CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL – CUI 37923064
Informativ
CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL are CUI 37923064, număr de înregistrare J06/836/2017 și sediul în Sat Salva, Comuna Salva, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 57.464 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL |
| CUI | 37923064 |
| Nr. Reg. Com. | J06/836/2017 |
| EUID | ROONRC.J6/836/2017 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-07 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CATARIG VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -57 464 | 267 252 | 0 | 50 322 | -216 930 | 1 |
| 2024 | 168 | -83 494 | 253 503 | 26 898 | 67 139 | -159 466 | 1 |
| 2023 | 12 650 | -192 641 | 216 177 | 74 363 | 65 842 | -75 972 | 4 |
| 2022 | 10 950 | -98 840 | 56 151 | 121 828 | 50 992 | 116 669 | 4 |
| 2021 | 34 200 | 109 074 | 11 238 | 169 293 | 57 455 | 215 510 | 4 |
| 2020 | 229 227 | 106 216 | 214 799 | 216 758 | 104 478 | 106 437 | 3 |
| 2019 | 11 092 | 21 | 6 856 | 0 | 7 077 | 221 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1678 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SELBO GRUP SRL – locul 1674, 1,51 mil. lei, Harghita
- GAS SRL – locul 1674, 988.335 lei, Maramureş
- ALL 4 BUILDING SRL – locul 1674, 99.849 lei, Arad
- APM DOORS S.R.L. – locul 1674, 46.873 lei, Bucureşti
- WOOD FOUR CORPORATION SRL – locul 1674, 0 lei, Cluj
- ELECTRICAL BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L. – locul 1675, 1,50 mil. lei, Bucureşti
- PIPEKOP INSTAL S.R.L. – locul 1675, 984.908 lei, Bucureşti
- START SA – locul 1675, 99.587 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CATARIG SALVA CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 26.898 |
| Active circulante | 67.139 |
| Stocuri | 27.760 |
| Creante | 33.730 |
| Disponibilitati | 5.649 |
| Datorii | 253.503 |
| Capitaluri proprii | -159.466 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168 |
| Venituri totale | 30.811 |
| Cheltuieli totale | 114.303 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 83.492 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 83.494 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 74.363 |
| Active circulante | 65.842 |
| Stocuri | 27.760 |
| Creante | 24.534 |
| Disponibilitati | 13.548 |
| Datorii | 216.177 |
| Capitaluri proprii | -75.972 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 12.650 |
| Venituri totale | 39.619 |
| Cheltuieli totale | 232.133 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192.514 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 192.641 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 121.828 |
| Active circulante | 50.992 |
| Stocuri | 27.618 |
| Creante | 17.980 |
| Disponibilitati | 5.394 |
| Datorii | 56.151 |
| Capitaluri proprii | 116.669 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.950 |
| Venituri totale | 103.064 |
| Cheltuieli totale | 201.820 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 98.756 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 98.840 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 169.293 |
| Active circulante | 57.455 |
| Stocuri | 27.132 |
| Creante | 19.391 |
| Disponibilitati | 10.932 |
| Datorii | 11.238 |
| Capitaluri proprii | 215.510 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.200 |
| Venituri totale | 321.388 |
| Cheltuieli totale | 211.972 |
| Profit brut | 109.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 216.758 |
| Active circulante | 104.478 |
| Creante | 20.318 |
| Disponibilitati | 84.160 |
| Datorii | 214.799 |
| Capitaluri proprii | 106.437 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 229.227 |
| Venituri totale | 242.058 |
| Cheltuieli totale | 133.550 |
| Profit brut | 108.508 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 7.077 |
| Disponibilitati | 7.077 |
| Datorii | 6.856 |
| Capitaluri proprii | 221 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.092 |
| Venituri totale | 11.092 |
| Cheltuieli totale | 10.960 |
| Profit brut | 132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |