COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL – CUI 36212969
Pe scurt
COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL are CUI 36212969, număr de înregistrare J29/1140/2016 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 67.404 lei, o pierdere netă de 2.884 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL |
| CUI | 36212969 |
| Nr. Reg. Com. | J29/1140/2016 |
| EUID | ROONRC.J29/1140/2016 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-16 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎRVU ANA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 404 | -2 884 | 45 775 | 0 | 14 898 | -30 877 | 1 |
| 2024 | 14 721 | -28 193 | 31 726 | 0 | 3 733 | -27 993 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 25 564 | 0 | 25 764 | 200 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 25 564 | 0 | 25 764 | 200 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 764 | 25 764 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 764 | 25 764 | 0 |
| 2019 | 0 | -266 | 0 | 0 | 25 764 | 25 764 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises67 404 lei
358%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5473 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- 5ANDU SOFTWARE S.R.L. – locul 5469, 423.278 lei, Dolj
- ORDER PRO S.R.L. – locul 5469, 68.055 lei, Timiş
- BUILDYOURVISION S.R.L. – locul 5470, 423.252 lei, Cluj
- KEWL SOFTWARE S.R.L. – locul 5470, 68.000 lei, Bucureşti
- WOLF & SWIFT SOFTWARE S.R.L. – locul 5471, 423.083 lei, Iaşi
- QUANTUMCODE DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5471, 67.738 lei, Harghita
- I & A TECH S.R.L. – locul 5472, 423.011 lei, Braşov
- FMC SOFT S.R.L. – locul 5472, 67.431 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COANDĂ TEHNO SYSTEMS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 25.764 |
| Disponibilitati | 25.764 |
| Datorii | 25.564 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 25.764 |
| Disponibilitati | 25.764 |
| Datorii | 25.564 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 25.764 |
| Disponibilitati | 25.764 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.764 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 25.764 |
| Disponibilitati | 25.764 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.764 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 25.764 |
| Disponibilitati | 25.764 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.764 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 266 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 266 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 266 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 26.462 |
| Disponibilitati | 26.462 |
| Datorii | 432 |
| Capitaluri proprii | 26.030 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.104 |
| Venituri totale | 4.104 |
| Cheltuieli totale | 22.881 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.777 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.889 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 45.728 |
| Creante | 1.000 |
| Disponibilitati | 44.728 |
| Datorii | 789 |
| Capitaluri proprii | 44.939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.027 |
| Venituri totale | 56.027 |
| Cheltuieli totale | 22.921 |
| Profit brut | 33.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 15.415 |
| Disponibilitati | 15.415 |
| Datorii | 1.900 |
| Capitaluri proprii | 13.515 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.772 |
| Venituri totale | 33.772 |
| Cheltuieli totale | 19.782 |
| Profit brut | 13.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |