COMAGRA SRL – CUI 6354120
Pe scurt
COMAGRA SRL are CUI 6354120, număr de înregistrare J1994003619130 și sediul în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 5224 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.079.515 lei, un profit net de 1.557.684 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COMAGRA SRL |
| CUI | 6354120 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003619130 |
| EUID | ROONRC.J1994003619130 |
| CAEN | 5224 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-19 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUȘAT ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 079 515 | 1 557 684 | 3 299 917 | 7 656 347 | 4 247 522 | 8 539 004 | 16 |
| 2024 | 4 439 047 | 887 971 | 4 488 481 | 7 968 757 | 3 775 332 | 7 183 987 | 23 |
| 2023 | 5 895 218 | 2 047 583 | 4 943 888 | 8 244 609 | 3 142 136 | 6 366 255 | 25 |
| 2022 | 3 718 409 | 395 582 | 5 122 978 | 8 535 946 | 1 668 692 | 5 070 410 | 25 |
| 2021 | 4 522 239 | 1 611 612 | 1 237 249 | 4 107 875 | 2 098 022 | 4 953 648 | 0 |
| 2020 | 3 946 569 | 1 530 613 | 921 170 | 3 104 949 | 1 373 594 | 3 557 373 | 32 |
| 2019 | 4 336 430 | 1 478 903 | 737 235 | 1 940 614 | 1 251 002 | 2 454 381 | 46 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 079 515 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMAGRA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5224 Rev. 2 (echivalent: 5224 Rev. 1, 5224 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Manipulări |
| Descriere Activitate | Manipulări |
| Cod CAEN principal | 52 Manipulări |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 5224: Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (52), poziții apropiate de locul 50 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CNW COURIER NETWORK RO S.R.L. – locul 46, 39,35 mil. lei, Bucureşti
- RAVITEX INVESTMENT S.R.L. – locul 46, 28,04 mil. lei, Timiş
- FLUENT DISTRIBUTION SRL – locul 46, 15,62 mil. lei, Galaţi
- NAVLOMAR MARITIME SRL – locul 46, 8,03 mil. lei, Constanţa
- PARKING SA – locul 46, 7,74 mil. lei, Neamţ
- O' DINN FORWARDS S.R.L. – locul 46, 5,97 mil. lei, Bucureşti
- PREDILECT CARGO SRL – locul 46, 5,65 mil. lei, Constanţa
- TZR-MARY S.R.L. – locul 46, 3,25 mil. lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMAGRA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMAGRA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMAGRA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.968.757 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.775.332 |
| Stocuri | 924 |
| Creante | 3.700.713 |
| Casa si conturi la banci | 73.695 |
| DATORII | 4.488.481 |
| VENITURI IN AVANS | 71.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.183.987 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 4.439.047 |
| VENITURI TOTALE | 4.474.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.403.046 |
| Profitul brut | 1.071.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 887.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.244.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.142.136 |
| Stocuri | 5.082 |
| Creante | 3.113.706 |
| Casa si conturi la banci | 23.348 |
| DATORII | 4.943.888 |
| VENITURI IN AVANS | 76.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.366.255 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 5.895.218 |
| VENITURI TOTALE | 6.335.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.919.086 |
| Profitul brut | 2.416.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.047.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.535.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.668.692 |
| Stocuri | 924 |
| Creante | 1.632.118 |
| Casa si conturi la banci | 35.650 |
| DATORII | 5.122.978 |
| VENITURI IN AVANS | 11.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.070.410 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 3.718.409 |
| VENITURI TOTALE | 3.749.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.316.707 |
| Profitul brut | 432.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.107.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.098.022 |
| Stocuri | 1.748 |
| Creante | 1.995.014 |
| Casa si conturi la banci | 101.260 |
| DATORII | 1.237.249 |
| VENITURI IN AVANS | 15.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.953.648 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 4.522.239 |
| VENITURI TOTALE | 4.534.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.886.902 |
| Profitul brut | 1.647.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.611.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.104.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.373.594 |
| Stocuri | 1.656 |
| Creante | 1.265.364 |
| Casa si conturi la banci | 106.574 |
| DATORII | 921.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.557.373 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 3.946.569 |
| VENITURI TOTALE | 3.949.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.379.339 |
| Profitul brut | 1.570.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.530.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.940.614 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.251.002 |
| Stocuri | 58.661 |
| Creante | 1.129.914 |
| Casa si conturi la banci | 62.427 |
| DATORII | 737.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.454.381 |
| Capital subscris varsat | 410 |
| Cifra de afaceri neta | 4.336.430 |
| VENITURI TOTALE | 4.339.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.817.376 |
| Profitul brut | 1.522.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.478.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| Active imobilizate | 750.085 |
| Active circulante | 610.483 |
| Stocuri | 55.361 |
| Creante | 391.255 |
| Disponibilitati | 163.867 |
| Datorii | 227.187 |
| Capitaluri proprii | 1.133.381 |
| Capital social | 410 |
| Cifra de afaceri | 3.048.499 |
| Venituri totale | 3.055.813 |
| Cheltuieli totale | 1.892.375 |
| Profit brut | 1.163.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.132.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| Active imobilizate | 146.819 |
| Active circulante | 257.173 |
| Stocuri | 969 |
| Creante | 59.242 |
| Disponibilitati | 196.962 |
| Datorii | 98.339 |
| Capitaluri proprii | 305.653 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.540.863 |
| Venituri totale | 1.556.327 |
| Cheltuieli totale | 1.228.295 |
| Profit brut | 328.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 312.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active circulante | 690 |
| Disponibilitati | 690 |
| Datorii | 7.657 |
| Capitaluri proprii | -6.967 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 32 |
| Cheltuieli totale | 7.451 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.419 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.419 |
| Nr. salariati | 1 |