INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL – CUI 18428507
Pe scurt
INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL are CUI 18428507, număr de înregistrare J52/107/2006 și sediul în Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 459.440 lei, un profit net de 73.135 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL |
| CUI | 18428507 |
| Nr. Reg. Com. | J52/107/2006 |
| EUID | ROONRC.J52/107/2006 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-27 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NĂSTASE MARIUS-MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 459 440 | 73 135 | 72 803 | 82 850 | 83 768 | 93 815 | 5 |
| 2024 | 462 293 | 98 776 | 97 085 | 107 580 | 154 518 | 165 013 | 5 |
| 2023 | 456 247 | 145 175 | 39 028 | 18 966 | 150 211 | 130 149 | 5 |
| 2022 | 229 450 | -16 337 | 150 652 | 18 966 | 115 421 | -15 025 | 5 |
| 2021 | 231 457 | 39 090 | 78 987 | 18 966 | 60 093 | 1 312 | 4 |
| 2020 | 137 597 | -39 047 | 158 328 | 18 966 | 100 344 | -37 778 | 4 |
| 2019 | 141 268 | -41 360 | 69 287 | 18 966 | 50 350 | 1 269 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2552 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROBY METAL CONSTRUCT SRL – locul 2548, 680.398 lei, Alba
- ALFA RADO TEHNIC S.R.L. – locul 2548, 460.085 lei, Caraş-Severin
- G.T.G. FULL ELECTRIC S.R.L. – locul 2549, 680.344 lei, Bucureşti
- CIOP CAT INSTALATII SRL – locul 2549, 460.004 lei, Ilfov
- TNT ILIGHT S.R.L. – locul 2550, 680.158 lei, Sibiu
- BAUVAS PREST SRL – locul 2550, 459.609 lei, Braşov
- VEGA ELECTRIC S.R.L. – locul 2551, 680.049 lei, Timiş
- OMNIMONY LIGHT S.R.L. – locul 2551, 459.543 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 107.580 |
| Active circulante | 154.518 |
| Creante | 12.746 |
| Disponibilitati | 141.772 |
| Datorii | 97.085 |
| Capitaluri proprii | 165.013 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 462.293 |
| Venituri totale | 474.898 |
| Cheltuieli totale | 366.050 |
| Profit brut | 108.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 150.211 |
| Creante | 5.631 |
| Disponibilitati | 144.580 |
| Datorii | 39.028 |
| Capitaluri proprii | 130.149 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 456.247 |
| Venituri totale | 460.247 |
| Cheltuieli totale | 310.561 |
| Profit brut | 149.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 115.421 |
| Stocuri | 5.669 |
| Creante | 19.295 |
| Disponibilitati | 90.457 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 150.652 |
| Capitaluri proprii | -15.025 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 229.450 |
| Venituri totale | 234.696 |
| Cheltuieli totale | 248.686 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.990 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.337 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 50.350 |
| Stocuri | 5.669 |
| Creante | 1.584 |
| Disponibilitati | 43.097 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 69.287 |
| Capitaluri proprii | 1.269 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 141.268 |
| Venituri totale | 141.270 |
| Cheltuieli totale | 181.198 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.928 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.360 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 86.392 |
| Stocuri | 5.669 |
| Creante | 12.141 |
| Disponibilitati | 68.582 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 63.969 |
| Capitaluri proprii | 42.629 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 137.209 |
| Venituri totale | 137.211 |
| Cheltuieli totale | 125.881 |
| Profit brut | 11.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 81.879 |
| Stocuri | 5.669 |
| Creante | 6.454 |
| Disponibilitati | 69.756 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 69.412 |
| Capitaluri proprii | 32.673 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 154.733 |
| Venituri totale | 154.743 |
| Cheltuieli totale | 144.735 |
| Profit brut | 10.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 18.966 |
| Active circulante | 143.746 |
| Stocuri | 5.669 |
| Creante | 4.517 |
| Disponibilitati | 133.560 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 94.556 |
| Capitaluri proprii | 69.396 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 168.091 |
| Venituri totale | 168.094 |
| Cheltuieli totale | 121.230 |
| Profit brut | 46.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |