CECCO BRUNA 2011 SRL – CUI 29087146
Pe scurt
CECCO BRUNA 2011 SRL are CUI 29087146, număr de înregistrare J2011000869326 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 1512 – Producția, prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre și de alte animale n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.836.238 lei, un profit net de 96.842 lei și un număr mediu de 162 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CECCO BRUNA 2011 SRL |
| CUI | 29087146 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000869326 |
| EUID | ROONRC.J2011000869326 |
| CAEN | 1512 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-08 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 836 238 | 96 842 | 8 461 376 | 7 911 885 | 5 839 061 | 5 289 570 | 162 |
| 2024 | 25 846 727 | 1 237 120 | 5 511 715 | 8 252 668 | 2 451 776 | 5 192 729 | 186 |
| 2023 | 31 714 731 | 2 901 737 | 6 063 534 | 6 773 911 | 3 245 231 | 3 955 608 | 215 |
| 2022 | 25 362 188 | 3 048 927 | 8 353 253 | 6 686 767 | 4 715 653 | 3 049 167 | 185 |
| 2021 | 18 292 424 | 2 418 458 | 2 498 007 | 4 094 680 | 4 631 475 | 6 270 384 | 145 |
| 2020 | 12 227 370 | 3 003 929 | 1 075 698 | 4 069 654 | 4 540 712 | 7 103 207 | 140 |
| 2019 | 13 080 918 | 3 205 481 | 945 559 | 3 867 159 | 5 337 295 | 7 408 296 | 138 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 836 238 lei
-19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CECCO BRUNA 2011 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1512 Rev. 2 (echivalent: 1512 Rev. 1, 1512 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 1512: Producția, prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre și de alte animale n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 6 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LEGERO SHOES ROMANIA SRL – locul 2, 215,89 mil. lei, Bihor
- TOLIL COMPANY SRL – locul 2, 146,27 mil. lei, Constanţa
- HIPIC PROD IMPEX SRL – locul 2, 87,75 mil. lei, Sibiu
- PIM SA – locul 2, 11,70 mil. lei, Sibiu
- 'ÎNFRĂŢIREA' SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ – locul 2, 2,54 mil. lei, Botoşani
- NEGACOM SRL – locul 2, 197.401 lei, Mureş
- RAFFAELLO SHOES FACTORY SRL – locul 3, 170,92 mil. lei, Bucureşti
- CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ – locul 3, 143,48 mil. lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CECCO BRUNA 2011 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CECCO BRUNA 2011 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CECCO BRUNA 2011 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.252.668 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.451.776 |
| Stocuri | 226.223 |
| Creante | 1.286.762 |
| Casa si conturi la banci | 938.791 |
| DATORII | 5.511.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.192.729 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.846.727 |
| VENITURI TOTALE | 25.937.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.524.964 |
| Profitul brut | 1.412.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.237.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 186 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.773.911 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.245.231 |
| Stocuri | 251.993 |
| Creante | 2.770.109 |
| Casa si conturi la banci | 223.129 |
| DATORII | 6.063.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.955.608 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.714.731 |
| VENITURI TOTALE | 31.583.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.319.611 |
| Profitul brut | 3.264.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.901.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 215 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.686.767 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.715.653 |
| Stocuri | 245.378 |
| Creante | 4.155.420 |
| Casa si conturi la banci | 314.855 |
| DATORII | 8.353.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.049.167 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.362.188 |
| VENITURI TOTALE | 25.612.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.128.424 |
| Profitul brut | 3.484.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.048.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 185 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.094.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.631.475 |
| Stocuri | 130.137 |
| Creante | 3.989.244 |
| Casa si conturi la banci | 512.094 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.236 |
| DATORII | 2.498.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.270.384 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.292.424 |
| VENITURI TOTALE | 18.998.108 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.192.848 |
| Profitul brut | 2.805.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.418.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.069.654 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.540.712 |
| Stocuri | 20.113 |
| Creante | 2.497.967 |
| Casa si conturi la banci | 2.022.632 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.471 |
| DATORII | 1.075.698 |
| VENITURI IN AVANS | 515.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.103.207 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.227.370 |
| VENITURI TOTALE | 14.001.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.508.301 |
| Profitul brut | 3.493.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.003.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.867.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.337.295 |
| Stocuri | 16.384 |
| Creante | 2.674.042 |
| Casa si conturi la banci | 2.646.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.707 |
| DATORII | 945.559 |
| VENITURI IN AVANS | 977.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.408.296 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.080.918 |
| VENITURI TOTALE | 13.445.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.691.158 |
| Profitul brut | 3.754.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.205.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.743.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.788.850 |
| Stocuri | 31.066 |
| Creante | 2.220.247 |
| Casa si conturi la banci | 537.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168.942 |
| DATORII | 1.218.617 |
| VENITURI IN AVANS | 1.280.222 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.202.815 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.421.982 |
| VENITURI TOTALE | 10.449.922 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.939.328 |
| Profitul brut | 2.510.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.145.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.112.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.789.117 |
| Stocuri | 30.009 |
| Creante | 375.676 |
| Casa si conturi la banci | 1.383.432 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.480.673 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.420.813 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.982.051 |
| VENITURI TOTALE | 9.008.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.934.115 |
| Profitul brut | 2.074.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.775.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.435.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.503.768 |
| Stocuri | 34.352 |
| Creante | 510.465 |
| Casa si conturi la banci | 958.951 |
| DATORII | 2.294.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.645.429 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.299.791 |
| VENITURI TOTALE | 7.339.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.189.188 |
| Profitul brut | 2.150.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.832.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |