CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L. – CUI 45551646
Pe scurt
CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L. are CUI 45551646, număr de înregistrare J2022000312220 și sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 399.931 lei, un profit net de 83.220 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 45551646 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000312220 |
| EUID | ROONRC.J22/312/2022 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-01-31 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COJOCARI CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399 931 | 83 220 | 185 196 | 14 668 | 124 386 | -46 142 | 1 |
| 2024 | 56 554 | -123 339 | 166 787 | 9 073 | 28 352 | -129 362 | 1 |
| 2023 | 88 661 | -6 503 | 39 445 | 13 946 | 19 476 | -6 023 | 1 |
| 2022 | 62 316 | 13 418 | 14 568 | 19 516 | 8 870 | 13 818 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises399 931 lei
607%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5796 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARIELI SOFT S.R.L. – locul 5792, 400.383 lei, Timiş
- INTENSE DATA SOLUTIONS SRL – locul 5792, 15.000 lei, Bucureşti
- EXTENDING CODE S.R.L. – locul 5793, 400.287 lei, Iaşi
- CAPTAIN ANGULAR SOFTWARE S.R.L. – locul 5793, 14.723 lei, Ilfov
- DELIRIUM DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5794, 400.018 lei, Braşov
- TITAN WEB S.R.L. – locul 5794, 14.500 lei, Sibiu
- FUNIT INSIGHTS S.R.L. – locul 5795, 399.986 lei, Bucureşti
- M STANDS 4 MOBILE S.R.L. – locul 5795, 14.092 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CLOUDVISION SOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.073 |
| Active circulante | 28.352 |
| Stocuri | 17.548 |
| Creante | 9.735 |
| Disponibilitati | 1.069 |
| Datorii | 166.787 |
| Capitaluri proprii | -129.362 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 56.554 |
| Venituri totale | 56.572 |
| Cheltuieli totale | 178.214 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 121.642 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 123.339 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.946 |
| Active circulante | 19.476 |
| Stocuri | 11.272 |
| Creante | 7.250 |
| Disponibilitati | 954 |
| Datorii | 39.445 |
| Capitaluri proprii | -6.023 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 88.661 |
| Venituri totale | 88.661 |
| Cheltuieli totale | 94.278 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.617 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.503 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.516 |
| Active circulante | 8.870 |
| Stocuri | 2.135 |
| Creante | 1.694 |
| Disponibilitati | 5.041 |
| Datorii | 14.568 |
| Capitaluri proprii | 13.818 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 62.316 |
| Venituri totale | 62.423 |
| Cheltuieli totale | 47.661 |
| Profit brut | 14.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.418 |
| Pierdere neta | 0 |