SELBO GRUP SRL – CUI 18388941
Informativ
SELBO GRUP SRL are CUI 18388941, număr de înregistrare J19/120/2006 și sediul în Sat Hodoşa, Comuna Sărmaş, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.505.368 lei, un profit net de 79.283 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SELBO GRUP SRL |
| CUI | 18388941 |
| Nr. Reg. Com. | J19/120/2006 |
| EUID | ROONRC.J19/120/2006 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.08.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-15 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 505 368 | 79 283 | 568 000 | 143 742 | 1 554 085 | 1 129 827 | 4 |
| 2024 | 1 712 130 | 324 733 | 673 426 | 221 622 | 1 552 349 | 1 100 545 | 5 |
| 2023 | 1 980 982 | 601 131 | 525 360 | 216 860 | 1 098 746 | 825 812 | 5 |
| 2022 | 999 872 | 126 095 | 569 205 | 188 157 | 610 163 | 264 681 | 5 |
| 2021 | 481 333 | 44 575 | 382 646 | 230 201 | 255 465 | 138 586 | 5 |
| 2020 | 383 396 | 63 408 | 366 259 | 244 141 | 180 563 | 94 011 | 4 |
| 2019 | 284 673 | 787 | 292 218 | 103 503 | 182 964 | 29 815 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SELBO GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1674 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BARNTECH ENERGY S.R.L. – locul 1670, 1,51 mil. lei, Braşov
- HUNGARY SOLAR SRL – locul 1670, 990.613 lei, Harghita
- PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL – locul 1670, 100.538 lei, Harghita
- SUN TEHNIC PROIECT S.R.L. – locul 1670, 48.000 lei, Neamţ
- TECHNIC STEEL DESIGN S.R.L. – locul 1670, 0 lei, Arad
- BECHTEL CONSTRUCT S.R.L. – locul 1671, 1,51 mil. lei, Vaslui
- COMPROD SRL – locul 1671, 990.608 lei, Vâlcea
- ZFS BUILDING CONCEPT S.R.L. – locul 1671, 100.301 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SELBO GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SELBO GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SELBO GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 216.860 |
| Active circulante | 1.098.746 |
| Stocuri | 69.522 |
| Creante | 732.077 |
| Disponibilitati | 297.147 |
| Cheltuieli in avans | 35.566 |
| Datorii | 525.360 |
| Capitaluri proprii | 825.812 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.980.982 |
| Venituri totale | 1.980.985 |
| Cheltuieli totale | 1.362.885 |
| Profit brut | 618.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 601.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 188.157 |
| Active circulante | 610.163 |
| Stocuri | 186.288 |
| Creante | 275.978 |
| Disponibilitati | 147.897 |
| Cheltuieli in avans | 35.566 |
| Datorii | 569.205 |
| Capitaluri proprii | 264.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 999.872 |
| Venituri totale | 1.000.058 |
| Cheltuieli totale | 865.398 |
| Profit brut | 134.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 230.201 |
| Active circulante | 255.465 |
| Stocuri | 112.302 |
| Creante | 99.713 |
| Disponibilitati | 43.450 |
| Cheltuieli in avans | 35.566 |
| Datorii | 382.646 |
| Capitaluri proprii | 138.586 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 481.333 |
| Venituri totale | 481.340 |
| Cheltuieli totale | 432.526 |
| Profit brut | 48.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 103.503 |
| Active circulante | 182.964 |
| Stocuri | 85.409 |
| Creante | 66.201 |
| Disponibilitati | 31.354 |
| Cheltuieli in avans | 35.566 |
| Datorii | 292.218 |
| Capitaluri proprii | 29.815 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 284.673 |
| Venituri totale | 284.785 |
| Cheltuieli totale | 281.121 |
| Profit brut | 3.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 78.224 |
| Active circulante | 122.868 |
| Stocuri | 62.180 |
| Creante | 54.585 |
| Disponibilitati | 6.103 |
| Cheltuieli in avans | 35.566 |
| Datorii | 207.630 |
| Capitaluri proprii | 29.028 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 158.530 |
| Venituri totale | 164.356 |
| Cheltuieli totale | 162.577 |
| Profit brut | 1.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 82.044 |
| Active circulante | 88.640 |
| Stocuri | 11.327 |
| Creante | 45.575 |
| Disponibilitati | 31.738 |
| Cheltuieli in avans | 28.516 |
| Datorii | 170.329 |
| Capitaluri proprii | 28.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.117 |
| Venituri totale | 163.122 |
| Cheltuieli totale | 152.044 |
| Profit brut | 11.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.220 |
| Active circulante | 126.633 |
| Stocuri | 10.731 |
| Creante | 5.681 |
| Disponibilitati | 110.221 |
| Cheltuieli in avans | 28.516 |
| Datorii | 137.203 |
| Capitaluri proprii | 19.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 167.613 |
| Venituri totale | 168.531 |
| Cheltuieli totale | 159.903 |
| Profit brut | 8.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |