CADORA COM SRL – CUI 7321776
Pe scurt
CADORA COM SRL are CUI 7321776, număr de înregistrare J33/463/1995 și sediul în Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 892.897 lei, un profit net de 11.856 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CADORA COM SRL |
| CUI | 7321776 |
| Nr. Reg. Com. | J33/463/1995 |
| EUID | ROONRC.J33/463/1995 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-05-02 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TIMOFTE DORIN | - | România |
| TIMOFTE CATRINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 892 897 | 11 856 | 2 774 855 | 0 | 2 798 664 | 23 809 | 2 |
| 2024 | 561 399 | -46 476 | 1 892 211 | 0 | 2 050 873 | 158 662 | 2 |
| 2023 | 788 846 | 34 711 | 2 076 378 | -8 154 | 2 289 671 | 205 139 | 2 |
| 2022 | 905 326 | 522 864 | 1 728 128 | 1 089 | 1 897 467 | 170 428 | 2 |
| 2021 | 606 331 | -9 105 | 2 510 053 | 10 333 | 2 147 284 | -352 436 | 3 |
| 2020 | 615 560 | 47 396 | 1 812 734 | 19 576 | 1 878 491 | 85 333 | 3 |
| 2019 | 948 117 | -498 010 | 1 951 635 | 28 820 | 1 532 240 | -390 575 | 3 |
| 2018 | 856 151 | 171 227 | 2 225 561 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 547 234 | 45 416 | 1 662 744 | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises892 897 lei
59%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CADORA COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 371 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- A.T.D. RO TRANSPORT SRL – locul 367, 30,98 mil. lei, Braşov
- CAREI TRANS BUS S.R.L. – locul 367, 1,40 mil. lei, Satu Mare
- PACIFIC TRANS TOURS SRL – locul 367, 916.330 lei, Bucureşti
- SNEL TRANS SRL – locul 367, 365.781 lei, Sălaj
- BFI DELIA TAXI S.R.L. – locul 367, 213.480 lei, Mureş
- ZOOM CADISS SRL – locul 368, 30,96 mil. lei, Mureş
- TRANS EDYON SRL – locul 368, 1,39 mil. lei, Suceava
- NEW POP TRANS SRL – locul 368, 914.412 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CADORA COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CADORA COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CADORA COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 2.050.873 |
| Stocuri | 1.525.762 |
| Creante | 275.268 |
| Disponibilitati | 249.843 |
| Datorii | 1.892.211 |
| Capitaluri proprii | 158.662 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 561.399 |
| Venituri totale | 561.399 |
| Cheltuieli totale | 595.527 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.128 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.476 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | -8.154 |
| Active circulante | 2.289.671 |
| Stocuri | 1.797.248 |
| Creante | 366.646 |
| Disponibilitati | 125.777 |
| Datorii | 2.076.378 |
| Capitaluri proprii | 205.139 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 788.846 |
| Venituri totale | 788.926 |
| Cheltuieli totale | 747.901 |
| Profit brut | 41.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.089 |
| Active circulante | 1.897.467 |
| Stocuri | 1.359.817 |
| Creante | 369.472 |
| Disponibilitati | 168.178 |
| Datorii | 1.728.128 |
| Capitaluri proprii | 170.428 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 905.326 |
| Venituri totale | 905.366 |
| Cheltuieli totale | 374.797 |
| Profit brut | 530.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 522.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 10.333 |
| Active circulante | 2.147.284 |
| Stocuri | 1.522.913 |
| Creante | 472.520 |
| Disponibilitati | 151.851 |
| Datorii | 2.510.053 |
| Capitaluri proprii | -352.436 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 606.331 |
| Venituri totale | 606.331 |
| Cheltuieli totale | 609.372 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.041 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.105 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 19.576 |
| Active circulante | 1.878.491 |
| Stocuri | 1.527.436 |
| Creante | 266.790 |
| Disponibilitati | 84.265 |
| Datorii | 1.812.734 |
| Capitaluri proprii | 85.333 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 615.560 |
| Venituri totale | 620.000 |
| Cheltuieli totale | 566.835 |
| Profit brut | 53.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 28.820 |
| Active circulante | 1.532.240 |
| Stocuri | 1.212.764 |
| Creante | 314.813 |
| Disponibilitati | 4.663 |
| Datorii | 1.951.635 |
| Capitaluri proprii | -390.575 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 948.117 |
| Venituri totale | 948.222 |
| Cheltuieli totale | 1.433.852 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 485.630 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 498.010 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 38.064 |
| Active circulante | 2.294.932 |
| Stocuri | 1.903.219 |
| Creante | 314.833 |
| Disponibilitati | 76.880 |
| Datorii | 2.225.561 |
| Capitaluri proprii | 107.435 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 856.151 |
| Venituri totale | 1.021.955 |
| Cheltuieli totale | 840.509 |
| Profit brut | 181.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 149.067 |
| Active circulante | 1.449.885 |
| Stocuri | 1.172.031 |
| Creante | 260.751 |
| Disponibilitati | 17.103 |
| Datorii | 1.662.744 |
| Capitaluri proprii | -63.792 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 547.234 |
| Venituri totale | 556.409 |
| Cheltuieli totale | 505.651 |
| Profit brut | 50.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 169.603 |
| Active circulante | 1.071.412 |
| Stocuri | 834.328 |
| Creante | 225.747 |
| Disponibilitati | 11.337 |
| Datorii | 1.350.224 |
| Capitaluri proprii | -109.209 |
| Capital social | 11.595 |
| Cifra de afaceri | 367.788 |
| Venituri totale | 468.364 |
| Cheltuieli totale | 649.091 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 180.727 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 180.727 |
| Nr. salariati | 3 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 09:40:15 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 09:40:15 |