TEHNOAD MANAGEMENT SRL – CUI 34612969
Pe scurt
TEHNOAD MANAGEMENT SRL are CUI 34612969, număr de înregistrare J2015006794402 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 146.500 lei, un profit net de 61.338 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TEHNOAD MANAGEMENT SRL |
| CUI | 34612969 |
| Nr. Reg. Com. | J2015006794402 |
| EUID | ROONRC.J40/6794/2015 |
| CAEN | 8110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-06-05 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARIUTA PUIU DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 500 | 61 338 | 36 273 | 2 439 | 57 838 | 24 004 | 1 |
| 2024 | 148 500 | 560 | 6 773 | 3 026 | 43 769 | 40 022 | 1 |
| 2023 | 141 000 | 11 857 | 5 054 | 3 666 | 83 850 | 82 462 | 1 |
| 2022 | 126 500 | 34 553 | 10 605 | 4 306 | 113 404 | 107 105 | 1 |
| 2021 | 119 050 | 35 707 | 10 504 | 3 681 | 79 375 | 72 552 | 1 |
| 2020 | 116 500 | 39 988 | 11 652 | 0 | 68 498 | 56 846 | 1 |
| 2019 | 106 180 | 41 712 | 16 970 | 0 | 173 829 | 156 859 | 1 |
| 2018 | 103 955 | 29 524 | 11 093 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 97 080 | 25 430 | 5 715 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises146 500 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNOAD MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8110 Rev. 2 (echivalent: 8110 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 8110: Activități de servicii suport combinate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 147 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AURORA AGREGATE SRL – locul 143, 4,41 mil. lei, Dâmboviţa
- MIX SRL – locul 143, 2,67 mil. lei, Harghita
- MUSZKA KERTESZET S.R.L. – locul 143, 1,88 mil. lei, Mureş
- DEZINPRO PLUS S.R.L. – locul 143, 618.789 lei, Bihor
- TM WEST EXPERT FM S.R.L. – locul 143, 377.700 lei, Timiş
- ILVA INTERNATIONAL SRL – locul 143, 269.871 lei, Bistriţa-Năsăud
- GP24 MEDIA PR & MARKETING S.R.L. – locul 143, 166.553 lei, Timiş
- REZIDENȚIAL & RETAIL SERVICE SRL – locul 143, 119.293 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNOAD MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNOAD MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNOAD MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.026 |
| Active circulante | 43.769 |
| Creante | 21.086 |
| Disponibilitati | 22.683 |
| Datorii | 6.773 |
| Capitaluri proprii | 40.022 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.500 |
| Venituri totale | 148.541 |
| Cheltuieli totale | 146.496 |
| Profit brut | 2.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.666 |
| Active circulante | 83.850 |
| Creante | 67.902 |
| Disponibilitati | 15.948 |
| Datorii | 5.054 |
| Capitaluri proprii | 82.462 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 141.000 |
| Venituri totale | 141.000 |
| Cheltuieli totale | 127.728 |
| Profit brut | 13.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.306 |
| Active circulante | 113.404 |
| Creante | 89.865 |
| Disponibilitati | 23.539 |
| Datorii | 10.605 |
| Capitaluri proprii | 107.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.500 |
| Venituri totale | 126.657 |
| Cheltuieli totale | 90.839 |
| Profit brut | 35.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.681 |
| Active circulante | 79.375 |
| Creante | 59.044 |
| Disponibilitati | 20.331 |
| Datorii | 10.504 |
| Capitaluri proprii | 72.552 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.050 |
| Venituri totale | 119.050 |
| Cheltuieli totale | 82.152 |
| Profit brut | 36.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 68.498 |
| Creante | 57.544 |
| Disponibilitati | 10.954 |
| Datorii | 11.652 |
| Capitaluri proprii | 56.846 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.500 |
| Venituri totale | 116.500 |
| Cheltuieli totale | 75.347 |
| Profit brut | 41.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 173.829 |
| Creante | 163.205 |
| Disponibilitati | 10.624 |
| Datorii | 16.970 |
| Capitaluri proprii | 156.859 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 106.180 |
| Venituri totale | 106.180 |
| Cheltuieli totale | 63.406 |
| Profit brut | 42.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.712 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 126.240 |
| Creante | 116.086 |
| Disponibilitati | 10.154 |
| Datorii | 11.093 |
| Capitaluri proprii | 115.147 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 103.955 |
| Venituri totale | 103.955 |
| Cheltuieli totale | 73.459 |
| Profit brut | 30.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 91.338 |
| Stocuri | 3.885 |
| Disponibilitati | 87.453 |
| Datorii | 5.715 |
| Capitaluri proprii | 85.623 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.080 |
| Venituri totale | 97.081 |
| Cheltuieli totale | 70.680 |
| Profit brut | 26.401 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 65.301 |
| Disponibilitati | 65.301 |
| Datorii | 5.108 |
| Capitaluri proprii | 60.193 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 105.359 |
| Venituri totale | 105.359 |
| Cheltuieli totale | 65.658 |
| Profit brut | 39.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |