INTENSE DATA SOLUTIONS SRL – CUI 36588387
Pe scurt
INTENSE DATA SOLUTIONS SRL are CUI 36588387, număr de înregistrare J40/12909/2016 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.000 lei, o pierdere netă de 105.354 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INTENSE DATA SOLUTIONS SRL |
| CUI | 36588387 |
| Nr. Reg. Com. | J40/12909/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/12909/2016 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-09-30 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂTARU ELENA-RAMONA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 000 | -105 354 | 330 727 | 105 212 | 198 704 | -26 811 | 1 |
| 2024 | 138 725 | -28 820 | 339 724 | 219 278 | 198 990 | 78 544 | 1 |
| 2023 | 59 258 | -137 959 | 465 861 | 333 847 | 239 377 | 107 363 | 1 |
| 2022 | 534 941 | 229 758 | 534 476 | 448 416 | 331 383 | 245 323 | 1 |
| 2021 | 1 214 653 | 404 430 | 30 761 | 0 | 982 326 | 951 565 | 2 |
| 2020 | 1 607 906 | 539 395 | 77 455 | 0 | 845 090 | 767 635 | 4 |
| 2019 | 1 610 191 | 257 507 | 52 262 | 0 | 454 722 | 402 460 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 000 lei
-89%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTENSE DATA SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5792 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FLAWLESS SOFTWARE S.R.L. – locul 5788, 400.627 lei, Cluj
- SBV7 SOLUTIONS S.R.L. – locul 5788, 15.265 lei, Galaţi
- VALKYRIE SOFTWARE S.R.L. – locul 5789, 400.597 lei, Sibiu
- GHEBAUR IT SOLUTIONS S.R.L. – locul 5789, 15.174 lei, Bucureşti
- BITIX S.R.L. – locul 5790, 400.473 lei, Dolj
- CMB WEB SOLUTIONS S.R.L. – locul 5790, 15.160 lei, Vâlcea
- STMCODE SOLUTIONS S.R.L. – locul 5791, 400.405 lei, Cluj
- NINETYANGLE S.R.L. – locul 5791, 15.022 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTENSE DATA SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTENSE DATA SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTENSE DATA SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 219.278 |
| Active circulante | 198.990 |
| Creante | 121.648 |
| Disponibilitati | 77.342 |
| Datorii | 339.724 |
| Capitaluri proprii | 78.544 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.725 |
| Venituri totale | 138.725 |
| Cheltuieli totale | 166.186 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.461 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.820 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 333.847 |
| Active circulante | 239.377 |
| Creante | 147.845 |
| Disponibilitati | 91.532 |
| Datorii | 465.861 |
| Capitaluri proprii | 107.363 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.258 |
| Venituri totale | 59.428 |
| Cheltuieli totale | 196.899 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 137.471 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 137.959 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 448.416 |
| Active circulante | 331.383 |
| Creante | 150.962 |
| Disponibilitati | 180.421 |
| Datorii | 534.476 |
| Capitaluri proprii | 245.323 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 534.941 |
| Venituri totale | 535.910 |
| Cheltuieli totale | 301.059 |
| Profit brut | 234.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 229.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 982.326 |
| Creante | 215.147 |
| Disponibilitati | 767.179 |
| Datorii | 30.761 |
| Capitaluri proprii | 951.565 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.214.653 |
| Venituri totale | 1.215.874 |
| Cheltuieli totale | 799.290 |
| Profit brut | 416.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 404.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 845.090 |
| Creante | 293.909 |
| Disponibilitati | 551.181 |
| Datorii | 77.455 |
| Capitaluri proprii | 767.635 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.607.906 |
| Venituri totale | 1.611.114 |
| Cheltuieli totale | 1.056.944 |
| Profit brut | 554.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 539.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 454.722 |
| Creante | 198.833 |
| Disponibilitati | 255.889 |
| Datorii | 52.262 |
| Capitaluri proprii | 402.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.610.191 |
| Venituri totale | 1.616.407 |
| Cheltuieli totale | 1.342.776 |
| Profit brut | 273.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 635.662 |
| Creante | 479.734 |
| Disponibilitati | 155.928 |
| Datorii | 316.490 |
| Capitaluri proprii | 319.172 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.014.720 |
| Venituri totale | 2.014.918 |
| Cheltuieli totale | 1.598.991 |
| Profit brut | 415.927 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 395.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 548.337 |
| Creante | 174.178 |
| Disponibilitati | 374.159 |
| Datorii | 50.351 |
| Capitaluri proprii | 497.986 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.473.536 |
| Venituri totale | 2.474.121 |
| Cheltuieli totale | 1.956.360 |
| Profit brut | 517.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 493.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 56.922 |
| Creante | 54.765 |
| Disponibilitati | 2.157 |
| Datorii | 51.961 |
| Capitaluri proprii | 4.961 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.000 |
| Venituri totale | 169.000 |
| Cheltuieli totale | 162.549 |
| Profit brut | 6.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |