CAVERN SRL – CUI 6991867
Pe scurt
CAVERN SRL are CUI 6991867, număr de înregistrare J08/2803/1994 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.054 lei, un profit net de 4.193 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CAVERN SRL |
| CUI | 6991867 |
| Nr. Reg. Com. | J08/2803/1994 |
| EUID | ROONRC.J1994002803088 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-11-17 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALINT MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 054 | 4 193 | 9 030 | 0 | 13 484 | 4 454 | 1 |
| 2024 | 70 757 | 1 656 | 7 572 | 0 | 10 143 | 2 571 | 1 |
| 2023 | 71 751 | 675 | 6 460 | 0 | 7 375 | 915 | 1 |
| 2022 | 80 869 | 15 767 | 5 205 | 0 | 21 212 | 16 007 | 1 |
| 2021 | 70 950 | 16 439 | 3 250 | 0 | 19 929 | 16 679 | 1 |
| 2020 | 42 737 | 11 720 | 4 392 | 0 | 12 873 | 8 481 | 1 |
| 2019 | 72 150 | 7 291 | 23 968 | 0 | 20 728 | -3 240 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 054 lei
-7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAVERN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3184 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IANFAB SRL – locul 3180, 3,89 mil. lei, Bihor
- SKYKLASS S.R.L. – locul 3180, 66.348 lei, Sibiu
- RENOSIM TRANS SRL – locul 3181, 3,89 mil. lei, Bihor
- ADIRAED S.R.L. – locul 3181, 66.267 lei, Dolj
- DIEGO INTERNAŢIONAL SRL – locul 3182, 3,88 mil. lei, Alba
- MUNTEANU TAXI SRL – locul 3182, 66.201 lei, Maramureş
- CRIS-PER TRANS S.R.L. – locul 3183, 3,88 mil. lei, Dâmboviţa
- DARC ED S.R.L. – locul 3183, 66.187 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAVERN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAVERN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAVERN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 10.143 |
| Creante | 224 |
| Disponibilitati | 9.919 |
| Datorii | 7.572 |
| Capitaluri proprii | 2.571 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.757 |
| Venituri totale | 70.757 |
| Cheltuieli totale | 68.393 |
| Profit brut | 2.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 7.375 |
| Creante | 356 |
| Disponibilitati | 7.019 |
| Datorii | 6.460 |
| Capitaluri proprii | 915 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.751 |
| Venituri totale | 71.751 |
| Cheltuieli totale | 70.373 |
| Profit brut | 1.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 21.212 |
| Creante | 224 |
| Disponibilitati | 20.988 |
| Datorii | 5.205 |
| Capitaluri proprii | 16.007 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.869 |
| Venituri totale | 80.869 |
| Cheltuieli totale | 63.570 |
| Profit brut | 17.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 19.929 |
| Creante | 218 |
| Disponibilitati | 19.711 |
| Datorii | 3.250 |
| Capitaluri proprii | 16.679 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.950 |
| Venituri totale | 70.950 |
| Cheltuieli totale | 54.511 |
| Profit brut | 16.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 12.873 |
| Creante | 218 |
| Disponibilitati | 12.655 |
| Datorii | 4.392 |
| Capitaluri proprii | 8.481 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 42.737 |
| Venituri totale | 45.050 |
| Cheltuieli totale | 32.511 |
| Profit brut | 12.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 20.728 |
| Disponibilitati | 20.728 |
| Datorii | 23.968 |
| Capitaluri proprii | -3.240 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.150 |
| Venituri totale | 72.150 |
| Cheltuieli totale | 64.137 |
| Profit brut | 8.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.401 |
| Active circulante | 471 |
| Creante | 25 |
| Disponibilitati | 446 |
| Datorii | 21.403 |
| Capitaluri proprii | -10.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.581 |
| Venituri totale | 88.181 |
| Cheltuieli totale | 125.696 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.515 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.397 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 79.124 |
| Active circulante | 820 |
| Stocuri | 125 |
| Creante | 44 |
| Disponibilitati | 651 |
| Datorii | 52.078 |
| Capitaluri proprii | 27.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.348 |
| Venituri totale | 43.848 |
| Cheltuieli totale | 69.958 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.110 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.542 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 93.223 |
| Active circulante | 606 |
| Creante | 45 |
| Disponibilitati | 561 |
| Datorii | 39.422 |
| Capitaluri proprii | 54.407 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.615 |
| Venituri totale | 41.616 |
| Cheltuieli totale | 44.340 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.724 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.556 |
| Nr. salariati | 1 |