BENDONI S.R.L. – CUI 13667546
Informativ
BENDONI S.R.L. are CUI 13667546, număr de înregistrare J05/1014/2000 și sediul în Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 230. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.958.711 lei, un profit net de 793 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BENDONI S.R.L. |
| CUI | 13667546 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1014/2000 |
| EUID | ROONRC.J05/1014/2000 |
| CAEN | 230 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-12-29 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 958 711 | 793 | 57 024 | 102 332 | 756 144 | 1 401 677 | 3 |
| 2024 | 5 041 078 | 40 353 | 515 793 | 256 234 | 1 660 443 | 1 400 884 | 4 |
| 2023 | 3 222 256 | 68 337 | 221 935 | 248 740 | 1 333 726 | 1 360 531 | 4 |
| 2022 | 6 147 230 | 22 800 | 499 893 | 346 973 | 1 444 844 | 1 292 194 | 4 |
| 2021 | 5 235 100 | 43 078 | 222 087 | 275 443 | 1 615 768 | 1 669 394 | 2 |
| 2020 | 5 558 664 | 46 606 | 210 709 | 66 977 | 1 769 777 | 1 626 315 | 2 |
| 2019 | 2 642 659 | 38 528 | 34 493 | 87 494 | 1 526 439 | 1 579 710 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BENDONI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 230 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 23 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (23), poziții apropiate de locul 22 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PREFAB SA – locul 18, 68,70 mil. lei, Constanţa
- HIDRO-ARGES SRL – locul 18, 52,12 mil. lei, Argeş
- M3 IZOGLASS SRL – locul 18, 19,76 mil. lei, Maramureş
- ASPHAROM SRL – locul 18, 12,61 mil. lei, Mureş
- GRUP FILER DOBROGEA S.R.L. – locul 18, 6,02 mil. lei, Argeş
- MONTANA R.O. SRL – locul 18, 5,78 mil. lei, Alba
- DIATOOLS SRL – locul 18, 1,05 mil. lei, Prahova
- STUDIO POEMI S.R.L. – locul 18, 745.055 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BENDONI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BENDONI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BENDONI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 248.740 |
| Active circulante | 1.333.726 |
| Stocuri | 389.210 |
| Creante | 741.223 |
| Disponibilitati | 203.293 |
| Datorii | 221.935 |
| Capitaluri proprii | 1.360.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.222.256 |
| Venituri totale | 3.223.978 |
| Cheltuieli totale | 3.141.542 |
| Profit brut | 82.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 346.973 |
| Active circulante | 1.444.844 |
| Stocuri | 240.473 |
| Creante | 263.143 |
| Disponibilitati | 941.228 |
| Cheltuieli in avans | 270 |
| Datorii | 499.893 |
| Capitaluri proprii | 1.292.194 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.147.230 |
| Venituri totale | 6.170.146 |
| Cheltuieli totale | 6.139.852 |
| Profit brut | 30.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 66.977 |
| Active circulante | 1.769.777 |
| Stocuri | 367.438 |
| Creante | 440.498 |
| Disponibilitati | 961.841 |
| Cheltuieli in avans | 270 |
| Datorii | 210.709 |
| Capitaluri proprii | 1.626.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.558.664 |
| Venituri totale | 5.567.617 |
| Cheltuieli totale | 5.511.209 |
| Profit brut | 56.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 87.494 |
| Active circulante | 1.407.379 |
| Stocuri | 79.682 |
| Creante | 409.062 |
| Disponibilitati | 918.635 |
| Cheltuieli in avans | 270 |
| Datorii | 34.954 |
| Capitaluri proprii | 1.460.189 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.642.659 |
| Venituri totale | 2.657.926 |
| Cheltuieli totale | 2.738.919 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.993 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 80.993 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 113.630 |
| Active circulante | 1.560.908 |
| Stocuri | 71.379 |
| Creante | 589.377 |
| Disponibilitati | 900.152 |
| Cheltuieli in avans | 270 |
| Datorii | 133.626 |
| Capitaluri proprii | 1.541.182 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.901.697 |
| Venituri totale | 3.963.592 |
| Cheltuieli totale | 3.724.949 |
| Profit brut | 238.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 82.785 |
| Active circulante | 1.393.185 |
| Stocuri | 92.833 |
| Creante | 205.042 |
| Disponibilitati | 1.095.310 |
| Datorii | 130.807 |
| Capitaluri proprii | 1.345.163 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.576.125 |
| Venituri totale | 5.601.705 |
| Cheltuieli totale | 5.102.684 |
| Profit brut | 499.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 404.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 63.665 |
| Active circulante | 973.133 |
| Stocuri | 49.731 |
| Creante | 145.815 |
| Disponibilitati | 777.587 |
| Datorii | 96.476 |
| Capitaluri proprii | 940.322 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.111.505 |
| Venituri totale | 3.142.651 |
| Cheltuieli totale | 2.939.386 |
| Profit brut | 203.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 168.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |