ALLRENDER S.R.L. – CUI 47889237
Informativ
ALLRENDER S.R.L. are CUI 47889237, număr de înregistrare J2023000508262 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 106.200 lei, un profit net de 40.882 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALLRENDER S.R.L. |
| CUI | 47889237 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000508262 |
| EUID | ROONRC.J2023000508262 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-03-27 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STEPHANI ATTILA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 200 | 40 882 | 7 388 | 200 | 24 376 | 17 188 | 1 |
| 2024 | 93 930 | 37 506 | 4 949 | 200 | 4 455 | -294 | 1 |
| 2023 | 71 430 | 30 877 | 3 990 | 200 | 3 991 | 201 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALLRENDER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 624 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TOP PROT CONS SRL – locul 620, 384.876 lei, Cluj
- LUCAS WEDDINGS S.R.L. – locul 620, 106.639 lei, Bucureşti
- AGROBISTRA SRL – locul 620, 100.100 lei, Bihor
- FEMININ LIFESTYLE S.R.L. – locul 621, 384.102 lei, Neamţ
- ZÂMBIŢI , VĂ ROG ! S.R.L. – locul 621, 106.625 lei, Argeş
- ECOLOGIC & NATURAL CONSULTING SRL – locul 621, 100.079 lei, Buzău
- GAL MAT SRL – locul 622, 384.000 lei, Bihor
- RASTUDIO FILM S.R.L. – locul 622, 106.602 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALLRENDER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALLRENDER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALLRENDER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 200 |
| Active circulante | 4.455 |
| Disponibilitati | 4.455 |
| Datorii | 4.949 |
| Capitaluri proprii | -294 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.930 |
| Venituri totale | 93.930 |
| Cheltuieli totale | 55.485 |
| Profit brut | 38.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 200 |
| Active circulante | 3.991 |
| Disponibilitati | 3.991 |
| Datorii | 3.990 |
| Capitaluri proprii | 201 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.430 |
| Venituri totale | 71.430 |
| Cheltuieli totale | 39.838 |
| Profit brut | 31.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |