii | 965.418 |
| Capitaluri proprii | -911.776 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 644.342 |
| Venituri totale | 1.651.385 |
| Cheltuieli totale | 668.539 |
| Profit brut | 982.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 978.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 62.379 |
| Active circulante | 10.003 |
| Creante | 2.291 |
| Disponibilitati | 7.712 |
| Datorii | 1.962.505 |
| Capitaluri proprii | -1.890.123 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 512.184 |
| Venituri totale | 512.184 |
| Cheltuieli totale | 570.726 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.542 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.542 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 83.250 |
| Active circulante | 17.715 |
| Creante | 2.400 |
| Disponibilitati | 15.315 |
| Datorii | 1.932.546 |
| Capitaluri proprii | -1.831.581 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 422.039 |
| Venituri totale | 424.539 |
| Cheltuieli totale | 391.982 |
| Profit brut | 32.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 35.574 |
| Active circulante | 49.623 |
| Creante | 5.541 |
| Disponibilitati | 44.082 |
| Datorii | 1.946.246 |
| Capitaluri proprii | -1.861.049 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 712.768 |
| Venituri totale | 712.996 |
| Cheltuieli totale | 782.972 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.976 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 77.107 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 140.707 |
| Active circulante | 6.116 |
| Creante | 4.611 |
| Disponibilitati | 1.505 |
| Datorii | 1.930.765 |
| Capitaluri proprii | -1.783.942 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 665.832 |
| Venituri totale | 666.753 |
| Cheltuieli totale | 892.507 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 225.754 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 232.421 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 222.382 |
| Active circulante | 72.515 |
| Creante | 2.400 |
| Disponibilitati | 70.115 |
| Datorii | 1.846.418 |
| Capitaluri proprii | -1.551.521 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 584.375 |
| Venituri totale | 586.056 |
| Cheltuieli totale | 631.793 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.737 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.253 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 341.122 |
| Active circulante | 20.419 |
| Creante | 14.699 |
| Disponibilitati | 5.720 |
| Datorii | 1.861.809 |
| Capitaluri proprii | -1.500.268 |
| Capital social | 30.000 |
| Cifra de afaceri | 565.692 |
| Venituri totale | 583.329 |
| Cheltuieli totale | 632.357 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 49.028 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 49.028 |
| Nr. salariati | 5 |