RENOSIM TRANS SRL – CUI 33327190
Pe scurt
RENOSIM TRANS SRL are CUI 33327190, număr de înregistrare J2014001003050 și sediul în Sat Cohani, Comuna Abram, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.885.333 lei, un profit net de 54.275 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RENOSIM TRANS SRL |
| CUI | 33327190 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001003050 |
| EUID | ROONRC.J2014001003050 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-27 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIORDAŞ RAUL-PETRICĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 885 333 | 54 275 | 1 547 354 | 1 077 965 | 547 517 | 161 838 | 8 |
| 2024 | 3 873 897 | 69 670 | 1 504 665 | 1 057 668 | 468 573 | 102 404 | 8 |
| 2023 | 4 218 655 | 197 816 | 1 321 978 | 573 595 | 887 028 | 198 416 | 10 |
| 2022 | 3 608 300 | 68 665 | 885 799 | 470 976 | 484 088 | 69 265 | 9 |
| 2021 | 2 906 003 | 334 212 | 550 111 | 546 019 | 579 494 | 575 402 | 10 |
| 2020 | 2 464 198 | 451 493 | 521 428 | 523 955 | 548 662 | 551 189 | 10 |
| 2019 | 2 925 300 | 253 528 | 640 006 | 464 492 | 555 210 | 379 696 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 885 333 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RENOSIM TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3181 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- READY TO GO COMIMPEX SRL – locul 3177, 3,89 mil. lei, Bucureşti
- ADB EXPRES S.R.L. – locul 3177, 66.494 lei, Bucureşti
- MARKCIM TRANS S.R.L. – locul 3178, 3,89 mil. lei, Dâmboviţa
- TAXI FLR S.R.L. – locul 3178, 66.462 lei, Teleorman
- DAIANA-RAFAEL SUPREMACY LOGISTICS S.R.L. – locul 3179, 3,89 mil. lei, Maramureş
- DRIVER&TRANS S.R.L. – locul 3179, 66.394 lei, Harghita
- IANFAB SRL – locul 3180, 3,89 mil. lei, Bihor
- SKYKLASS S.R.L. – locul 3180, 66.348 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RENOSIM TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RENOSIM TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RENOSIM TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.057.668 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 468.573 |
| Stocuri | 109.403 |
| Creante | 312.814 |
| Casa si conturi la banci | 46.356 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.828 |
| DATORII | 1.504.665 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 102.404 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.873.897 |
| VENITURI TOTALE | 4.080.066 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.994.681 |
| Profitul brut | 85.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 69.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 573.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 887.028 |
| Stocuri | 25.566 |
| Creante | 842.480 |
| Casa si conturi la banci | 18.982 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.771 |
| DATORII | 1.321.978 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 198.416 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.218.655 |
| VENITURI TOTALE | 4.392.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.167.554 |
| Profitul brut | 224.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| Active imobilizate | 470.976 |
| Active circulante | 484.088 |
| Stocuri | 65.338 |
| Creante | 413.842 |
| Disponibilitati | 4.908 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 885.799 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 69.265 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.608.300 |
| Venituri totale | 3.867.757 |
| Cheltuieli totale | 3.761.086 |
| Profit brut | 106.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 546.019 |
| Active circulante | 579.494 |
| Stocuri | 7.526 |
| Creante | 505.004 |
| Disponibilitati | 66.964 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 550.111 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 575.402 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.906.003 |
| Venituri totale | 3.005.398 |
| Cheltuieli totale | 2.644.738 |
| Profit brut | 360.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 334.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 523.955 |
| Active circulante | 548.662 |
| Creante | 431.229 |
| Disponibilitati | 117.433 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 521.428 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 551.189 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.464.198 |
| Venituri totale | 2.516.449 |
| Cheltuieli totale | 2.042.539 |
| Profit brut | 473.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 451.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 464.492 |
| Active circulante | 555.210 |
| Creante | 510.718 |
| Disponibilitati | 44.492 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 640.006 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 379.696 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.925.300 |
| Venituri totale | 3.017.548 |
| Cheltuieli totale | 2.734.377 |
| Profit brut | 283.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 253.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 433.659 |
| Active circulante | 402.560 |
| Creante | 347.665 |
| Disponibilitati | 54.895 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 710.051 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 126.168 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.520.025 |
| Venituri totale | 2.529.625 |
| Cheltuieli totale | 2.378.761 |
| Profit brut | 150.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 351.250 |
| Active circulante | 451.728 |
| Creante | 391.505 |
| Disponibilitati | 60.223 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 499.960 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 303.018 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.254.616 |
| Venituri totale | 2.260.904 |
| Cheltuieli totale | 1.933.133 |
| Profit brut | 327.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 302.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 359.179 |
| Active circulante | 426.028 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 426.028 |
| Datorii | 472.306 |
| Capitaluri proprii | 312.901 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.128.044 |
| Venituri totale | 2.163.046 |
| Cheltuieli totale | 1.919.184 |
| Profit brut | 243.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |