VALKYRIE SOFTWARE S.R.L. – CUI 49310896
Pe scurt
VALKYRIE SOFTWARE S.R.L. are CUI 49310896, număr de înregistrare J2023002414327 și sediul în Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 400.597 lei, un profit net de 328.913 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VALKYRIE SOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 49310896 |
| Nr. Reg. Com. | J2023002414327 |
| EUID | ROONRC.J32/2414/2023 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-12-19 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FLEACĂ VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 400 597 | 328 913 | 10 838 | 5 614 | 334 377 | 329 153 | 1 |
| 2024 | 344 076 | 278 915 | 7 204 | 0 | 286 319 | 279 115 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 128 | 72 | 200 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises400 597 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALKYRIE SOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5789 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SYNOVATION S.R.L. – locul 5785, 400.836 lei, Bucureşti
- SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SRL – locul 5785, 15.600 lei, Neamţ
- BYTECC INTELLISOFT S.R.L. – locul 5786, 400.765 lei, Prahova
- DRL IT SOLUTIONS S.R.L. – locul 5786, 15.590 lei, Arad
- CODEBREWERY S.R.L. – locul 5787, 400.670 lei, Cluj
- FUNDACUL DIN VAMA VECHE S.R.L. – locul 5787, 15.277 lei, Iaşi
- FLAWLESS SOFTWARE S.R.L. – locul 5788, 400.627 lei, Cluj
- SBV7 SOLUTIONS S.R.L. – locul 5788, 15.265 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALKYRIE SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALKYRIE SOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALKYRIE SOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 286.319 |
| Creante | 210.816 |
| Disponibilitati | 75.503 |
| Datorii | 7.204 |
| Capitaluri proprii | 279.115 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 344.076 |
| Venituri totale | 344.077 |
| Cheltuieli totale | 56.182 |
| Profit brut | 287.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 278.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 128 |
| Active circulante | 72 |
| Disponibilitati | 72 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |