MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL – CUI 30175772
Pe scurt
MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL are CUI 30175772, număr de înregistrare J2012001272236 și sediul în Sat Petrăchioaia, Comuna Petrăchioaia, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 380.859 lei, un profit net de 53.537 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL |
| CUI | 30175772 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001272236 |
| EUID | ROONRC.J23/1272/2012 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-05-10 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEJEU EMANOEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 380 859 | 53 537 | 28 659 | 19 699 | 61 968 | 53 737 | 3 |
| 2024 | 370 750 | 104 007 | 16 960 | 6 453 | 113 774 | 104 206 | 3 |
| 2023 | 299 200 | 84 061 | 10 088 | 2 950 | 119 427 | 112 289 | 2 |
| 2022 | 241 538 | 54 028 | 7 289 | 0 | 61 517 | 54 228 | 3 |
| 2021 | 191 529 | 58 751 | 6 478 | 0 | 65 429 | 58 951 | 3 |
| 2020 | 125 581 | 33 770 | 6 146 | 0 | 59 314 | 53 168 | 2 |
| 2019 | 70 189 | 10 719 | 5 028 | 0 | 24 426 | 19 398 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 627 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VOLTQUEST ELECT S.R.L. – locul 623, 383.634 lei, Ilfov
- MINDONIC FOTO VIDEO STAR S.R.L. – locul 623, 106.600 lei, Gorj
- HUMAN TRUST S.R.L. – locul 623, 99.000 lei, Ilfov
- EMIRVA CONSULTING SRL – locul 624, 383.404 lei, Braşov
- ALLRENDER S.R.L. – locul 624, 106.200 lei, Mureş
- ROGEMUR SERV SRL – locul 624, 98.599 lei, Maramureş
- ASSA DINAMIC S.R.L. – locul 625, 382.679 lei, Dâmboviţa
- PHOTOVIEW S.R.L. – locul 625, 106.000 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOBILIZARE PRESTCOMSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 113.774 |
| Creante | 8.295 |
| Casa si conturi la banci | 105.479 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 939 |
| DATORII | 16.960 |
| CAPITALURI - TOTAL | 104.206 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 370.750 |
| VENITURI TOTALE | 370.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 255.891 |
| Profitul brut | 114.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.950 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.427 |
| Creante | 8.931 |
| Casa si conturi la banci | 110.496 |
| DATORII | 10.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 112.289 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 299.200 |
| VENITURI TOTALE | 299.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 212.150 |
| Profitul brut | 87.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.517 |
| Creante | 6.931 |
| Casa si conturi la banci | 54.586 |
| DATORII | 7.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.228 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 241.538 |
| VENITURI TOTALE | 241.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 185.099 |
| Profitul brut | 56.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.429 |
| Creante | 14.591 |
| Casa si conturi la banci | 50.838 |
| DATORII | 6.478 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.951 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 191.529 |
| VENITURI TOTALE | 191.531 |
| CHELTUIELI TOTALE | 130.864 |
| Profitul brut | 60.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 58.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.314 |
| Stocuri | 179 |
| Creante | 3.661 |
| Casa si conturi la banci | 55.474 |
| DATORII | 6.146 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.168 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 125.581 |
| VENITURI TOTALE | 125.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.556 |
| Profitul brut | 35.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.426 |
| Stocuri | 179 |
| Creante | 4.673 |
| Casa si conturi la banci | 19.574 |
| DATORII | 5.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.398 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 70.189 |
| VENITURI TOTALE | 70.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.767 |
| Profitul brut | 11.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.021 |
| Stocuri | 179 |
| Creante | 2.237 |
| Casa si conturi la banci | 11.605 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176 |
| DATORII | 5.518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.679 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 68.996 |
| VENITURI TOTALE | 69.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.638 |
| Profitul brut | 9.168 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.385 |
| Stocuri | 179 |
| Creante | 1.302 |
| Casa si conturi la banci | 20.904 |
| DATORII | 3.849 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.536 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 57.487 |
| VENITURI TOTALE | 57.487 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.777 |
| Profitul brut | 4.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.009 |
| Stocuri | 179 |
| Creante | 881 |
| Casa si conturi la banci | 16.949 |
| DATORII | 3.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.401 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.052 |
| VENITURI TOTALE | 55.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.750 |
| Profitul brut | 15.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |