BEN-MAR ROCK SRL – CUI 25373722
Pe scurt
BEN-MAR ROCK SRL are CUI 25373722, număr de înregistrare J19/207/2009 și sediul în Municipiul Gheorgheni, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 811 – Activități de servicii suport combinate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 190.867 lei, o pierdere netă de 3.202 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BEN-MAR ROCK SRL |
| CUI | 25373722 |
| Nr. Reg. Com. | J19/207/2009 |
| EUID | ROONRC.J19/207/2009 |
| CAEN | 811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-30 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FERENCZ ZOLTÁN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190 867 | -3 202 | 125 281 | 91 619 | 238 433 | 204 771 | 1 |
| 2024 | 327 420 | 85 958 | 119 881 | 91 619 | 336 235 | 307 973 | 1 |
| 2023 | 259 140 | 34 501 | 164 787 | 459 | 422 843 | 258 515 | 1 |
| 2022 | 125 690 | 1 612 | 125 217 | 459 | 383 772 | 259 014 | 1 |
| 2021 | 264 320 | -5 273 | 181 546 | 459 | 438 489 | 257 402 | 1 |
| 2020 | 388 724 | 250 674 | 153 730 | 459 | 478 626 | 325 355 | 1 |
| 2019 | 121 864 | 62 680 | 179 571 | 459 | 253 793 | 74 681 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises190 867 lei
-42%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEN-MAR ROCK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 811 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 811: Activități de servicii suport combinate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 151 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TATARCA SERPENTIN S.R.L. – locul 147, 4,28 mil. lei, Suceava
- MIHTEO ICS S.R.L. – locul 147, 2,57 mil. lei, Ilfov
- VERDE VALE DE PARMAC SRL – locul 147, 1,83 mil. lei, Tulcea
- DERAT MOUSE S.R.L. – locul 147, 591.519 lei, Alba
- LOOK MODE CLAUSS SRL – locul 147, 368.574 lei, Neamţ
- EGRES-IMPEX SRL – locul 147, 219.882 lei, Harghita
- TEHNOAD MANAGEMENT SRL – locul 147, 146.500 lei, Bucureşti
- MARAX BIS DDD SRL – locul 147, 104.741 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEN-MAR ROCK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEN-MAR ROCK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEN-MAR ROCK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 91.619 |
| Active circulante | 336.235 |
| Creante | 258.757 |
| Disponibilitati | 77.478 |
| Datorii | 119.881 |
| Capitaluri proprii | 307.973 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 327.420 |
| Venituri totale | 375.904 |
| Cheltuieli totale | 268.988 |
| Profit brut | 106.916 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 422.843 |
| Creante | 379.387 |
| Disponibilitati | 43.456 |
| Datorii | 164.787 |
| Capitaluri proprii | 258.515 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 259.140 |
| Venituri totale | 259.131 |
| Cheltuieli totale | 218.058 |
| Profit brut | 41.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 383.772 |
| Stocuri | 9 |
| Creante | 329.179 |
| Disponibilitati | 54.584 |
| Datorii | 125.217 |
| Capitaluri proprii | 259.014 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 125.690 |
| Venituri totale | 125.690 |
| Cheltuieli totale | 120.307 |
| Profit brut | 5.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 438.489 |
| Stocuri | 9 |
| Creante | 375.692 |
| Disponibilitati | 62.788 |
| Datorii | 181.546 |
| Capitaluri proprii | 257.402 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 264.320 |
| Venituri totale | 264.320 |
| Cheltuieli totale | 262.615 |
| Profit brut | 1.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.273 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 478.626 |
| Stocuri | 9 |
| Creante | 387.095 |
| Disponibilitati | 91.522 |
| Datorii | 153.730 |
| Capitaluri proprii | 325.355 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 388.724 |
| Venituri totale | 388.724 |
| Cheltuieli totale | 127.197 |
| Profit brut | 261.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 250.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 253.793 |
| Stocuri | 9 |
| Creante | 171.269 |
| Disponibilitati | 82.515 |
| Datorii | 179.571 |
| Capitaluri proprii | 74.681 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 121.864 |
| Venituri totale | 154.372 |
| Cheltuieli totale | 87.061 |
| Profit brut | 67.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 222.624 |
| Stocuri | 9 |
| Creante | 207.754 |
| Disponibilitati | 14.861 |
| Datorii | 152.448 |
| Capitaluri proprii | 70.635 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 126.591 |
| Venituri totale | 126.600 |
| Cheltuieli totale | 92.828 |
| Profit brut | 33.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 273.682 |
| Creante | 236.489 |
| Disponibilitati | 37.193 |
| Datorii | 199.647 |
| Capitaluri proprii | 74.494 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 102.750 |
| Venituri totale | 102.750 |
| Cheltuieli totale | 95.710 |
| Profit brut | 7.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459 |
| Active circulante | 268.864 |
| Creante | 252.151 |
| Disponibilitati | 16.713 |
| Datorii | 153.936 |
| Capitaluri proprii | 115.387 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 143.900 |
| Venituri totale | 143.900 |
| Cheltuieli totale | 115.242 |
| Profit brut | 28.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |