LOOK MODE CLAUSS SRL – CUI 24755716
Pe scurt
LOOK MODE CLAUSS SRL are CUI 24755716, număr de înregistrare J2008001706277 și sediul în Municipiul Piatra Neamţ, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 8122 – Activități specializate de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 368.574 lei, un profit net de 25.033 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LOOK MODE CLAUSS SRL |
| CUI | 24755716 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001706277 |
| EUID | ROONRC.J27/1706/2008 |
| CAEN | 8122 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-11-17 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRĂESCU VALERIA | DEPLINE, SEPARAT | România |
| CRĂESCU CLAUDIU-IONUŢ | DEPLINE, SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 368 574 | 25 033 | 36 193 | 252 941 | 105 191 | 307 960 | 3 |
| 2024 | 358 656 | -31 512 | 36 448 | 278 721 | 60 383 | 282 927 | 4 |
| 2023 | 418 811 | 121 018 | 42 728 | 349 202 | 54 944 | 335 939 | 4 |
| 2022 | 428 944 | 214 086 | 30 850 | 15 118 | 230 654 | 214 922 | 2 |
| 2021 | 283 129 | 135 551 | 20 376 | 6 297 | 149 915 | 135 836 | 2 |
| 2020 | 293 715 | 152 115 | 22 209 | 0 | 175 494 | 153 285 | 3 |
| 2019 | 305 423 | 100 964 | 34 916 | 0 | 136 086 | 101 170 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises368 574 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOOK MODE CLAUSS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8122 Rev. 2 (echivalent: 8122 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități specializate de curățenie |
| Descriere Activitate | Activități specializate de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Activități specializate de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 8122: Activități specializate de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 147 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AURORA AGREGATE SRL – locul 143, 4,41 mil. lei, Dâmboviţa
- MIX SRL – locul 143, 2,67 mil. lei, Harghita
- MUSZKA KERTESZET S.R.L. – locul 143, 1,88 mil. lei, Mureş
- DEZINPRO PLUS S.R.L. – locul 143, 618.789 lei, Bihor
- TM WEST EXPERT FM S.R.L. – locul 143, 377.700 lei, Timiş
- ILVA INTERNATIONAL SRL – locul 143, 269.871 lei, Bistriţa-Năsăud
- GP24 MEDIA PR & MARKETING S.R.L. – locul 143, 166.553 lei, Timiş
- REZIDENȚIAL & RETAIL SERVICE SRL – locul 143, 119.293 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOOK MODE CLAUSS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOOK MODE CLAUSS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOOK MODE CLAUSS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 278.721 |
| Active circulante | 60.383 |
| Creante | 52.278 |
| Disponibilitati | 8.105 |
| Datorii | 36.448 |
| Venituri in avans | 19.729 |
| Capitaluri proprii | 282.927 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 358.656 |
| Venituri totale | 365.421 |
| Cheltuieli totale | 391.343 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.922 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.512 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 349.202 |
| Active circulante | 54.944 |
| Creante | 32.774 |
| Disponibilitati | 22.170 |
| Datorii | 42.728 |
| Venituri in avans | 25.479 |
| Capitaluri proprii | 335.939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.811 |
| Venituri totale | 421.334 |
| Cheltuieli totale | 296.734 |
| Profit brut | 124.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 15.118 |
| Active circulante | 230.654 |
| Creante | 45.386 |
| Disponibilitati | 185.268 |
| Datorii | 30.850 |
| Capitaluri proprii | 214.922 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 428.944 |
| Venituri totale | 435.696 |
| Cheltuieli totale | 218.091 |
| Profit brut | 217.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 214.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.297 |
| Active circulante | 149.915 |
| Creante | 33.962 |
| Disponibilitati | 115.953 |
| Datorii | 20.376 |
| Capitaluri proprii | 135.836 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 283.129 |
| Venituri totale | 317.777 |
| Cheltuieli totale | 179.344 |
| Profit brut | 138.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 175.494 |
| Creante | 33.243 |
| Disponibilitati | 142.251 |
| Datorii | 22.209 |
| Capitaluri proprii | 153.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 293.715 |
| Venituri totale | 348.570 |
| Cheltuieli totale | 193.800 |
| Profit brut | 154.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.115 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 136.086 |
| Creante | 45.734 |
| Disponibilitati | 90.352 |
| Datorii | 34.916 |
| Capitaluri proprii | 101.170 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 305.423 |
| Venituri totale | 364.551 |
| Cheltuieli totale | 260.532 |
| Profit brut | 104.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 100.964 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 135.378 |
| Creante | 18.552 |
| Disponibilitati | 116.826 |
| Datorii | 29.511 |
| Capitaluri proprii | 105.867 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 305.107 |
| Venituri totale | 327.251 |
| Cheltuieli totale | 218.401 |
| Profit brut | 108.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 161.101 |
| Creante | 23.349 |
| Disponibilitati | 137.752 |
| Datorii | 31.033 |
| Capitaluri proprii | 130.068 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.815 |
| Venituri totale | 279.697 |
| Cheltuieli totale | 147.436 |
| Profit brut | 132.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 149.389 |
| Creante | 114.488 |
| Disponibilitati | 34.901 |
| Datorii | 29.426 |
| Capitaluri proprii | 119.963 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 246.381 |
| Venituri totale | 304.465 |
| Cheltuieli totale | 186.043 |
| Profit brut | 118.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 115.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |