TARO COMIMPEX SRL – CUI 4630416
Pe scurt
TARO COMIMPEX SRL are CUI 4630416, număr de înregistrare J40/7602/1993 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 1511 – Producția, prelucrarea și conservarea cărnii (exclusiv carnea de pasăre). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 747.987 lei, un profit net de 62.465 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TARO COMIMPEX SRL |
| CUI | 4630416 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7602/1993 |
| EUID | ROONRC.J40/7602/1993 |
| CAEN | 1511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-03-16 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TONEA STOICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 747 987 | 62 465 | 449 155 | 2 801 657 | 362 683 | 2 728 318 | 1 |
| 2024 | 1 011 338 | 120 388 | 704 569 | 2 956 395 | 389 284 | 2 665 853 | 2 |
| 2023 | 666 517 | -371 063 | 1 505 515 | 3 160 955 | 871 342 | 2 545 457 | 6 |
| 2022 | 747 032 | 10 185 | 1 466 982 | 3 488 590 | 880 611 | 2 916 529 | 8 |
| 2021 | 1 850 197 | 529 070 | 2 110 491 | 4 051 280 | 1 115 930 | 3 063 373 | 11 |
| 2020 | 2 580 881 | 1 059 322 | 2 659 427 | 3 950 086 | 1 997 743 | 3 288 842 | 8 |
| 2019 | 2 873 954 | 742 469 | 3 106 058 | 3 282 405 | 2 823 365 | 2 999 192 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises747 987 lei
-26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TARO COMIMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1511 Rev. 2 (echivalent: 1511 Rev. 1, 1511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Descriere Activitate | Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Cod CAEN principal | 15 Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 1511: Producția, prelucrarea și conservarea cărnii (exclusiv carnea de pasăre)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 6 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LEGERO SHOES ROMANIA SRL – locul 2, 215,89 mil. lei, Bihor
- TOLIL COMPANY SRL – locul 2, 146,27 mil. lei, Constanţa
- HIPIC PROD IMPEX SRL – locul 2, 87,75 mil. lei, Sibiu
- PIM SA – locul 2, 11,70 mil. lei, Sibiu
- 'ÎNFRĂŢIREA' SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ – locul 2, 2,54 mil. lei, Botoşani
- NEGACOM SRL – locul 2, 197.401 lei, Mureş
- RAFFAELLO SHOES FACTORY SRL – locul 3, 170,92 mil. lei, Bucureşti
- CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ – locul 3, 143,48 mil. lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TARO COMIMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TARO COMIMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TARO COMIMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.956.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 389.284 |
| Stocuri | 117.010 |
| Creante | 257.353 |
| Casa si conturi la banci | 14.921 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.743 |
| DATORII | 704.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.665.853 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Cifra de afaceri neta | 1.011.338 |
| VENITURI TOTALE | 940.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 809.113 |
| Profitul brut | 130.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.160.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 871.342 |
| Stocuri | 406.782 |
| Creante | 453.686 |
| Casa si conturi la banci | 10.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.675 |
| DATORII | 1.505.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.545.457 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Cifra de afaceri neta | 666.517 |
| VENITURI TOTALE | 917.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.288.205 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 371.063 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 371.063 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.488.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 880.611 |
| Stocuri | 454.393 |
| Creante | 404.666 |
| Casa si conturi la banci | 21.552 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.310 |
| DATORII | 1.466.982 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.916.529 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Cifra de afaceri neta | 747.032 |
| VENITURI TOTALE | 1.533.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.516.540 |
| Profitul brut | 17.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.051.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.115.930 |
| Stocuri | 218.386 |
| Creante | 823.678 |
| Casa si conturi la banci | 73.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.654 |
| DATORII | 2.110.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.063.373 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Cifra de afaceri neta | 1.850.197 |
| VENITURI TOTALE | 2.297.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.720.130 |
| Profitul brut | 577.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 529.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.950.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.997.743 |
| Stocuri | 264.792 |
| Creante | 1.281.962 |
| Casa si conturi la banci | 450.989 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 440 |
| DATORII | 2.659.427 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.288.842 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.580.881 |
| VENITURI TOTALE | 2.864.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.662.366 |
| Profitul brut | 1.201.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.059.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.282.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.823.365 |
| Stocuri | 625.176 |
| Creante | 1.724.892 |
| Casa si conturi la banci | 473.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -520 |
| DATORII | 3.106.058 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.999.192 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.873.954 |
| VENITURI TOTALE | 3.001.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.107.448 |
| Profitul brut | 894.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 742.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.494.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 697.464 |
| Stocuri | 341.424 |
| Creante | 332.256 |
| Casa si conturi la banci | 23.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.463 |
| DATORII | 1.712.381 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.482.333 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 798.951 |
| VENITURI TOTALE | 1.112.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.062.056 |
| Profitul brut | 50.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 38.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.678.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.130.688 |
| Stocuri | 206.058 |
| Creante | 862.380 |
| Casa si conturi la banci | 62.250 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.298 |
| DATORII | 2.012.406 |
| VENITURI IN AVANS | 6.805 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.793.198 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.166.624 |
| VENITURI TOTALE | 2.728.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.531.867 |
| Profitul brut | 196.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.697.815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.727.514 |
| Stocuri | 522.739 |
| Creante | 1.192.403 |
| Casa si conturi la banci | 12.372 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.885 |
| DATORII | 2.538.074 |
| VENITURI IN AVANS | 3.276 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.889.864 |
| Capital subscris varsat | 1.021.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.583.620 |
| VENITURI TOTALE | 2.656.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.292.964 |
| Profitul brut | 363.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 363.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |