CIORNEI PROD SRL – CUI 7619544
Pe scurt
CIORNEI PROD SRL are CUI 7619544, număr de înregistrare J1995000817330 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.694.814 lei, un profit net de 1.325.122 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIORNEI PROD SRL |
| CUI | 7619544 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000817330 |
| EUID | ROONRC.J1995000817330 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-07-18 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIORNEI ION | - | România |
| CIORNEI MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 694 814 | 1 325 122 | 3 291 561 | 1 176 447 | 4 821 287 | 2 785 925 | 14 |
| 2024 | 7 537 007 | 414 855 | 2 121 932 | 1 147 329 | 3 431 289 | 2 546 507 | 15 |
| 2023 | 7 749 193 | 688 093 | 1 563 008 | 1 984 759 | 3 653 123 | 4 131 652 | 16 |
| 2022 | 10 988 632 | 990 159 | 1 690 129 | 2 936 430 | 2 189 292 | 3 443 558 | 18 |
| 2021 | 8 585 671 | 854 674 | 1 419 918 | 2 528 182 | 3 203 139 | 4 348 135 | 17 |
| 2020 | 7 805 246 | 846 544 | 182 170 | 1 221 410 | 2 455 493 | 3 546 094 | 17 |
| 2019 | 8 558 279 | 745 486 | 173 470 | 1 684 017 | 2 408 293 | 3 962 708 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 694 814 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIORNEI PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1518 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALIN MARCU LOGISTIC SRL – locul 1514, 8,70 mil. lei, Prahova
- FLOZIAN S.R.L. – locul 1514, 158.156 lei, Dâmboviţa
- EXECUTIVE SHUTTLE SRL – locul 1514, 103.404 lei, Arad
- HARCURONI - MIRIAM SRL – locul 1514, 33.145 lei, Caraş-Severin
- MARY-DANY SRL – locul 1515, 8,70 mil. lei, Bacău
- ADI CONSULT S.R.L. – locul 1515, 157.992 lei, Cluj
- ZGORCEA IMPEX SRL – locul 1515, 103.356 lei, Bucureşti
- MIMITRANSTAX S.R.L. – locul 1515, 33.076 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIORNEI PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIORNEI PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIORNEI PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.147.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.431.289 |
| Stocuri | 1.434 |
| Creante | 1.084.549 |
| Casa si conturi la banci | 2.345.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.821 |
| DATORII | 2.121.932 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.546.507 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.537.007 |
| VENITURI TOTALE | 7.567.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.090.644 |
| Profitul brut | 476.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 414.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.984.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.653.123 |
| Stocuri | 15.731 |
| Creante | 1.033.617 |
| Casa si conturi la banci | 2.603.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.778 |
| DATORII | 1.563.008 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.131.652 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.749.193 |
| VENITURI TOTALE | 7.936.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.156.786 |
| Profitul brut | 779.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 688.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.936.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.189.292 |
| Stocuri | 8.480 |
| Creante | 945.301 |
| Casa si conturi la banci | 1.235.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.965 |
| DATORII | 1.690.129 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.443.558 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.988.632 |
| VENITURI TOTALE | 11.231.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.091.764 |
| Profitul brut | 1.139.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 990.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.528.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.203.139 |
| Stocuri | 21 |
| Creante | 1.252.461 |
| Casa si conturi la banci | 1.950.657 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.732 |
| DATORII | 1.419.918 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.348.135 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.585.671 |
| VENITURI TOTALE | 9.059.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.086.610 |
| Profitul brut | 972.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 854.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.221.410 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.455.493 |
| Stocuri | 11.255 |
| Creante | 1.039.647 |
| Casa si conturi la banci | 1.404.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.661 |
| DATORII | 182.170 |
| VENITURI IN AVANS | 1.300 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.546.094 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.805.246 |
| VENITURI TOTALE | 7.914.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.945.226 |
| Profitul brut | 969.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 846.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.684.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.408.293 |
| Stocuri | 13.255 |
| Creante | 1.132.134 |
| Casa si conturi la banci | 1.262.904 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.902 |
| DATORII | 173.470 |
| VENITURI IN AVANS | 3.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.962.708 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.558.279 |
| VENITURI TOTALE | 8.812.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.952.303 |
| Profitul brut | 859.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 745.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 926.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.610.429 |
| Stocuri | 14.384 |
| Creante | 1.715.037 |
| Casa si conturi la banci | 881.008 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.512 |
| DATORII | 281.091 |
| VENITURI IN AVANS | 4.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.322.486 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.128.115 |
| VENITURI TOTALE | 12.451.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.129.407 |
| Profitul brut | 1.321.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.147.712 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 960.568 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.205.774 |
| Stocuri | 456 |
| Creante | 1.800.760 |
| Casa si conturi la banci | 404.558 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.668 |
| DATORII | 1.539.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.689.774 |
| Capital subscris varsat | 515.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.493.624 |
| VENITURI TOTALE | 13.612.368 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.538.360 |
| Profitul brut | 1.074.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 931.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.689.340 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.804.564 |
| Creante | 1.566.694 |
| Casa si conturi la banci | 237.870 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.036 |
| DATORII | 2.293.200 |
| VENITURI IN AVANS | 23.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.256.695 |
| Capital subscris varsat | 515.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.263.204 |
| VENITURI TOTALE | 12.414.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.798.766 |
| Profitul brut | 616.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 534.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |