CONSTRUCT VAMENI S.R.L. – CUI 18374881
Pe scurt
CONSTRUCT VAMENI S.R.L. are CUI 18374881, număr de înregistrare J05/290/2006 și sediul în Sat Hârseşti, Comuna Cîmpani, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.245.463 lei, un profit net de 306.382 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSTRUCT VAMENI S.R.L. |
| CUI | 18374881 |
| Nr. Reg. Com. | J05/290/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/290/2006 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-13 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAZA VASILE LĂPĂDAT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 245 463 | 306 382 | 2 631 193 | 1 126 430 | 1 910 639 | 405 876 | 16 |
| 2024 | 4 498 825 | 113 004 | 3 005 528 | 602 511 | 2 723 076 | 320 059 | 14 |
| 2023 | 4 403 163 | 132 094 | 1 333 613 | 784 558 | 786 110 | 237 055 | 15 |
| 2022 | 2 335 581 | 227 509 | 1 231 406 | 361 774 | 1 174 593 | 304 961 | 10 |
| 2021 | 1 438 098 | 97 472 | 772 490 | 259 638 | 710 571 | 197 719 | 11 |
| 2020 | 1 349 349 | 266 382 | 488 625 | 201 927 | 556 945 | 270 247 | 9 |
| 2019 | 1 734 427 | 454 686 | 378 270 | 219 497 | 651 630 | 492 857 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 245 463 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCT VAMENI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 357 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INTERCOM LOGISTIC SRL – locul 353, 40,49 mil. lei, Bucureşti
- CMC CONSTRUCTION SRL – locul 353, 5,33 mil. lei, Neamţ
- EMIR INTERNATIONAL SRL – locul 353, 396.828 lei, Ilfov
- MIRON-CONSTRUCT SRL – locul 354, 40,10 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- EMM BEZMAN S.R.L. – locul 354, 5,30 mil. lei, Braşov
- MYKA B S.R.L. – locul 354, 392.598 lei, Iaşi
- TIVIERRE CONSULTING SRL – locul 355, 39,98 mil. lei, Ilfov
- CXY DINAMIC CONSTRUCT SRL – locul 355, 5,29 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCT VAMENI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCT VAMENI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCT VAMENI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 602.511 |
| Active circulante | 2.723.076 |
| Stocuri | 20.121 |
| Creante | 2.052.052 |
| Disponibilitati | 650.903 |
| Datorii | 3.005.528 |
| Capitaluri proprii | 320.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.498.825 |
| Venituri totale | 4.646.342 |
| Cheltuieli totale | 4.494.320 |
| Profit brut | 152.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 784.558 |
| Active circulante | 786.110 |
| Stocuri | 30.173 |
| Creante | 260.463 |
| Disponibilitati | 495.474 |
| Datorii | 1.333.613 |
| Capitaluri proprii | 237.055 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.403.163 |
| Venituri totale | 4.620.373 |
| Cheltuieli totale | 4.442.295 |
| Profit brut | 178.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 361.774 |
| Active circulante | 1.174.593 |
| Stocuri | 558.231 |
| Creante | 326.727 |
| Disponibilitati | 289.635 |
| Datorii | 1.231.406 |
| Capitaluri proprii | 304.961 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.335.581 |
| Venituri totale | 2.166.312 |
| Cheltuieli totale | 1.916.523 |
| Profit brut | 249.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 227.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 259.638 |
| Active circulante | 710.571 |
| Stocuri | 457.830 |
| Creante | 173.684 |
| Disponibilitati | 79.057 |
| Datorii | 772.490 |
| Capitaluri proprii | 197.719 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.438.098 |
| Venituri totale | 1.784.150 |
| Cheltuieli totale | 1.673.076 |
| Profit brut | 111.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 201.927 |
| Active circulante | 556.945 |
| Stocuri | 176.960 |
| Creante | 168.700 |
| Disponibilitati | 211.285 |
| Datorii | 488.625 |
| Capitaluri proprii | 270.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.349.349 |
| Venituri totale | 1.350.261 |
| Cheltuieli totale | 1.070.755 |
| Profit brut | 279.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 266.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 219.497 |
| Active circulante | 651.630 |
| Stocuri | 105 |
| Creante | 169.423 |
| Disponibilitati | 482.102 |
| Datorii | 378.270 |
| Capitaluri proprii | 492.857 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.734.427 |
| Venituri totale | 1.751.487 |
| Cheltuieli totale | 1.279.286 |
| Profit brut | 472.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 454.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 184.855 |
| Active circulante | 477.236 |
| Stocuri | 31.768 |
| Creante | 239.817 |
| Disponibilitati | 205.651 |
| Datorii | 418.660 |
| Capitaluri proprii | 243.431 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.174.776 |
| Venituri totale | 1.227.467 |
| Cheltuieli totale | 973.482 |
| Profit brut | 253.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 241.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 142.501 |
| Active circulante | 148.516 |
| Stocuri | 23.322 |
| Creante | 50.909 |
| Disponibilitati | 74.285 |
| Datorii | 222.096 |
| Capitaluri proprii | 68.921 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 762.651 |
| Venituri totale | 765.735 |
| Cheltuieli totale | 718.617 |
| Profit brut | 47.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 86.610 |
| Active circulante | 162.218 |
| Stocuri | 656 |
| Creante | 6.477 |
| Disponibilitati | 155.085 |
| Datorii | 72.368 |
| Capitaluri proprii | 176.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 667.422 |
| Venituri totale | 667.927 |
| Cheltuieli totale | 501.104 |
| Profit brut | 166.823 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |