ALL 4 BUILDING SRL – CUI 19087840
Informativ
ALL 4 BUILDING SRL are CUI 19087840, număr de înregistrare J2006001847024 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 99.849 lei, un profit net de 14.364 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ALL 4 BUILDING SRL |
| CUI | 19087840 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001847024 |
| EUID | ROONRC.J02/1847/2006 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-10 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 849 | 14 364 | 55 537 | 0 | 15 936 | -39 601 | 1 |
| 2024 | 10 200 | -58 469 | 59 334 | 0 | 5 369 | -53 965 | 1 |
| 2023 | 69 395 | 1 776 | 19 329 | 0 | 23 833 | 4 504 | 1 |
| 2022 | 265 704 | 192 017 | 18 788 | 0 | 213 532 | 194 744 | 1 |
| 2021 | 79 660 | 47 081 | 136 268 | 0 | 174 857 | 38 589 | 1 |
| 2020 | 35 330 | -11 219 | 1 657 | 0 | 140 609 | 138 952 | 1 |
| 2019 | 259 200 | 155 538 | 12 461 | 0 | 162 632 | 150 171 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALL 4 BUILDING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1674 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BARNTECH ENERGY S.R.L. – locul 1670, 1,51 mil. lei, Braşov
- HUNGARY SOLAR SRL – locul 1670, 990.613 lei, Harghita
- PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL – locul 1670, 100.538 lei, Harghita
- SUN TEHNIC PROIECT S.R.L. – locul 1670, 48.000 lei, Neamţ
- TECHNIC STEEL DESIGN S.R.L. – locul 1670, 0 lei, Arad
- BECHTEL CONSTRUCT S.R.L. – locul 1671, 1,51 mil. lei, Vaslui
- COMPROD SRL – locul 1671, 990.608 lei, Vâlcea
- ZFS BUILDING CONCEPT S.R.L. – locul 1671, 100.301 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALL 4 BUILDING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALL 4 BUILDING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALL 4 BUILDING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 5.369 |
| Creante | 593 |
| Disponibilitati | 4.776 |
| Datorii | 59.334 |
| Capitaluri proprii | -53.965 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 10.200 |
| Venituri totale | 10.200 |
| Cheltuieli totale | 68.567 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.367 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.469 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 23.833 |
| Creante | 547 |
| Disponibilitati | 23.286 |
| Datorii | 19.329 |
| Capitaluri proprii | 4.504 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 69.395 |
| Venituri totale | 81.395 |
| Cheltuieli totale | 78.821 |
| Profit brut | 2.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 213.532 |
| Creante | 152.000 |
| Disponibilitati | 61.532 |
| Datorii | 18.788 |
| Capitaluri proprii | 194.744 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 265.704 |
| Venituri totale | 265.704 |
| Cheltuieli totale | 67.914 |
| Profit brut | 197.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 174.857 |
| Disponibilitati | 174.857 |
| Datorii | 136.268 |
| Capitaluri proprii | 38.589 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 79.660 |
| Venituri totale | 79.660 |
| Cheltuieli totale | 30.237 |
| Profit brut | 49.423 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 140.609 |
| Creante | 697 |
| Disponibilitati | 139.912 |
| Datorii | 1.657 |
| Capitaluri proprii | 138.952 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 35.330 |
| Venituri totale | 35.330 |
| Cheltuieli totale | 46.210 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.880 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.219 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 162.632 |
| Disponibilitati | 162.632 |
| Datorii | 12.461 |
| Capitaluri proprii | 150.171 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 259.200 |
| Venituri totale | 259.200 |
| Cheltuieli totale | 101.070 |
| Profit brut | 158.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 155.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 15.781 |
| Disponibilitati | 15.781 |
| Datorii | 21.148 |
| Capitaluri proprii | -5.367 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 36.826 |
| Venituri totale | 36.826 |
| Cheltuieli totale | 38.635 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.809 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.176 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.372 |
| Disponibilitati | 2.372 |
| Datorii | 5.563 |
| Capitaluri proprii | -3.191 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 40.900 |
| Venituri totale | 40.900 |
| Cheltuieli totale | 46.410 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.510 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.918 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 124.497 |
| Stocuri | 74 |
| Disponibilitati | 124.423 |
| Datorii | 4.823 |
| Capitaluri proprii | 119.674 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 248.210 |
| Venituri totale | 248.212 |
| Cheltuieli totale | 126.414 |
| Profit brut | 121.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 116.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |