SNEL TRANS SRL – CUI 19070112
Pe scurt
SNEL TRANS SRL are CUI 19070112, număr de înregistrare J2006000680310 și sediul în Municipiul Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 365.781 lei, un profit net de 1.037 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SNEL TRANS SRL |
| CUI | 19070112 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000680310 |
| EUID | ROONRC.J2006000680310 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-04 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIȘ IOANA-ANCA | - | România |
| FAZAKAŞ TIBERIU LUDOVIC | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 365 781 | 1 037 | 194 213 | 173 500 | 364 526 | 343 813 | 1 |
| 2024 | 484 989 | 57 969 | 209 209 | 192 855 | 359 130 | 342 776 | 1 |
| 2023 | 373 134 | 78 773 | 211 858 | 130 893 | 365 662 | 284 697 | 1 |
| 2022 | 342 668 | 100 | 176 519 | 81 465 | 301 134 | 206 080 | 1 |
| 2021 | 373 160 | 80 187 | 254 096 | 123 582 | 333 589 | 203 075 | 1 |
| 2020 | 221 605 | 8 126 | 218 197 | 13 460 | 327 625 | 122 888 | 1 |
| 2019 | 792 581 | -36 480 | 277 608 | 80 239 | 312 130 | 114 761 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises365 781 lei
-25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SNEL TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 367 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALPINA GRAINS SRL – locul 363, 31,13 mil. lei, Constanţa
- DOM TRANSPORT 07 SRL – locul 363, 1,43 mil. lei, Buzău
- ANELIS - TRANS.COM.IMPEX SRL – locul 363, 939.545 lei, Bucureşti
- STEF EMPRESA S.R.L. – locul 363, 367.342 lei, Iaşi
- SIM-ALTAX SRL – locul 363, 214.925 lei, Arad
- SIMER IMPEX SRL – locul 364, 31,11 mil. lei, Cluj
- MOGOSANI TRANSPORT SRL – locul 364, 1,43 mil. lei, Dâmboviţa
- PROSPER EXPERT LINE S.R.L. – locul 364, 935.452 lei, Ialomiţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SNEL TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SNEL TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SNEL TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 192.855 |
| Active circulante | 359.130 |
| Creante | 223.070 |
| Disponibilitati | 136.060 |
| Datorii | 209.209 |
| Capitaluri proprii | 342.776 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 484.989 |
| Venituri totale | 494.517 |
| Cheltuieli totale | 427.355 |
| Profit brut | 67.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 130.893 |
| Active circulante | 365.662 |
| Stocuri | 29.803 |
| Creante | 189.864 |
| Disponibilitati | 145.995 |
| Datorii | 211.858 |
| Capitaluri proprii | 284.697 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 373.134 |
| Venituri totale | 486.842 |
| Cheltuieli totale | 403.451 |
| Profit brut | 83.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 81.465 |
| Active circulante | 301.134 |
| Creante | 173.449 |
| Disponibilitati | 127.685 |
| Datorii | 176.519 |
| Capitaluri proprii | 206.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 342.668 |
| Venituri totale | 468.665 |
| Cheltuieli totale | 464.495 |
| Profit brut | 4.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 123.582 |
| Active circulante | 333.589 |
| Creante | 205.795 |
| Disponibilitati | 127.794 |
| Datorii | 254.096 |
| Capitaluri proprii | 203.075 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 373.160 |
| Venituri totale | 502.593 |
| Cheltuieli totale | 418.881 |
| Profit brut | 83.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.460 |
| Active circulante | 327.625 |
| Creante | 189.304 |
| Disponibilitati | 138.321 |
| Datorii | 218.197 |
| Capitaluri proprii | 122.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 221.605 |
| Venituri totale | 292.380 |
| Cheltuieli totale | 281.547 |
| Profit brut | 10.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 80.239 |
| Active circulante | 312.130 |
| Creante | 210.230 |
| Disponibilitati | 101.900 |
| Datorii | 277.608 |
| Capitaluri proprii | 114.761 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 792.581 |
| Venituri totale | 848.408 |
| Cheltuieli totale | 876.411 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.003 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.480 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 118.520 |
| Active circulante | 335.252 |
| Creante | 208.948 |
| Disponibilitati | 126.304 |
| Datorii | 302.530 |
| Capitaluri proprii | 151.242 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 726.773 |
| Venituri totale | 778.085 |
| Cheltuieli totale | 743.561 |
| Profit brut | 34.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 39.767 |
| Active circulante | 416.431 |
| Creante | 224.649 |
| Disponibilitati | 191.782 |
| Datorii | 331.705 |
| Capitaluri proprii | 124.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.312.862 |
| Venituri totale | 1.416.538 |
| Cheltuieli totale | 1.189.931 |
| Profit brut | 226.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 63.288 |
| Active circulante | 276.213 |
| Creante | 141.359 |
| Disponibilitati | 134.854 |
| Datorii | 428.287 |
| Capitaluri proprii | -88.786 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 584.221 |
| Venituri totale | 604.703 |
| Cheltuieli totale | 524.723 |
| Profit brut | 79.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |