I & A TECH S.R.L. – CUI 47038818
Pe scurt
I & A TECH S.R.L. are CUI 47038818, număr de înregistrare J2022003342080 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 423.011 lei, un profit net de 338.135 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | I & A TECH S.R.L. |
| CUI | 47038818 |
| Nr. Reg. Com. | J2022003342080 |
| EUID | ROONRC.J8/3342/2022 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-10-19 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDA MIHAELA-IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423 011 | 338 135 | 28 635 | 2 536 | 364 474 | 338 375 | 1 |
| 2024 | 433 231 | 353 092 | 10 398 | 3 919 | 359 811 | 353 332 | 1 |
| 2023 | 181 831 | 128 426 | 21 994 | 0 | 150 660 | 128 666 | 1 |
| 2022 | 61 496 | 57 276 | 4 524 | 156 | 61 844 | 57 476 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises423 011 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “I & A TECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5472 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- REGIOTEC SERVICE S.R.L. – locul 5468, 423.304 lei, Bucureşti
- RAIJIN STUDIOS S.R.L. – locul 5468, 68.400 lei, Bucureşti
- 5ANDU SOFTWARE S.R.L. – locul 5469, 423.278 lei, Dolj
- ORDER PRO S.R.L. – locul 5469, 68.055 lei, Timiş
- BUILDYOURVISION S.R.L. – locul 5470, 423.252 lei, Cluj
- KEWL SOFTWARE S.R.L. – locul 5470, 68.000 lei, Bucureşti
- WOLF & SWIFT SOFTWARE S.R.L. – locul 5471, 423.083 lei, Iaşi
- QUANTUMCODE DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5471, 67.738 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „I & A TECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „I & A TECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „I & A TECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.919 |
| Active circulante | 359.811 |
| Creante | 263.619 |
| Disponibilitati | 96.192 |
| Datorii | 10.398 |
| Capitaluri proprii | 353.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 433.231 |
| Venituri totale | 433.427 |
| Cheltuieli totale | 67.598 |
| Profit brut | 365.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 353.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 150.660 |
| Creante | 150.072 |
| Disponibilitati | 588 |
| Datorii | 21.994 |
| Capitaluri proprii | 128.666 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.831 |
| Venituri totale | 182.285 |
| Cheltuieli totale | 52.077 |
| Profit brut | 130.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 128.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 156 |
| Active circulante | 61.844 |
| Creante | 61.744 |
| Disponibilitati | 100 |
| Datorii | 4.524 |
| Capitaluri proprii | 57.476 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.496 |
| Venituri totale | 61.743 |
| Cheltuieli totale | 3.862 |
| Profit brut | 57.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |