TIVIERRE CONSULTING SRL – CUI 18933649
Pe scurt
TIVIERRE CONSULTING SRL are CUI 18933649, număr de înregistrare J2010001554237 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.984.417 lei, un profit net de 417.643 lei și un număr mediu de 18 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TIVIERRE CONSULTING SRL |
| CUI | 18933649 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001554237 |
| EUID | ROONRC.J40/13114/2006 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-08-14 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CASAGRANDE ANTONIO MARIA | - | Italia |
| CASAGRANDE ANTONIO MARIA | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 984 417 | 417 643 | 6 855 458 | 1 799 502 | 7 880 669 | 2 827 115 | 18 |
| 2024 | 5 185 474 | 29 837 | 3 687 483 | 1 644 736 | 5 246 784 | 3 309 472 | 15 |
| 2023 | 7 777 796 | 120 995 | 3 723 200 | 1 484 787 | 5 697 613 | 3 564 635 | 10 |
| 2022 | 11 002 919 | 338 973 | 3 201 447 | 1 981 643 | 4 628 008 | 3 513 639 | 20 |
| 2021 | 2 910 957 | 110 403 | 1 749 055 | 2 445 634 | 2 862 296 | 3 574 666 | 15 |
| 2020 | 17 382 774 | 723 611 | 1 847 535 | 3 112 593 | 2 526 422 | 3 624 183 | 23 |
| 2019 | 12 515 689 | 786 435 | 2 333 965 | 3 396 489 | 6 216 712 | 3 290 572 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 984 417 lei
671%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIVIERRE CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 355 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GENESIS DEVELOPMENT S.R.L. – locul 351, 40,71 mil. lei, Bucureşti
- ID SOL PROJECTS SRL – locul 351, 5,36 mil. lei, Ilfov
- SOL RESIDENCE INV S.R.L. – locul 351, 409.679 lei, Maramureş
- RLH MURES SRL – locul 352, 40,65 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- G.M.A. GRIGMAR FAMILY SRL – locul 352, 5,34 mil. lei, Arad
- SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BIG STREET – locul 352, 406.898 lei, Bacău
- INTERCOM LOGISTIC SRL – locul 353, 40,49 mil. lei, Bucureşti
- CMC CONSTRUCTION SRL – locul 353, 5,33 mil. lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIVIERRE CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIVIERRE CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIVIERRE CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.644.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.246.784 |
| Stocuri | 3.954.381 |
| Creante | 1.201.088 |
| Casa si conturi la banci | 91.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.409 |
| DATORII | 3.687.483 |
| VENITURI IN AVANS | 54.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.309.472 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.185.474 |
| VENITURI TOTALE | 5.794.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.762.895 |
| Profitul brut | 31.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.837 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.484.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.697.613 |
| Stocuri | 4.006.068 |
| Creante | 1.038.604 |
| Casa si conturi la banci | 652.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.409 |
| DATORII | 3.723.200 |
| VENITURI IN AVANS | 54.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.564.635 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.777.796 |
| VENITURI TOTALE | 10.369.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.224.916 |
| Profitul brut | 144.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.981.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.628.008 |
| Stocuri | 3.004.909 |
| Creante | 903.583 |
| Casa si conturi la banci | 719.516 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.409 |
| DATORII | 3.201.447 |
| VENITURI IN AVANS | 54.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.513.639 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.002.919 |
| VENITURI TOTALE | 11.675.352 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.261.978 |
| Profitul brut | 413.374 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 338.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.445.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.862.296 |
| Stocuri | 1.178.910 |
| Creante | 707.920 |
| Casa si conturi la banci | 975.466 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.567 |
| DATORII | 1.749.055 |
| VENITURI IN AVANS | 144.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.574.666 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.910.957 |
| VENITURI TOTALE | 5.361.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.227.759 |
| Profitul brut | 133.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.112.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.526.422 |
| Stocuri | 1.162.082 |
| Creante | 680.057 |
| Casa si conturi la banci | 684.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.767 |
| DATORII | 1.847.535 |
| VENITURI IN AVANS | 326.064 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.624.183 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.382.774 |
| VENITURI TOTALE | 16.471.419 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.617.738 |
| Profitul brut | 853.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 723.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.396.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.216.712 |
| Stocuri | 3.176.695 |
| Creante | 775.451 |
| Casa si conturi la banci | 2.264.566 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 716.179 |
| DATORII | 2.333.965 |
| VENITURI IN AVANS | 4.704.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.290.572 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.515.689 |
| VENITURI TOTALE | 14.528.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.591.748 |
| Profitul brut | 936.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 786.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.654.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.196.827 |
| Stocuri | 1.054.835 |
| Creante | 640.497 |
| Casa si conturi la banci | 501.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.058 |
| DATORII | 1.580.183 |
| VENITURI IN AVANS | 306.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.044.571 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.219.537 |
| VENITURI TOTALE | 7.409.008 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.310.233 |
| Profitul brut | 1.098.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.047.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.314.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 933.932 |
| Stocuri | 209.576 |
| Creante | 33.815 |
| Casa si conturi la banci | 690.541 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 291.514 |
| DATORII | 980.409 |
| VENITURI IN AVANS | 555.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.003.779 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.194.808 |
| VENITURI TOTALE | 3.717.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.728.836 |
| Profitul brut | 988.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 830.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.130.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.180.232 |
| Stocuri | 397.177 |
| Creante | 345.082 |
| Casa si conturi la banci | 437.973 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 239.902 |
| DATORII | 1.355.703 |
| VENITURI IN AVANS | 1.021.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.173.267 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.877.005 |
| VENITURI TOTALE | 3.146.797 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.833.569 |
| Profitul brut | 313.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 262.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |