PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL – CUI 31244463
Informativ
PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL are CUI 31244463, număr de înregistrare J19/41/2013 și sediul în Sat Sâncrăieni, Comuna Sâncrăieni, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.538 lei, o pierdere netă de 24.847 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL |
| CUI | 31244463 |
| Nr. Reg. Com. | J19/41/2013 |
| EUID | ROONRC.J19/41/2013 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-18 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZŐCS ZOLTÁN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 538 | -24 847 | 92 670 | 13 424 | 40 323 | -38 923 | 2 |
| 2024 | 270 135 | 27 452 | 109 543 | 20 136 | 75 331 | -14 076 | 3 |
| 2023 | 53 519 | -114 757 | 89 120 | 27 482 | 20 111 | -41 527 | 2 |
| 2022 | 217 174 | 23 273 | 14 485 | 30 015 | 57 700 | 73 230 | 2 |
| 2021 | 427 592 | 50 316 | 166 639 | 32 549 | 224 047 | 89 957 | 3 |
| 2020 | 245 775 | -84 441 | 119 560 | 35 082 | 124 118 | 39 640 | 4 |
| 2019 | 635 120 | 105 344 | 184 881 | 40 474 | 268 488 | 124 081 | 4 |
| 2018 | 68 081 | -1 388 | 42 629 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 129 661 | 14 600 | 7 052 | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1670 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TEHNO AIR SRL – locul 1666, 1,52 mil. lei, Sibiu
- PROINSTALAMI SRL – locul 1666, 994.513 lei, Vâlcea
- TERMOIZOLATII CONSTANTA S.R.L. – locul 1666, 102.148 lei, Constanţa
- ROX CHIC DECOR SRL – locul 1666, 49.714 lei, Bucureşti
- CENUSARIN DAN SRL – locul 1666, 0 lei, Sălaj
- DAVID LIGHTS SRL – locul 1667, 1,51 mil. lei, Mureş
- GHETO INSTAL S.R.L. – locul 1667, 993.586 lei, Timiş
- ICMRS SA – locul 1667, 102.123 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 20.136 |
| Active circulante | 75.331 |
| Creante | 18.832 |
| Disponibilitati | 56.499 |
| Datorii | 109.543 |
| Capitaluri proprii | -14.076 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.135 |
| Venituri totale | 270.136 |
| Cheltuieli totale | 239.983 |
| Profit brut | 30.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 27.482 |
| Active circulante | 20.111 |
| Stocuri | 5.000 |
| Creante | 17.900 |
| Disponibilitati | -2.789 |
| Datorii | 89.120 |
| Capitaluri proprii | -41.527 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.519 |
| Venituri totale | 53.519 |
| Cheltuieli totale | 167.741 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 114.222 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 114.757 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 30.015 |
| Active circulante | 57.700 |
| Stocuri | 5.000 |
| Creante | -794 |
| Disponibilitati | 53.494 |
| Datorii | 14.485 |
| Capitaluri proprii | 73.230 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 217.174 |
| Venituri totale | 217.174 |
| Cheltuieli totale | 191.732 |
| Profit brut | 25.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.273 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 32.549 |
| Active circulante | 224.047 |
| Creante | 108.437 |
| Disponibilitati | 115.610 |
| Datorii | 166.639 |
| Capitaluri proprii | 89.957 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 427.592 |
| Venituri totale | 427.592 |
| Cheltuieli totale | 373.079 |
| Profit brut | 54.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 35.082 |
| Active circulante | 124.118 |
| Creante | 16.118 |
| Disponibilitati | 108.000 |
| Datorii | 119.560 |
| Capitaluri proprii | 39.640 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 245.775 |
| Venituri totale | 270.985 |
| Cheltuieli totale | 352.736 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 81.751 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 84.441 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 40.474 |
| Active circulante | 268.488 |
| Creante | 109.611 |
| Disponibilitati | 158.877 |
| Datorii | 184.881 |
| Capitaluri proprii | 124.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 635.120 |
| Venituri totale | 635.120 |
| Cheltuieli totale | 523.425 |
| Profit brut | 111.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 53.193 |
| Active circulante | 8.173 |
| Stocuri | -4.852 |
| Creante | 1.265 |
| Disponibilitati | 11.760 |
| Datorii | 42.629 |
| Capitaluri proprii | 18.737 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.081 |
| Venituri totale | 68.081 |
| Cheltuieli totale | 68.789 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 708 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.388 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.833 |
| Active circulante | 11.345 |
| Stocuri | -4.852 |
| Creante | 213 |
| Disponibilitati | 15.984 |
| Datorii | 7.052 |
| Capitaluri proprii | 20.126 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 129.661 |
| Venituri totale | 133.261 |
| Cheltuieli totale | 116.605 |
| Profit brut | 16.656 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.367 |
| Active circulante | 12.031 |
| Stocuri | -4.852 |
| Creante | 5.099 |
| Disponibilitati | 11.784 |
| Datorii | -128 |
| Capitaluri proprii | 30.526 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.367 |
| Venituri totale | 19.621 |
| Cheltuieli totale | 131.788 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 112.167 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 112.167 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-30 19:00:38 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-30 19:00:38 |