ANLI IT CONSULT SRL – CUI 29173581
Pe scurt
ANLI IT CONSULT SRL are CUI 29173581, număr de înregistrare J2011001774221 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 678.704 lei, un profit net de 26.936 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANLI IT CONSULT SRL |
| CUI | 29173581 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001774221 |
| EUID | ROONRC.J2011001774221 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-30 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AVRAM IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 678 704 | 26 936 | 413 308 | 413 943 | 334 211 | 96 256 | 5 |
| 2024 | 556 541 | 24 642 | 588 418 | 415 197 | 373 406 | 69 320 | 4 |
| 2023 | 457 416 | 19 164 | 513 269 | 420 300 | 194 280 | 65 330 | 4 |
| 2022 | 302 619 | 45 926 | 175 895 | 5 880 | 250 507 | 46 166 | 4 |
| 2021 | 506 164 | 145 616 | 137 540 | 6 628 | 499 610 | 330 043 | 4 |
| 2020 | 638 826 | 135 992 | 103 526 | 0 | 299 718 | 184 427 | 4 |
| 2019 | 329 347 | 19 226 | 140 753 | 372 | 264 568 | 48 435 | 4 |
| 2018 | 163 483 | 271 | 105 680 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 335 024 | 10 922 | 82 438 | — | — | — | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANLI IT CONSULT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2554 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TNT ILIGHT S.R.L. – locul 2550, 680.158 lei, Sibiu
- BAUVAS PREST SRL – locul 2550, 459.609 lei, Braşov
- VEGA ELECTRIC S.R.L. – locul 2551, 680.049 lei, Timiş
- OMNIMONY LIGHT S.R.L. – locul 2551, 459.543 lei, Galaţi
- CRISALI ESCAV S.R.L. – locul 2552, 679.473 lei, Braşov
- INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL – locul 2552, 459.440 lei, Giurgiu
- EFICIENT ELECTRIC INSTAL S.R.L. – locul 2553, 678.772 lei, Sibiu
- CLIMA CONFORT SERVICE S.R.L. – locul 2553, 458.244 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANLI IT CONSULT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANLI IT CONSULT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANLI IT CONSULT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 415.197 |
| Active circulante | 373.406 |
| Stocuri | 150.695 |
| Creante | 91.552 |
| Disponibilitati | 131.159 |
| Datorii | 588.418 |
| Venituri in avans | 130.865 |
| Capitaluri proprii | 69.320 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 556.541 |
| Venituri totale | 592.781 |
| Cheltuieli totale | 556.453 |
| Profit brut | 36.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 420.300 |
| Active circulante | 194.280 |
| Stocuri | 120.500 |
| Creante | 51.679 |
| Disponibilitati | 22.101 |
| Datorii | 513.269 |
| Venituri in avans | 35.981 |
| Capitaluri proprii | 65.330 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 457.416 |
| Venituri totale | 445.905 |
| Cheltuieli totale | 421.846 |
| Profit brut | 24.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 5.880 |
| Active circulante | 250.507 |
| Stocuri | 136.331 |
| Creante | 98.409 |
| Disponibilitati | 15.767 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 175.895 |
| Venituri in avans | 34.326 |
| Capitaluri proprii | 46.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 302.619 |
| Venituri totale | 445.470 |
| Cheltuieli totale | 393.886 |
| Profit brut | 51.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 6.628 |
| Active circulante | 499.610 |
| Stocuri | 91.441 |
| Creante | 262.583 |
| Disponibilitati | 145.586 |
| Cheltuieli in avans | 10.145 |
| Datorii | 137.540 |
| Venituri in avans | 48.800 |
| Capitaluri proprii | 330.043 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 506.164 |
| Venituri totale | 507.244 |
| Cheltuieli totale | 357.164 |
| Profit brut | 150.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 299.718 |
| Stocuri | 97.922 |
| Creante | 65.587 |
| Disponibilitati | 136.209 |
| Cheltuieli in avans | 2.708 |
| Datorii | 103.526 |
| Venituri in avans | 14.473 |
| Capitaluri proprii | 184.427 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 638.826 |
| Venituri totale | 489.638 |
| Cheltuieli totale | 347.286 |
| Profit brut | 142.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 372 |
| Active circulante | 264.568 |
| Stocuri | 150.219 |
| Creante | 98.517 |
| Disponibilitati | 15.832 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 140.753 |
| Venituri in avans | 75.752 |
| Capitaluri proprii | 48.435 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 485.230 |
| Cheltuieli totale | 462.654 |
| Profit brut | 22.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.009 |
| Active circulante | 130.405 |
| Stocuri | 96.500 |
| Creante | 19.324 |
| Disponibilitati | 14.581 |
| Cheltuieli in avans | 5.310 |
| Datorii | 105.680 |
| Venituri in avans | 1.835 |
| Capitaluri proprii | 29.209 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.483 |
| Venituri totale | 260.082 |
| Cheltuieli totale | 258.175 |
| Profit brut | 1.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 5.031 |
| Active circulante | 105.834 |
| Stocuri | 32.873 |
| Creante | 58.663 |
| Disponibilitati | 14.298 |
| Cheltuieli in avans | 3.511 |
| Datorii | 82.438 |
| Venituri in avans | 3.000 |
| Capitaluri proprii | 28.938 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 335.024 |
| Venituri totale | 335.027 |
| Cheltuieli totale | 320.755 |
| Profit brut | 14.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 2.688 |
| Active circulante | 73.267 |
| Stocuri | 61.161 |
| Creante | 565 |
| Disponibilitati | 11.541 |
| Datorii | 55.939 |
| Venituri in avans | 2.000 |
| Capitaluri proprii | 18.016 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.236 |
| Venituri totale | 138.238 |
| Cheltuieli totale | 135.664 |
| Profit brut | 2.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |