DAVEVAL SRL – CUI 29082963
Pe scurt
DAVEVAL SRL are CUI 29082963, număr de înregistrare J2011001621053 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 379.314 lei, un profit net de 59.487 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAVEVAL SRL |
| CUI | 29082963 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001621053 |
| EUID | ROONRC.J2011001621053 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-08 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VELCEA LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379 314 | 59 487 | 70 013 | — | — | — | 4 |
| 2024 | 381 047 | 7 771 | 59 225 | 19 238 | 47 998 | 8 011 | 5 |
| 2023 | 358 396 | 28 436 | 65 303 | 34 167 | 59 812 | 28 676 | 4 |
| 2022 | 348 019 | 18 237 | 46 947 | 39 496 | 34 350 | 26 899 | 4 |
| 2021 | 334 213 | 73 263 | 57 990 | 52 875 | 81 152 | 76 423 | 4 |
| 2020 | 259 896 | 44 773 | 11 866 | 0 | 109 539 | 61 163 | 4 |
| 2019 | 298 077 | 29 730 | 24 522 | 0 | 62 081 | 38 065 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAVEVAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 629 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ASSA DINAMIC S.R.L. – locul 625, 382.679 lei, Dâmboviţa
- PHOTOVIEW S.R.L. – locul 625, 106.000 lei, Braşov
- GAMA EVAL INVEST S.R.L. – locul 625, 96.761 lei, Hunedoara
- MONETA CONS S.R.L. – locul 626, 380.921 lei, Dâmboviţa
- WFP MEDIA PRODUCTION S.R.L. – locul 626, 105.975 lei, Iaşi
- DD PREV-PROTECT S.R.L. – locul 626, 96.560 lei, Vâlcea
- MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL – locul 627, 380.859 lei, Ilfov
- AC MEDIA SYSTEMS S.R.L. – locul 627, 105.861 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAVEVAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAVEVAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAVEVAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 19.238 |
| Active circulante | 47.998 |
| Creante | 11.649 |
| Disponibilitati | 36.349 |
| Datorii | 59.225 |
| Capitaluri proprii | 8.011 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 381.047 |
| Venituri totale | 397.020 |
| Cheltuieli totale | 383.562 |
| Profit brut | 13.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 34.167 |
| Active circulante | 59.812 |
| Creante | 42.517 |
| Disponibilitati | 17.295 |
| Datorii | 65.303 |
| Capitaluri proprii | 28.676 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 358.396 |
| Venituri totale | 358.396 |
| Cheltuieli totale | 327.037 |
| Profit brut | 31.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 39.496 |
| Active circulante | 34.350 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 26.600 |
| Disponibilitati | 7.750 |
| Datorii | 46.947 |
| Capitaluri proprii | 26.899 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 348.019 |
| Venituri totale | 348.353 |
| Cheltuieli totale | 327.444 |
| Profit brut | 20.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 52.875 |
| Active circulante | 81.152 |
| Stocuri | 2.065 |
| Creante | 57.263 |
| Disponibilitati | 21.824 |
| Cheltuieli in avans | 386 |
| Datorii | 57.990 |
| Capitaluri proprii | 76.423 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 334.213 |
| Venituri totale | 336.714 |
| Cheltuieli totale | 261.109 |
| Profit brut | 75.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.263 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 109.539 |
| Stocuri | 1.608 |
| Creante | 56.684 |
| Disponibilitati | 51.247 |
| Cheltuieli in avans | 287 |
| Datorii | 11.866 |
| Venituri in avans | 36.797 |
| Capitaluri proprii | 61.163 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 259.896 |
| Venituri totale | 266.668 |
| Cheltuieli totale | 219.869 |
| Profit brut | 46.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 62.081 |
| Stocuri | 982 |
| Creante | 40.947 |
| Disponibilitati | 20.152 |
| Cheltuieli in avans | 506 |
| Datorii | 24.522 |
| Capitaluri proprii | 38.065 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.077 |
| Venituri totale | 343.669 |
| Cheltuieli totale | 310.941 |
| Profit brut | 32.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 47.220 |
| Stocuri | 502 |
| Creante | 33.556 |
| Disponibilitati | 13.162 |
| Cheltuieli in avans | 196 |
| Datorii | 18.554 |
| Capitaluri proprii | 28.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 283.077 |
| Venituri totale | 289.490 |
| Cheltuieli totale | 258.036 |
| Profit brut | 31.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.228 |
| Active circulante | 32.415 |
| Stocuri | 284 |
| Creante | 28.473 |
| Disponibilitati | 3.658 |
| Cheltuieli in avans | 192 |
| Datorii | 10.840 |
| Capitaluri proprii | 23.995 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 219.690 |
| Venituri totale | 222.514 |
| Cheltuieli totale | 209.525 |
| Profit brut | 12.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 4.455 |
| Active circulante | 28.676 |
| Stocuri | 233 |
| Creante | 22.900 |
| Disponibilitati | 5.543 |
| Cheltuieli in avans | 178 |
| Datorii | 7.780 |
| Capitaluri proprii | 25.529 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.811 |
| Venituri totale | 199.834 |
| Cheltuieli totale | 178.473 |
| Profit brut | 21.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |