5ANDU SOFTWARE S.R.L. – CUI 45969607
Pe scurt
5ANDU SOFTWARE S.R.L. are CUI 45969607, număr de înregistrare J2022000868169 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 423.278 lei, un profit net de 337.100 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | 5ANDU SOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 45969607 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000868169 |
| EUID | ROONRC.J2022000868169 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-04-14 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU COSMIN-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423 278 | 337 100 | 30 891 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 416 791 | 343 196 | 121 117 | 2 588 | 461 965 | 343 436 | 1 |
| 2023 | 437 791 | 376 629 | 23 522 | 7 212 | 393 115 | 376 870 | 1 |
| 2022 | 324 250 | 295 109 | 4 608 | 4 086 | 295 831 | 295 309 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises423 278 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “5ANDU SOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5469 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- KRAFTINCODE S.R.L. – locul 5465, 423.472 lei, Iaşi
- FUZZY WORKS SRL – locul 5465, 68.900 lei, Bihor
- ELYON SOFTWORKS S.R.L. – locul 5466, 423.314 lei, Bucureşti
- APAS TECH S.R.L. – locul 5466, 68.707 lei, Ilfov
- CAPS LOCK CONSULT S.R.L. – locul 5467, 423.312 lei, Iaşi
- QUANT CONSULTING S.R.L. – locul 5467, 68.673 lei, Bucureşti
- REGIOTEC SERVICE S.R.L. – locul 5468, 423.304 lei, Bucureşti
- RAIJIN STUDIOS S.R.L. – locul 5468, 68.400 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „5ANDU SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „5ANDU SOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „5ANDU SOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.588 |
| Active circulante | 461.965 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 381.141 |
| Disponibilitati | 80.824 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 121.117 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 343.436 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 416.791 |
| Venituri totale | 416.862 |
| Cheltuieli totale | 61.413 |
| Profit brut | 355.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 343.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.212 |
| Active circulante | 393.115 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 322.581 |
| Disponibilitati | 70.534 |
| Cheltuieli in avans | 65 |
| Datorii | 23.522 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 376.870 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 437.791 |
| Venituri totale | 437.791 |
| Cheltuieli totale | 57.659 |
| Profit brut | 380.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 376.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.086 |
| Active circulante | 295.831 |
| Stocuri | 1.090 |
| Creante | 232.940 |
| Disponibilitati | 61.801 |
| Datorii | 4.608 |
| Capitaluri proprii | 295.309 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 324.250 |
| Venituri totale | 324.250 |
| Cheltuieli totale | 23.285 |
| Profit brut | 300.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 295.109 |
| Pierdere neta | 0 |