DALRO SA – CUI 10187780
Pe scurt
DALRO SA are CUI 10187780, număr de înregistrare J2006000118237 și sediul în Sat Jilava, Comuna Jilava, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 1511 – Producția, prelucrarea și conservarea cărnii (exclusiv carnea de pasăre). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 568.583 lei, o pierdere netă de 184.455 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DALRO SA |
| CUI | 10187780 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000118237 |
| EUID | ROONRC.J23/118/2006 |
| CAEN | 1511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-01-26 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ACSINTE DOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 568 583 | -184 455 | 2 175 093 | 404 309 | 3 629 075 | 1 858 291 | 2 |
| 2024 | 721 417 | -428 055 | 2 020 925 | 407 137 | 3 656 535 | 2 042 747 | 2 |
| 2023 | 1 467 023 | 602 127 | 2 262 805 | 410 054 | 4 463 552 | 2 610 801 | 2 |
| 2022 | 4 720 210 | 1 916 437 | 2 383 096 | 412 972 | 4 522 277 | 2 552 153 | 3 |
| 2021 | 8 253 652 | 5 398 | 4 314 762 | 415 890 | 4 593 280 | 694 408 | 4 |
| 2020 | 7 810 242 | -122 495 | 4 695 746 | 418 807 | 4 965 949 | 689 010 | 5 |
| 2019 | 15 329 296 | 73 633 | 4 717 068 | 421 725 | 5 106 848 | 811 505 | 5 |
| 2018 | 17 809 648 | 67 148 | 5 040 651 | — | — | — | 8 |
| 2017 | 12 869 830 | 22 775 | 5 914 191 | — | — | — | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises568 583 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DALRO SA”
| Cod CAEN preponderent | 1511 Rev. 2 (echivalent: 1511 Rev. 1, 1511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Descriere Activitate | Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Cod CAEN principal | 15 Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 1511: Producția, prelucrarea și conservarea cărnii (exclusiv carnea de pasăre)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 9 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MUSETTE EXIM SRL – locul 5, 138,53 mil. lei, Bucureşti
- BĂLANA EXPRES SRL – locul 5, 102,54 mil. lei, Constanţa
- EAST COAST SRL – locul 5, 23,30 mil. lei, Timiş
- PRODUCTIE COMERT "KALIT" SRL – locul 5, 1,11 mil. lei, Covasna
- RHINO WORK S.R.L. – locul 6, 110,46 mil. lei, Bacău
- SOBIS SOLUTIONS SRL – locul 6, 92,44 mil. lei, Sibiu
- CECCO BRUNA 2011 SRL – locul 6, 20,84 mil. lei, Sibiu
- TARO COMIMPEX SRL – locul 6, 747.987 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DALRO SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DALRO SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DALRO SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 407.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.656.535 |
| Stocuri | 178.103 |
| Creante | 3.431.178 |
| Casa si conturi la banci | 47.254 |
| DATORII | 2.020.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.042.747 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 721.417 |
| VENITURI TOTALE | 732.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.160.939 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 428.055 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 428.055 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 410.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.463.552 |
| Stocuri | 190.582 |
| Creante | 4.232.353 |
| Casa si conturi la banci | 40.617 |
| DATORII | 2.262.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.610.801 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.467.023 |
| VENITURI TOTALE | 2.124.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.522.331 |
| Profitul brut | 602.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 602.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 412.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.522.277 |
| Stocuri | 453.416 |
| Creante | 4.052.686 |
| Casa si conturi la banci | 16.175 |
| DATORII | 2.383.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.552.153 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.720.210 |
| VENITURI TOTALE | 6.633.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.709.782 |
| Profitul brut | 1.923.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.916.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 415.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.593.280 |
| Stocuri | 150.648 |
| Creante | 4.421.172 |
| Casa si conturi la banci | 21.460 |
| DATORII | 4.314.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 694.408 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.253.652 |
| VENITURI TOTALE | 8.253.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.245.533 |
| Profitul brut | 8.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 418.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.965.949 |
| Stocuri | 90.392 |
| Creante | 4.867.860 |
| Casa si conturi la banci | 7.697 |
| DATORII | 4.695.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 689.010 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.810.242 |
| VENITURI TOTALE | 7.839.509 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.962.004 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 122.495 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 122.495 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 421.725 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.106.848 |
| Stocuri | 256.738 |
| Creante | 4.784.075 |
| Casa si conturi la banci | 66.035 |
| DATORII | 4.717.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 811.505 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.329.296 |
| VENITURI TOTALE | 15.413.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.324.150 |
| Profitul brut | 89.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 424.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.341.674 |
| Stocuri | 179.828 |
| Creante | 4.871.324 |
| Casa si conturi la banci | 290.522 |
| DATORII | 5.040.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 725.666 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.809.648 |
| VENITURI TOTALE | 17.984.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.917.041 |
| Profitul brut | 67.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.148 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 569.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.026.155 |
| Stocuri | 460.916 |
| Creante | 5.396.694 |
| Casa si conturi la banci | 168.545 |
| DATORII | 5.914.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 681.340 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.869.830 |
| VENITURI TOTALE | 12.958.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.930.988 |
| Profitul brut | 27.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 577.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.555.959 |
| Stocuri | 623.870 |
| Creante | 5.579.755 |
| Casa si conturi la banci | 352.334 |
| DATORII | 5.629.299 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.504.353 |
| Capital subscris varsat | 450.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.636.341 |
| VENITURI TOTALE | 10.610.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.549.248 |
| Profitul brut | 61.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |