BGM EVAL SRL – CUI 30981904
Pe scurt
BGM EVAL SRL are CUI 30981904, număr de înregistrare J2016000229264 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 375.482 lei, un profit net de 228.692 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BGM EVAL SRL |
| CUI | 30981904 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000229264 |
| EUID | ROONRC.J8/1900/2012 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-12-05 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLAGA MIHAI-GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 375 482 | 228 692 | 34 165 | 3 394 | 267 633 | 236 862 | 2 |
| 2024 | 270 237 | 144 838 | 24 442 | 186 | 181 426 | 157 170 | 2 |
| 2023 | 247 355 | 172 470 | 8 137 | 646 | 191 823 | 184 332 | 1 |
| 2022 | 265 743 | 180 843 | 206 271 | 12 010 | 386 123 | 191 862 | 1 |
| 2021 | 158 071 | 72 891 | 4 870 | 19 742 | 196 148 | 211 146 | 1 |
| 2020 | 176 313 | 99 891 | 14 173 | 23 429 | 228 522 | 238 055 | 1 |
| 2019 | 128 415 | 57 451 | 33 094 | 32 284 | 136 328 | 138 164 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BGM EVAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 631 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL – locul 627, 380.859 lei, Ilfov
- AC MEDIA SYSTEMS S.R.L. – locul 627, 105.861 lei, Galaţi
- STEFFANEL HONEY S.R.L. – locul 627, 96.293 lei, Sălaj
- GAMA CONSULTING SRL – locul 628, 380.225 lei, Neamţ
- GHIOCOHUB S.R.L. – locul 628, 105.698 lei, Buzău
- HERMES INC S.R.L. – locul 628, 96.250 lei, Dâmboviţa
- DAVEVAL SRL – locul 629, 379.314 lei, Bihor
- RED FOCUS ART S.R.L. – locul 629, 105.555 lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BGM EVAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BGM EVAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BGM EVAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 186 |
| Active circulante | 181.426 |
| Creante | 96.647 |
| Disponibilitati | 84.779 |
| Datorii | 24.442 |
| Capitaluri proprii | 157.170 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.237 |
| Venituri totale | 285.991 |
| Cheltuieli totale | 138.638 |
| Profit brut | 147.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 144.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 646 |
| Active circulante | 191.823 |
| Creante | 98.557 |
| Disponibilitati | 93.266 |
| Datorii | 8.137 |
| Capitaluri proprii | 184.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 247.355 |
| Venituri totale | 275.294 |
| Cheltuieli totale | 100.291 |
| Profit brut | 175.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 172.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.010 |
| Active circulante | 386.123 |
| Creante | 148.452 |
| Disponibilitati | 237.671 |
| Datorii | 206.271 |
| Capitaluri proprii | 191.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.743 |
| Venituri totale | 267.256 |
| Cheltuieli totale | 83.794 |
| Profit brut | 183.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.742 |
| Active circulante | 196.148 |
| Creante | 46.762 |
| Disponibilitati | 149.386 |
| Cheltuieli in avans | 126 |
| Datorii | 4.870 |
| Capitaluri proprii | 211.146 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 158.071 |
| Venituri totale | 158.115 |
| Cheltuieli totale | 83.754 |
| Profit brut | 74.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.429 |
| Active circulante | 228.522 |
| Creante | 54.752 |
| Disponibilitati | 173.770 |
| Cheltuieli in avans | 277 |
| Datorii | 14.173 |
| Capitaluri proprii | 238.055 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.313 |
| Venituri totale | 176.333 |
| Cheltuieli totale | 74.722 |
| Profit brut | 101.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 32.284 |
| Active circulante | 136.328 |
| Creante | 40.580 |
| Disponibilitati | 95.748 |
| Cheltuieli in avans | 2.646 |
| Datorii | 33.094 |
| Capitaluri proprii | 138.164 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 128.415 |
| Venituri totale | 128.421 |
| Cheltuieli totale | 69.684 |
| Profit brut | 58.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.066 |
| Active circulante | 114.507 |
| Creante | 36.000 |
| Disponibilitati | 78.507 |
| Datorii | 36.860 |
| Capitaluri proprii | 80.713 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 83.100 |
| Venituri totale | 83.109 |
| Cheltuieli totale | 5.499 |
| Profit brut | 77.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.449 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 35.950 |
| Creante | 1.200 |
| Disponibilitati | 34.750 |
| Datorii | 1.687 |
| Capitaluri proprii | 34.263 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.250 |
| Venituri totale | 44.251 |
| Cheltuieli totale | 7.988 |
| Profit brut | 36.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 27.282 |
| Disponibilitati | 27.282 |
| Datorii | 7.240 |
| Capitaluri proprii | 20.042 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.500 |
| Venituri totale | 25.500 |
| Cheltuieli totale | 4.022 |
| Profit brut | 21.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.713 |
| Pierdere neta | 0 |