A3-TEKTON S.R.L. – CUI 33994933
Informativ
A3-TEKTON S.R.L. are CUI 33994933, număr de înregistrare J2015000072045 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.157.498 lei, un profit net de 35.046 lei și un număr mediu de 21 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | A3-TEKTON S.R.L. |
| CUI | 33994933 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000072045 |
| EUID | ROONRC.J2015000072045 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-01-21 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ADJUDEANU ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 157 498 | 35 046 | 2 787 803 | 909 748 | 2 622 017 | 743 962 | 21 |
| 2024 | 9 934 935 | 214 109 | 3 265 970 | 708 739 | 3 275 971 | 718 740 | 20 |
| 2023 | 6 923 748 | 104 438 | 3 883 606 | 337 398 | 4 175 839 | 629 631 | 15 |
| 2022 | 657 199 | 154 729 | 1 189 213 | 102 199 | 1 612 207 | 525 193 | 10 |
| 2021 | 615 081 | 20 659 | 743 728 | 308 389 | 805 803 | 370 464 | 3 |
| 2020 | 823 560 | 66 888 | 740 039 | 268 844 | 821 000 | 349 805 | 1 |
| 2019 | 660 443 | 163 811 | 557 803 | 175 984 | 664 726 | 282 907 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “A3-TEKTON S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 2419 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- M26 CONSTRUCT SRL – locul 2415, 4,16 mil. lei, Botoşani
- CONSTRUCT NICOLA DLM S.R.L. – locul 2415, 888.580 lei, Timiş
- RULF CONSTRUCT SRL – locul 2416, 4,16 mil. lei, Prahova
- FLAMER REAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 2416, 887.167 lei, Alba
- STRUCTECO S.R.L. – locul 2417, 4,16 mil. lei, Suceava
- MATHIAS EDIL CONSTRUCT S.R.L. – locul 2417, 887.159 lei, Vrancea
- ROUTE RODAMA SRL – locul 2418, 4,16 mil. lei, Constanţa
- TAFF STRUCTURI S.R.L. – locul 2418, 887.001 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „A3-TEKTON S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „A3-TEKTON S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „A3-TEKTON S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 708.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.275.971 |
| Stocuri | 10.162 |
| Creante | 2.573.275 |
| Casa si conturi la banci | 692.534 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.265.970 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 718.740 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.934.935 |
| VENITURI TOTALE | 9.937.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.682.336 |
| Profitul brut | 254.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| Active imobilizate | 337.398 |
| Active circulante | 4.175.839 |
| Stocuri | 1.472.950 |
| Creante | 1.228.030 |
| Disponibilitati | 1.474.859 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 3.883.606 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 629.631 |
| Capital social | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 6.923.748 |
| Venituri totale | 7.289.877 |
| Cheltuieli totale | 7.170.518 |
| Profit brut | 119.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 102.199 |
| Active circulante | 1.612.207 |
| Stocuri | 1.433.416 |
| Creante | 53.357 |
| Disponibilitati | 125.434 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.189.213 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 525.193 |
| Capital social | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 657.199 |
| Venituri totale | 1.048.736 |
| Cheltuieli totale | 887.915 |
| Profit brut | 160.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 308.389 |
| Active circulante | 805.803 |
| Stocuri | 678.620 |
| Creante | 45.566 |
| Disponibilitati | 81.617 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 743.728 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 370.464 |
| Capital social | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 615.081 |
| Venituri totale | 619.806 |
| Cheltuieli totale | 593.731 |
| Profit brut | 26.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 268.844 |
| Active circulante | 821.000 |
| Stocuri | 363.039 |
| Creante | 35.906 |
| Disponibilitati | 422.055 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 740.049 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 349.795 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 823.560 |
| Venituri totale | 823.929 |
| Cheltuieli totale | 741.961 |
| Profit brut | 81.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 175.984 |
| Active circulante | 664.726 |
| Stocuri | 214.772 |
| Creante | 130.481 |
| Disponibilitati | 319.473 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 557.803 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 282.907 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 660.443 |
| Venituri totale | 667.034 |
| Cheltuieli totale | 495.832 |
| Profit brut | 171.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 163.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 40.413 |
| Active circulante | 177.901 |
| Stocuri | 34.901 |
| Creante | 135.630 |
| Disponibilitati | 7.370 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 99.218 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 119.096 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 53.044 |
| Venituri totale | 53.044 |
| Cheltuieli totale | 48.296 |
| Profit brut | 4.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.413 |
| Active circulante | 147.592 |
| Stocuri | 6.430 |
| Creante | 131.007 |
| Disponibilitati | 10.155 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 75.065 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 115.940 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 242.960 |
| Venituri totale | 242.960 |
| Cheltuieli totale | 134.970 |
| Profit brut | 107.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 40.240 |
| Creante | 32.694 |
| Disponibilitati | 7.546 |
| Datorii | 29.242 |
| Capitaluri proprii | 10.998 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.006 |
| Venituri totale | 59.006 |
| Cheltuieli totale | 47.237 |
| Profit brut | 11.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |