CENUSARIN DAN SRL – CUI 31583460
Informativ
CENUSARIN DAN SRL are CUI 31583460, număr de înregistrare J31/160/2013 și sediul în Sat Panic, Comuna Hereclean, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 381.482 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CENUSARIN DAN SRL |
| CUI | 31583460 |
| Nr. Reg. Com. | J31/160/2013 |
| EUID | ROONRC.J31/160/2013 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-04-29 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAN ARIANA CLAUDIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 381 482 | 124 235 | 337 434 | 168 791 | 381 990 | 1 |
| 2024 | 800 | 1 622 | 98 733 | 729 529 | 222 591 | 971 008 | 1 |
| 2023 | 1 800 | 2 744 | 240 674 | 732 425 | 364 178 | 969 386 | 2 |
| 2022 | 155 980 | 34 609 | 225 990 | 759 195 | 345 793 | 966 642 | 2 |
| 2021 | 1 884 577 | 950 508 | 105 371 | 866 489 | 315 916 | 1 077 034 | 3 |
| 2020 | 5 270 | 26 955 | 183 941 | 819 620 | 452 847 | 1 088 526 | 2 |
| 2019 | 3 415 541 | 1 425 729 | 151 908 | 672 907 | 914 072 | 1 435 071 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENUSARIN DAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1666 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GREEN ELECTRIC CITY SRL – locul 1662, 1,53 mil. lei, Bucureşti
- VALINEL COM SRL – locul 1662, 997.142 lei, Braşov
- AVATI CONSTRUCT SRL – locul 1662, 103.918 lei, Bucureşti
- AMBIENTAL STIL S.R.L. – locul 1662, 50.249 lei, Bucureşti
- ZIA - UTIL S.R.L. – locul 1662, 0 lei, Timiş
- SMART ELECTRIC ART S.R.L. – locul 1663, 1,53 mil. lei, Bihor
- ALDOL INSTAL S.R.L. – locul 1663, 995.904 lei, Timiş
- DEN & AIK S.R.L. – locul 1663, 103.535 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENUSARIN DAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENUSARIN DAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENUSARIN DAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 729.529 |
| Active circulante | 222.591 |
| Stocuri | 6.283 |
| Creante | 196.215 |
| Disponibilitati | 20.093 |
| Cheltuieli in avans | 117.621 |
| Datorii | 98.733 |
| Capitaluri proprii | 971.008 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 800 |
| Venituri totale | 95.286 |
| Cheltuieli totale | 92.776 |
| Profit brut | 2.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 732.425 |
| Active circulante | 364.178 |
| Stocuri | 6.523 |
| Creante | 340.063 |
| Disponibilitati | 17.592 |
| Cheltuieli in avans | 113.457 |
| Datorii | 240.674 |
| Capitaluri proprii | 969.386 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.800 |
| Venituri totale | 141.534 |
| Cheltuieli totale | 137.693 |
| Profit brut | 3.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 759.195 |
| Active circulante | 345.793 |
| Stocuri | 6.523 |
| Creante | 335.592 |
| Disponibilitati | 3.678 |
| Cheltuieli in avans | 87.644 |
| Datorii | 225.990 |
| Capitaluri proprii | 966.642 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.980 |
| Venituri totale | 292.943 |
| Cheltuieli totale | 255.759 |
| Profit brut | 37.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 672.907 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 914.072 |
| Stocuri | 2.725 |
| Creante | 855.690 |
| Casa si conturi la banci | 55.657 |
| DATORII | 151.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.435.071 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.415.541 |
| VENITURI TOTALE | 3.468.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.008.903 |
| Profitul brut | 1.459.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.425.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 404.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 852.082 |
| Stocuri | 63.746 |
| Creante | 645.755 |
| Casa si conturi la banci | 142.581 |
| DATORII | 322.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 934.343 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 201.985 |
| VENITURI TOTALE | 202.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 157.867 |
| Profitul brut | 44.337 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 42.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 420.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 851.335 |
| Stocuri | 60.292 |
| Creante | 644.879 |
| Casa si conturi la banci | 146.164 |
| DATORII | 380.109 |
| CAPITALURI - TOTAL | 892.028 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.316.560 |
| VENITURI TOTALE | 3.492.605 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.470.197 |
| Profitul brut | 1.022.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 889.500 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 589.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 990.242 |
| Stocuri | 60.052 |
| Creante | 928.530 |
| Casa si conturi la banci | 1.660 |
| DATORII | 1.576.837 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.528 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 268.371 |
| VENITURI TOTALE | 268.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 264.826 |
| Profitul brut | 3.545 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |